PRAVIDLA TÉTO SEKCE - ČTĚTE POZORNĚ

Zde pište vaše doporučení a zkušenosti ohledně různých služeb pro BMW E30
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dan td
Site Admin
Příspěvky: 3338
Registrován: 12. 02. 2003 14:17
Bydliště: Netuníkov
Kontaktovat uživatele:

PRAVIDLA TÉTO SEKCE - ČTĚTE POZORNĚ

Příspěvek od Dan td » 08. 03. 2009 19:58

Vzhledem k nepochopení toho, k čemu má sloužit tato sekce, ze strany některých uživatelů, je nutné zde udělat trochu pořádek.

Sekce Služby/Doporučení slouží k nabídce slev, různých služeb, prací pro členy fóra e30.cz. Stejně tak zde mohou členové fóra popsat své zkušenosti ( ať už pozitivní, či negativní ) se servisy, obchody či službami firem. V žádném případě neslouží k inzerci typu prodám, koupím, atd ...

Vzhledem k tomu, že by tato sekce měla být spíš jakýsi katalog nabízených služeb, nebudou zde tolerovány " up " příspěvky, tzn. smajlíci, příspěvky typu " stále aktuální " atd ... Toto je nutná reakce zejména na některé nepoučitelné jedince. V případě porušení tohoto pravidla budou tyto příspěvky mazány komplet.

Příspěvek zde by měl obsahovat kromě jasného a srozumitelného názvu alespoň základní údaje, tzn. co, kde, za kolik nabízím, formy kontaktu, které inzerující preferuje, příp. kde se nachází provozovna. Je možné přidat i foto s ukázkami práce apod...
Pokud má inzerující více předmětů činnosti, uvede všechny v jednom příspěvku, nebude zakládat více topiců o jednotlivých činnostech.

Zároveň prosím všechny, kteří zde inzerují, aby pokud jejich nabídka přestane být aktuální topic označili tak, aby mohl být smazán - je to kvůli přehlednosti a aktuálnosti sekce.
http://www.e39.cz

Nic z toho, co píšu není pravda. Vymýšlím si, abych byl zajímavější ...

Odpovědět