Řešení pokut

Zde pište vaše doporučení a zkušenosti ohledně různých služeb pro BMW E30
koutik
Příspěvky: 9
Registrován: 19. 09. 2007 21:08

Řešení pokut

Příspěvek od koutik » 12. 06. 2013 20:10

Ahoj všichni na E30.cz, třeba by se někomu mohlo hodit, zvláště pokud je na vlastnictví "vůdčího listu" ekonomicky závislý:
Obhajoba řidičů s garancemi a pojištěním proti pokutám a bodovému systému.
Chráníme řidiče proti nepřiměřeným sankcím za dopravní přestupky a pomáháme jim chránit jejich práva.
Klientům garantujeme, že za své přestupky nedostanou pokutu ani body a nepřijdou o řidičský průkaz!

Roční služba bez omezení množství přestupků.
Naším cílem není pohrdání přestupkovým právem, ba naopak, chceme chránit v zákonných intencích obviněné z přestupku a zajistit jim tak spravedlivý proces, ve kterém budou respektována všechna jejich práva. Druhým a neméně důležitým cílem je chránit naše klienty před nepřiměřenými pokutami, které mohou dosahovat výše až 50.000,- Kč
Naše služba má být pojistkou, prevencí a ne zbraní proti poctivým policistům. Nezastupujeme klienty v případě přítomnosti alkoholu, omamných látek nebo při dopravní nehodě.
Naše služby jsou určené řidičům, kteří jsou zodpovědní, jezdí bezpečně a nesouhlasí se současným bodovým systémem.
Cena za službu, která Vám zajistí, že nebudete platit pokuty, je 2.799,- Kč za řidiče (rodné číslo) a 3.299,- Kč za vozidlo (SPZ). To je částka, kterou jinak můžete zaplatit např.za tak banální přestupek, jako je špatné parkování.
Pokud se nám nepodaří Váš případ zdárně vyřešit, pokutu za Vás zaplatíme a za každý přidělený bod Vám poskytneme kompenzaci ve výši 1.500,- Kč.
Pokud Vás naše služby zaujaly, můžete si pojištění proti dopravním pokutám objednat.
Naši službu získáte vyplněním a odesláním objednávacího formuláře na našich stránkách http://www.resenipokut.cz
POZOR!!! Váš bonusový kód: 16181 - pro 13 měsíc ZDARMA!!!
Chcete-li další informace, nebo máte k produktu dotazy, kontaktuje: david.kout@resenipokut.cz. nebo +420 604 839 794 případně SZ zde

/Jon
Příspěvky: 542
Registrován: 08. 10. 2007 15:36
Bydliště: Praha 10 Hostivař

Re: Řešení pokut

Příspěvek od /Jon » 12. 06. 2013 20:16

koutik píše: Klientům garantujeme, že za své přestupky nedostanou pokutu ani body ...
.... a za každý přidělený bod Vám poskytneme kompenzaci ve výši 1.500,- Kč.
???

koutik
Příspěvky: 9
Registrován: 19. 09. 2007 21:08

Re: Řešení pokut

Příspěvek od koutik » 12. 06. 2013 20:27

/Jon píše:
koutik píše: Klientům garantujeme, že za své přestupky nedostanou pokutu ani body ...
.... a za každý přidělený bod Vám poskytneme kompenzaci ve výši 1.500,- Kč.
???
Pokud se nám nepodaří Váš případ zdárně vyřešit, pokutu za Vás zaplatíme a za každý přidělený bod Vám poskytneme kompenzaci ve výši 1.500,- Kč.

Uživatelský avatar
Cubrd
Příspěvky: 706
Registrován: 13. 07. 2008 13:31
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Cubrd » 12. 06. 2013 20:36

Teoreticky když jsem byl změřen a sazba mi vychází o 39km/h nad limit takže zákaz na 6 až 12 měsíců z toho mě taky dokážete vysekat?

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 12. 06. 2013 22:35

Měli by. Sám jsem si tohle pojištění nedávno sjednal, předevčíre§m jsem jim už něco posílal, tak sjem zvědav, jak to dopadne a zde případně poreferuju co a jak. Sám jsem zvědav zda-li jsem se nechal napálit a vyhodit jenom tak 1800 oknem nebo jestli opravdu dostanu slibované věci a tahle firma dostojí svých závazků a o svého klienta se řádně postará :wink:
No smoke, no fun...
Obrázek

Uživatelský avatar
Toshi
Příspěvky: 390
Registrován: 18. 02. 2010 15:23
Bydliště: Mělník

Příspěvek od Toshi » 12. 06. 2013 22:39

Osobní zkušenosti nemám, ale sestry přítel to zkusil a funguje to, neplatil díky nim už 3 pokuty :wink: nejspíš to zkusím taky :lol:
Obrázek
Nemožný hned a zázraky na počkání... :twisted:

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 12. 06. 2013 22:40

Něco závažnějšího nebo jenom parkování, zákazy vjezdu a podobné prkotiny?
No smoke, no fun...
Obrázek

thinksonix
Příspěvky: 1221
Registrován: 07. 08. 2010 15:26

Příspěvek od thinksonix » 12. 06. 2013 23:24

také nemám osobní zkušenosti, ale co jsem četl na netu a slyšel od známých, tak prý to funguje. Běžné přestupky (parkování, rychlost, ...) se dají nějak uhrát, problém je prý u alkoholu (ani malé množství), to se uhrát nedá a orgány tento přestupek netolerují (celkem pochopitelně).

Mám pocit že podobné služby nabízí i DAS pojišťovna - pojištění řidičů a pokut.

Uživatelský avatar
Zavarenec
Brázdim Škarpovič
Příspěvky: 7770
Registrován: 23. 09. 2005 12:59
Bydliště: P9

Příspěvek od Zavarenec » 13. 06. 2013 07:03

thinksonix píše:
Mám pocit že podobné služby nabízí i DAS pojišťovna - pojištění řidičů a pokut.
ano, mimojiné. Tuším že samostatně za 2000 v rámci balíčku jiného pojištění a k tomu tohle je cca 1000,-

DASu bych i věřil, tomuhle nějak nevim...
E30 327i MK M Cabrio MTechII
E30 325i kupé MTechII
E36 318IS Motorsport International coupe
E36 323Ti Kompost power
E36 kabrio ACS3
E36 Hartge H3 2.6 Touring
E36 ALPINA B6 2.8/2
E36 M3 3.2 Individual
E46 Clubsport kupé

Uživatelský avatar
Toshi
Příspěvky: 390
Registrován: 18. 02. 2010 15:23
Bydliště: Mělník

Příspěvek od Toshi » 13. 06. 2013 08:42

Co vím, tak jednou parkování a dvakrát rychlost... podrobnosti nevím, ale můžu se poptat :) jen vím, že jednou to bylo fakt o hodně překročený
Obrázek
Nemožný hned a zázraky na počkání... :twisted:

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 13. 06. 2013 19:17

DASka ale dle mého nebude takhle stát za svým klientem stůj co stůj řekl bych. Je to ovšem ale pouze můj tip a doměnka, přiznám se, že o jejich službách jsem si ani nečetl nebo je nestudoval, co všechno přesně zahrnují.


Každopádně k věci - předevčírem jsem o.s. řesenípokut.cz oskenoval příkaz o uložení pokuty (krásný šestistránkový esej - asi správní orgán tušil kdo mne bude zastupovat, tak se z toho snažil vykecat už teď) a dnes mi přišla napsaná plná moc, kterou jsem podle instrukcí v mailu podepsal a odeslal z5 :wink: Dále vážení uvidíme, teprve teď začíná to hlavní. O všem budu informovat, máte-li zájem...
No smoke, no fun...
Obrázek

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 13. 06. 2013 19:19

Btw, to, že se na tyhle služby nevztahují přečiny způsobené pod vlivem chlastu a drog je dle mého samozřejmě jedině dobře a tak nějak si tahle služba u mne tímto zajistila taky nějaké ty plusové body, protože tohle jsou věci, které v lásce fakt moc nemám
No smoke, no fun...
Obrázek

Mazety
Příspěvky: 1548
Registrován: 14. 10. 2004 08:38
Bydliště: Praha 10, Lysá n/L, HB

Příspěvek od Mazety » 14. 06. 2013 08:07

celej fígl je vtom to nechat promlčet, prostě si jen s ouřadama dopisujete a vše se odsunuje až to po roce padne
EX e28 525e
EX 2x e30 318i M40
EX e28 528i
EX e30 320i

Felda
VW Golf VII 4Motion f tédéí Hajlajn
Galaxy s platákem:)
odtah od 7kč/km731810210

thinksonix
Příspěvky: 1221
Registrován: 07. 08. 2010 15:26

Příspěvek od thinksonix » 14. 06. 2013 10:53

Míšánek píše:Btw, to, že se na tyhle služby nevztahují přečiny způsobené pod vlivem chlastu a drog je dle mého samozřejmě jedině dobře
s tím nemůžu než souhlasit. Jinak držím palce, aby tvůj případ dopadl ve tvůj prospěch ;-)
Mazety píše:celej fígl je vtom to nechat promlčet, prostě si jen s ouřadama dopisujete a vše se odsunuje až to po roce padne
Možná. ALE.... Když jsem měl před cca dvěma lety řešení přestupku (rychlost), tak mi přišla obsílka, abych se dostavil ke správnímu řízení. Po přečtení výzvy, kde stálo cosi o tom, že pokud se nemůžu dostavit, tak stačí tento důvod řádně omluvit a termín se posune + přijde další obsílka.

Jelikož znám doktorku, nechal jsem si napsat potvrzení o Vážné nemoci a odeslal jsem na správní orgán.

Toto jsem dělal záměrně, protože jsem moc dobře věděl o promlčecí lhůtě.

Další milník spočíval v tom, že jsem "odletěl" na půl roku do zahraničí, což jsem měl podepsané a orazítkované s čestným prohlášením od generálního řiditele jedné IT firmy.

A ejhle - najednou chyběly cca 4 měsíce. A s vidinou, že budu zase vážně nemocnej a tím promlčím celý případ jsem čekal na dopis s další výzvou, abych jim mohl poslat potvrzení od doktorky. Místo výzvy mi přišla obsílka, že pokud se nedostavím, bude mi zvolen zástupce a případ bude projednám bez mé přítomnosti (na čež mají dle zákona plné právo, jak jsem později zjistil od právníků) a že toto právo není výlučné a proto jej lze aplikovat i tak, že když se obviněný snaží "vymlouvat" (aneb české zákony opět v akci - jeden zákon jde vykládat totiž několika pohledy).

koutik
Příspěvky: 9
Registrován: 19. 09. 2007 21:08

Řešení pokut

Příspěvek od koutik » 15. 06. 2013 11:19

Co řešíme
Zjednodušeně řešíme všechny přestupky, s výjimkou podezření pro spáchání přestupku v souvislosti s požitím alkoholu či jiné návykové látky a účasti na dopravní nehodě.
Naše pojištění nabývá platnosti v den přijetí platby ze strany klienta na náš účet a to na dobu 12ti měsíců, čili se nevztahuje na přestupky starší tohoto data. Máte-li ale ovšem starší přestupek, neváhejte nás kontaktovat, protože když můžeme, rádi pomůžeme.
• Jízda na červenou
• Rychlost bez rozlišení
• Predjiždění přes plné čáry
• Nezastavení na Stop
• Parkování na zákazech
• Technický stav vozu
• Telefonování za jízdy
• Pasy
• Svícení
• Zimní gumy
• Dálniční známka
• Zákaz vjezdu
• Jednosmerka
• Nedodržení přikazáného směru
• Řízení bez řidičáku
• Povinná výbava
• Nedáni blinkru
• Jízda v rychlém pruhu
• Jízda po tramvajovém pásu
• Jízda ve vyhrazeném pruhu
• Vozidlo nepřihlášené v zákonné lhůtě
• Jízda bez patřičné podskupiny řidičského průkazu
• A mnoho dalších...

Jak by se měl zachovat náš klient?

• Vždy s přestupkem nesouhlasí
• Vždy žádá o správní řízení
• Nikdy nepodepisuje cokoliv
• Nikdy neplatí na místě pokutu
• Z místa přestupku odjede
• Řešení k předvolání předá nám


Jak produkt funguje
• Zde Vám nabízíme jednoduchý postup, dle kterého se řídit. Zastaví Vás policie, Vy jí sdělte, že chcete Váš přestupek řešit ve správním řízení a o vše další se postaráme my. Zastoupíme Vás a Váš přestupek obhájíme. Na základě dosavadní praxe je naše úspěšnost 98%. Pokud se nám nepodaří Váš případ zdárně vyřešit, pokutu za Vás zaplatíme a za každý přidělený bod Vám poskytneme kompenzaci ve výši 1.500,- Kč.
• Cena za službu, která Vám zajistí, že nebudete platit pokuty, je 2.799,- Kč za řidiče (rodné číslo) a 3.299,- Kč za vozidlo (SPZ). To je částka, kterou jinak můžete zaplatit např.za tak banální přestupek, jako je špatné parkování.
• Náš produkt Vás ochrání proti všemu – pokutě, která je spojená s nasazením „botičky“ na kolo, či dopisu, který obdržíte od správního orgánu, protože jste v měřeném úseku překročili rychlost, nebo pokud Vás zastaví hlídka, že telefonujete za volantem, jedete na červenou či předjíždíte přes plnou čáru.
• Naším cílem není pohrdání přestupkovým právem, ba naopak, chceme chránit v zákonných intencích obviněné z přestupku a zajistit jim tak spravedlivý proces, ve kterém budou respektována všechna jejich práva. Druhým a neméně důležitým cílem je chránit naše klienty před nepřiměřenými pokutami, které mohou dosahovat výše až 50.000,- Kč
• Pokud Vás naše služby zaujaly, můžete si pojištění proti dopravním pokutám objednat. Chcete-li další informace, nebo máte k produktu dotazy, kontaktujte nás na e-mailu david.kout@resenipokut.cz. nebo +420 604 839 794 případně SZ zde.
POZOR!!! Váš bonusový kód: 16181 - pro 13 měsíc ZDARMA!!!

hyry
Příspěvky: 943
Registrován: 02. 08. 2007 22:29
Bydliště: NEW BYDZOV

Příspěvek od hyry » 16. 06. 2013 07:14

Nechci ti to tady zasírat,ale už se stalo.
Zaráží mne jaký jsi napsal body:jízda přez plné čáry,jízda na červenou,jízda bez patřičné podskupiny a hlavně jízda bez řidičáku.
Jste vůbec normální,stavět se za takovéto lidi?Proto to vypadá na našich silnicích,tak jak to je a každý si dělá co chce.Viz.ten ruskej pičus co se honil z Týnce.
Co má takovej člověk bez řidičáku a lítat jak hovado bez postihu, dělat na silnici?Hovno.Ale on si zaplatí dva litry a už je od Vás chráněnej a nedojde mu,že když někoho zabije,tak vy ho z toho nevysekáte.Co pak budeš říkat,když to narve do Tvého auta,až pojedeš na výlet s rodinou?
Samozřejmě souhlasím s nějakýma menšíma přestupkama,ale toto mne vážně po ránu řádně nasralo.
Jinak nic proti Tobě a přeji hodně černých duší. :wink:

Uživatelský avatar
honzabiker1
člen E30.cz
Příspěvky: 254
Registrován: 08. 02. 2010 14:05
Bydliště: Kladno

Příspěvek od honzabiker1 » 16. 06. 2013 09:28

Jizda podle predpisu se bohuzel casto neshoduje s bezpecnou jizdou.. Uz kolikrat jsem na posledni chvili uhybal takovym chronickym dodrzovacum v protismeru, kteri zacnou predjizdet az 100m po skonceni plne cary (ktera je casto nesmyslne i na rovine) a max. rychlost neprekroci ani o 1km/h (podle tachometru, ktery premeruje samozrejme). Radeji prejedu plnou caru a prekrocim rychlost, ale predjedu bezpecne bez ohrozeni kohokoliv. Projizdeni cervene - k cemu jsou semafory v kazde druhe vesnici, ktere automaticky hodi cervenou, kdyz auto prijizdi 51 km/h misto 50?

Hlavne, ze vis, ze bez predpisu by te s rodinou hned zabil nejaky "pirat".. Neni na kvalitni medialni masaz.. :roll:
E30 320i Saloon 89' Diamantschwarz
E36 328i Coupe 95' Moreagrun
E36 328i Touring 95' Dunkelblau
E39 520i Touring 01' Cosmosschwarz

koutik
Příspěvky: 9
Registrován: 19. 09. 2007 21:08

Řešení pokut

Příspěvek od koutik » 16. 06. 2013 16:53

Nemyslím si, že zrovna naše služba "vyrábí" nové silniční piráty.
Je to spíš o něčem z tohoto soudku, alespoň podle mne, ale chápu, že záleží na úhlu pohledu.
http://www.auto.cz/na-co-maji-pravo-pol ... vame-74704

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 16. 06. 2013 20:52

Mazety píše:celej fígl je vtom to nechat promlčet, prostě si jen s ouřadama dopisujete a vše se odsunuje až to po roce padne
No, zase tak jednoduché to neni :) Navíc mám ten dojem, že od letoška se ta doba prodlužuje na dva roky :wink:
hyry píše:Nechci ti to tady zasírat,ale už se stalo.
Zaráží mne jaký jsi napsal body:jízda přez plné čáry,jízda na červenou,jízda bez patřičné podskupiny...
Aha, takže až si někdy budeš potřebovat nutně přetáhnout auto na plaťáku, s vozíkem jezdit umíš a víš jak se k takovéto soupravě chovat, nicméně nebudeš mít Ečko a za tohle ti pčr vezme papíry, tak je to v cajku, jo? :D Tak se tu moc nerozčiluj prosim tě... :twisted:
honzabiker1 píše:Jizda podle predpisu se bohuzel casto neshoduje s bezpecnou jizdou.. Uz kolikrat jsem na posledni chvili uhybal takovym chronickym dodrzovacum v protismeru, kteri zacnou predjizdet az 100m po skonceni plne cary (ktera je casto nesmyslne i na rovine) a max. rychlost neprekroci ani o 1km/h (podle tachometru, ktery premeruje samozrejme). Radeji prejedu plnou caru a prekrocim rychlost, ale predjedu bezpecne bez ohrozeni kohokoliv. Projizdeni cervene - k cemu jsou semafory v kazde druhe vesnici, ktere automaticky hodi cervenou, kdyz auto prijizdi 51 km/h misto 50?

Hlavne, ze vis, ze bez predpisu by te s rodinou hned zabil nejaky "pirat".. Neni na kvalitni medialni masaz.. :roll:
Perfektní příspěvek. Lépe bych to vážně nenapsal :wink: Jenom škoda, že takhle nepřemýšlí a tuhle věc si neuvědomuje spousta dalších řidičů na silnicích... Vždycky pro drtivou většinu budeš při tomto "Stylu" jízdy neskutečný anarchista a potencionální vrah veselých rodin s malýma vysmátýma dětma jedoucí zrovna z výletu v zoologické zahradě :roll: Anebo tak nějak podobně, jak se to přece dnes zmiňuje v tv :twisted:
No smoke, no fun...
Obrázek

hyry
Příspěvky: 943
Registrován: 02. 08. 2007 22:29
Bydliště: NEW BYDZOV

Příspěvek od hyry » 17. 06. 2013 02:56

Hoši už to nehulte. :lol: Vůbec jste nepochopily,co jsem tím chtěl ríct. :roll: :idea:

Odpovědět