Karbon folie + realizace polepů

Zde pište vaše doporučení a zkušenosti ohledně různých služeb pro BMW E30
Odpovědět
karbonstyle
Příspěvky: 2
Registrován: 15. 02. 2013 12:10

Karbon folie + realizace polepů

Příspěvek od karbonstyle » 15. 02. 2013 12:14

ZDRAVIM mam na prodej folii cerna a bila jedna se o 3d karbon s kanalky zakladni rozmer 150x100- PROVADIM LEPENI KARBONOVE FOLIE JAK NA EXTERIER TAK DO INTERIERU VOZU,MOTOREK CEHOKOLO CENA DLE VELIKOSTI PLOCHY KTERA BUDE LEPENA. ZLINSKO A JIHOMORAVSKY KRAJ (MENSI DILY INTERIER DOPLNKY A KRIDLA JE MOZNE ZASLAT A OBRATEM POTAHNEME FOLII A ZASLEME ZPET) VICE INFO PO EMAILU - KAPOTY Atd JE MOZNO ZASLAT PROSTREDNICTVIM PPL

zakladni rozmer folie je 150x100 360kc

Obrázek

Obrázek[

Obrázek

thinksonix
Příspěvky: 1221
Registrován: 07. 08. 2010 15:26

Příspěvek od thinksonix » 15. 02. 2013 13:31

Jenom takovej dotaz. V oboru se pohybuji (už pár let) a nechápu toto:

1) proč polepované díly karoserie (blatník, zrcátka) z vozu demontujete, když standardně se to dělá bez demontáže ? Chápu když Vám někdo pošle díl na polepení, ale když realizujete celopolep, tak také sundaváte polepované díly? :x

2) jakou značku "3D carbonu" používáte?

3) výhoda fólie s kanálkama je pouze ta, že folii nainstaluje i naprostej amatér bez zručnosti a praxe s polepy. Výdrž fólie s kanálky v alkrylovým lepidle je mnohem menší než fólie s polyakrylem bez kanálků, hrozí odlepování rohů a celková adheze je o mikro kanálky menší než klasická litá folie na polepy.

4) mimochodem není ten rozměr fólie 152cm x 100cm (běžný metr) místo 150cm x 100cm ?

5) zeptám se možná trochu hloupě. vyhovuje vám tato modrá tvrdá stěrka? z praxe mám naučeno, že zelená igepa (ačkoli o pár desetikorun dražší) je mnohem vhodnější na tyto účely - zejména filcová strana, která NEŠKRÁBE folie

jinak přeji hodně úspěchů v této branži :wink:

karbonstyle
Příspěvky: 2
Registrován: 15. 02. 2013 12:10

Příspěvek od karbonstyle » 15. 02. 2013 13:49

1, zdravim nedemontujeme - tahle fotka je meho blatniku z auta ktere jsem kompletne upravoval a vymenoval dily ktere byli spatné. tak jsem to udelal na stole kdyz mi prisel. jinak se nic nesundava

2. delame z 3m tak jako jena fotu pomerne draha zalezitost , levnejsi varianta po ktera saha vice zakazniků je folie znacky Foliatech

3. pouzivame pouze s kanalkama -vw polo mam polepene 3 rok 3m karbonem S KANALKY a zadny problem v odlepovani tady neni ani kapoty ktere jsme delali pred rokem dvema levnejsi variantou folie.

4. z touhle sterou se mi nikdy nepodarilo poskrabat folii to ani nejde kdyz si po ni prejedete...zalezi jak kvalitni pouzivate samozrejme ze mame sterek dostatek jak s filcem tak bez. zalezi ktera je poruce.

:-) proc tyhle otazky vadi konkurence nebo co :) nemyslna otazka rozmeru 150 nebo 152..upresnuji je to 152x100

neni to branže ale konicek ktery me nezivi :)

Odpovědět