Pan mechanik - člen Pinki

Zde pište vaše doporučení a zkušenosti ohledně různých služeb pro BMW E30
Odpovědět
Alois
Příspěvky: 1382
Registrován: 04. 09. 2009 11:49
Bydliště: Ostrava

Pan mechanik - člen Pinki

Příspěvek od Alois » 02. 02. 2011 00:39

Pokud v Ostravě narážíte na samé podvodníky a mamlasy z plnou hubou keců, mohu Vám doporučit jednoho člověka, který je oproti všem minimálně miliónový.. Navíc specializace a znalost BMW!

Jedná se o člena Pinki tady na e30.cz

Po x letém zkoušení, Sotea, Sobek, Válek, Marek Šalamon (který mi dodnes dluží po letech peníze) a jiné vrakáče BMW, nebo podobné sračky, které mají tu drzost si říkat servis, je tenhle člověk sen.

Reference celkově perfektní nejen odemně, např. Rostik, Malutký (pomáhal mu stavět jeho e21) a podobně s ním mají jistě podobné zkušenosti.

Dá se říct, co jiného čekat od člověka, který si sám staví do e30 B35M30 s turbem a není to jeho první oturbený motor..že

Sám jsem u něj opravoval:

-výfuk u e46ci, v čase rekordním a peníze jsem mu musel vnutit,

-u 750i V12 e32 dokázal zdiagnostikovat svým rozumem neskutečné třepání motoru a auta, kde si všichni ostatní odborníci mysleli že nejede na všechny válce a nic dalšího nezjistili. Tento pán odhalil chybějící lopatku na vrtuli a zároveň s viskospojkou okamžitě vyměnil, s tím, že jsem myslel že se blahem poseru jak si motor předl.

EML, rozsvicující se kontrolku a mnou diagnostikované (mým klasickým hádáním) špatné pravé EML (škrtící klapka). Tento pán však nelenil a zase v mžiku rozebral sání, eml a zjistil, že veškerý problém, vyhazování chyby, je bloknutá plechová membrána plynu (myslím od LPG které v autě bylo - taková proti výbuchová klapa) právě ve škrtící klapce, která byla veškerý problém..


Podle mne, člověk, který podobné dokáže, jako někdo jiný nadávat, zvládne skoro cokoliv..

Sám mě doufám opraví, pokud jsem napsal nějaký nesmysl, ale přitom, jak je to skromný člověk, možná bude dělat mrtvého brouka.

Doufám, že mě za toto hodnocení nepošle do zadku, nevím jak je na tom s časem.

Já jen vím, že lepšího, příjemnějšího a schopnějšího mechanika jsem nepoznal, přesto, že se tím tento člověk neživí, ale je to jeho koníček, možná právě proto..

Teď mu s radostí a klidným spaním povezu svou 740i e38 a vím že -

JÁ UŽ JINAM NEPOJEDU...

Uživatelský avatar
Lukša
Příspěvky: 1427
Registrován: 09. 03. 2008 18:02
Bydliště: WallachianKingdom

Příspěvek od Lukša » 07. 02. 2011 20:18

takových, jako je Pinki, je málo, blízko něj ještě Malutky

a na druhou stranu Dvoris a Douby,

jména těchto lidí stojí zato pozdvihnout, je s nimi domluva, pokud mohou, pomohou a dá se s nima řešit téměř cokoli, jak po straně kooperací, tak dílů

Uživatelský avatar
Jardžíno
Příspěvky: 731
Registrován: 25. 10. 2007 19:54
Bydliště: Havířov

Příspěvek od Jardžíno » 15. 02. 2011 10:19

Pokud můžu tak Pinkiho znám osobně již nějáký ten pátek. Už několikrát jsem jej navštívil a samozdřejmě měl plné ruce práce. Je to doopravdy pan mechanik. Kterého se kdykoliv na něco zeptám, tak dostanu rozumnou a přesnou odpověd. Neodbývá lidi tím že říká hlouposti jen, aby měl pokoj. Vztřícně pokecá poradí najde nejrychlejší řešení. Řekne kde co sehnat. Peníze mu člověk musí nutit to je fakt. Ale každý upřímný člověk, který pinkyho někdy navštívil ví, že on si zaslouží ocenění a trocha chálu rovněž. Sem rád že zde můžu vyzdvihnout jeho jméno, protože vím že kdykoliv potřebuji tak pomůže, i když má plno svých starostí. Tímto mu patří veřejné DÍKY
Bmw e30 318i coupé :-) m10
Teď e30 325i coupé 24V

Uživatelský avatar
Jáca
Sponzor Prodejce $$
Příspěvky: 573
Registrován: 02. 02. 2007 14:06
Bydliště: Svitavy
Kontaktovat uživatele:

.

Příspěvek od Jáca » 21. 10. 2011 09:43

Lukša píše:takových, jako je Pinki, je málo, blízko něj ještě Malutky

a na druhou stranu Dvoris a Douby,

jména těchto lidí stojí zato pozdvihnout, je s nimi domluva, pokud mohou, pomohou a dá se s nima řešit téměř cokoli, jak po straně kooperací, tak dílů
Lukšo,
já být tebou, tak se do tohoto tématu vůbec nevkládám, protože ty mezi tyto lidi nepatříš!
325i M technik II
725816916

BMW helping ugly people have sex.

Uživatelský avatar
kouBaMW
Příspěvky: 7094
Registrován: 09. 03. 2007 22:35
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kouBaMW » 21. 10. 2011 11:41

Harezz píše:
Lukša píše:takových, jako je Pinki, je málo, blízko něj ještě Malutky

a na druhou stranu Dvoris a Douby,

jména těchto lidí stojí zato pozdvihnout, je s nimi domluva, pokud mohou, pomohou a dá se s nima řešit téměř cokoli, jak po straně kooperací, tak dílů
Lukšo,
já být tebou, tak se do tohoto tématu vůbec nevkládám, protože ty mezi tyto lidi nepatříš!
+1*
Naposledy upravil(a) kouBaMW dne 21. 10. 2011 11:47, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kouBaMW
Příspěvky: 7094
Registrován: 09. 03. 2007 22:35
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: .

Příspěvek od kouBaMW » 21. 10. 2011 11:44

..

Petulka
Příspěvky: 816
Registrován: 05. 03. 2009 16:34
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Petulka » 21. 10. 2011 16:09

kouBaMW píše:
Harezz píše:
Lukša píše:takových, jako je Pinki, je málo, blízko něj ještě Malutky

a na druhou stranu Dvoris a Douby,

jména těchto lidí stojí zato pozdvihnout, je s nimi domluva, pokud mohou, pomohou a dá se s nima řešit téměř cokoli, jak po straně kooperací, tak dílů
Lukšo,
já být tebou, tak se do tohoto tématu vůbec nevkládám, protože ty mezi tyto lidi nepatříš!
+1*
jo, souhlasim, nasliboval hory doly dilu a kdyz sem je potreboval, tak se na me vykaslal. a douby, sorry, ale ty mezi tyto lidi taky nepatris
e30 327i Z4.45 touring

"Nemusime se bat tech, co nic nevedi, ale tech, co si mysli, ze vedi vsechno!" (asi gerhard schroder)

Odpovědět