LAKOVÁNÍ ALU DISKŮ ZA SUPER CENY !!!

Zde pište vaše doporučení a zkušenosti ohledně různých služeb pro BMW E30
Odpovědět
Brunsson
Příspěvky: 22
Registrován: 16. 01. 2015 22:09
Bydliště: Hranice na Moravě

LAKOVÁNÍ ALU DISKŮ ZA SUPER CENY !!!

Příspěvek od Brunsson » 10. 02. 2015 22:56

:!: :!: Nabízím lakování hliníkových i plechových disků dle Vašeho přání. Barvu není problém vybrat ze vzroníku (jsou jich stovky, stačí si pouze vybrat ten odstín který ti padne do oka) :!: :!:

Popis postupu lakování:
Lakuji klasickýma barvama jakýma se lakujou karoserie aut takže to není žádný hnusný a tvrdý komaxit (práškové lakování). Vysledek je pak mnohem hezčí a uhlazenější než u komaxitu který není vhodný na hliníková kola.
Při lakování musí být kola vyzuta, zbavena všech závažíček a odřezány ventilky. Pokud kola dovezete obutá můžeme je nechat vyzout - máme i pneuservis takže po lakování není problém s kompletováním kol nazpět a s vyvážením :)

Různé škrábance na discích kytuji karosářským tmelem a poté je přebrousím. Pokud je disky křivý nebo prasklý, nechám jej srovnat a zavařit.


Ceny jsou individuální podle toho jestli se lakují pouze z vrchu nebo celé z boku, zevnitř a zvrchu a taky podle rozsahu poškození a oděrek. Většinou se cena pohybuje od 500 kč a výše za kolo z vrchu, celá sada tak výjde cca na 2500 Kč až 3500 Kč .. což si myslím že je docela solidní cena když byl u mě borec a říkal že mu lakovali disky celou sadu za 11 000 :D

Kdyby byl nějaký zájem nebo dotazy tak pište buď do soukromých zpráv nebo níže pod téma ;)

Upozorňuji že nedělám opravy leštěných disků a leštěných ploch protože postup výroby je úplně jiný než u běžných kol. Dají se pouze přelakovat a nebo střiknout metalízou v podobném odstínu. :arrow:


Tady je odkaz na sídlo našeho pneuservisu kde disky lakuji: http://www.pneupepernik.cz/
Adresa:
Bruno Pepernik
Lipnická 528
753 61 DRAHOTUŠE
tel.: 731 312 066
email: b.pepernik@seznam.cz.....



PS: jsem i na E46 klubu protože mám jak BMW e46 320i tak BMW e30 320i kterou jsem nedávno pořídil :) ... Pokud budete chtít nějaké reference tak se obraťte na kluky na e46 klubu. Spoustě klubáků jsem už disky lakoval a zatím si myslím že byli spokojeni a když se najde někdo i tady tak bud rád :)
Odkaz na topic v e46 klubu: http://e46.bmwklub.cz/viewtopic.php?f=1 ... &sk=t&sd=a



Zde je foto nějaké mé práce pro klubáky na E46 klubu :)
Přílohy
IMAG2200.jpg
IMAG1994.jpg
IMAG1951.jpg
IMAG1617.jpg
IMAG1906.jpg

Brunsson
Příspěvky: 22
Registrován: 16. 01. 2015 22:09
Bydliště: Hranice na Moravě

Re: LAKOVÁNÍ ALU DISKŮ ZA SUPER CENY !!!

Příspěvek od Brunsson » 20. 04. 2015 21:42

:arrow: aktuální

Odpovědět