! Než začnete inzerovat, čtěte !

Prodej čehokoli ostatního co nesouvisí s BMW(mohou zadávat pouze sponzoři fóra)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 6122
Registrován: 16. 07. 2004 17:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

! Než začnete inzerovat, čtěte !

Příspěvek od Tweety » 01. 03. 2009 19:24

Rád bych oznámil všem členům, že se trochu změnila pravidla bazaru, které je možno si přečíst ZDE, především ve zpoplatnění. Tak na to berte ohled, ať to každému, kdo tu inzeruje všeobecně nebo dokonce více než pro soukromou běžnou potřebu, nemusím psát formou SZ.

Dále bych Vás chtěl požádat, aby jste po prodeji či koupě inzerované věci upravily název Vašeho téma do formy „SMAZAT“. Stačí i poslat nový příspěvek s tímto obsahem.

Pokud bude název téma nevhodný, respektive nic neříkající či málo pochopitelný, napíšu Vám to viditelně do prvního příspěvku, tak to sledujte. Po samostatné úpravě názvu téma, můžete mé upozornění smazat.

Jestli Vám někdo bude psát do témat v bazaru příspěvky, které tam nemají co dělat (OT), budu se snažit to průběžně promazávat. Pokud si toho všimnete dříve jak já, kontaktujte mne formou SZ a já co nejdříve sjednám nápravu.

Pokud dojde ke smazání nějakého Vašeho téma v bazaru, smazal jsem ho nejspíše já. Pokud Vám nedojde proč, rád Vám to zase formou SZ objasním.

Jak se píše v nových pravidlech : " 1) Člen e30.cz – výše příspěvku 100,- Kč/rok. Fórum se mu zobrazuje bez reklam, je oprávněn inzerovat soukromě v sekci Bazar, vidí a může přispívat do všech veřejných sekcí fóra včetně techniky. " Nepíše se zde, že běžný uživatel nemá právo založit inzerát. Tudíž běžného uživatele nechám založit si jedno téma na prodej dílů. Pro více témat lpím na základním členství

Neberte tyto řádky jako nějaká má pravidla, berte je jako upozornění. Spousta lidí si stěžovala na nepřehlednost na foru a proto se s tím začne něco dělat.

Díky za pochopení

Odpovědět