High Performance Parts

Zde pište vaše doporučení a zkušenosti ohledně různých služeb pro BMW E30
Odpovědět
Vipous
Příspěvky: 34
Registrován: 01. 11. 2007 16:38
Bydliště: Praha V

High Performance Parts

Příspěvek od Vipous » 14. 01. 2013 15:22

Zdravim vsechny klubaky..

Touto formou bych Vám chtěl představit firmu High Performance parts zaměřenou především na racing, tuning a styling Vašich automobilů, ale nejen jich. Zaměřujeme se především na prodej performance dílů, které jinde na našem trhu nenaleznete. Nabídka je neustále denně obohacována a aktualizována. Pokud jste přesto nenašli to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat na uvedených kontaktech. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.



Největší výběr performance dílů v České republice pouze u nás - turbodmychadla Garrett, intercoolery, silikonové hadice, blow off ventily, OCT, FPR, MBC, wastegaty, přídavné budíky, turbo timery, olejové chladiče, fitinky a opletené pancéřové hadice, samosvorné diferenciály Quaife, ostré vačky Dbilas Dynamic a Schrick, silentbloky Powerflex, NOS a příslušenství, palivové pumpy, spony na hadice a výfuk, termo pásky a termo izolační produkty, závodní chladiče, ventilátory, spojkové sady... a mnoho dalšího.
Specializujeme se na koncernové 1.8T motory.
Jsme výhradními dovozci termo pásek a termo izolačních produktů Thermo-Tec, spojkových sad F1 Racing Tech do ČR, dále oficiálními distributory firem Forge Motorsport, Supersprint, Racelogic, JapSpeed, Carbonspeed...
Denně pro Vás rozšiřujeme náš sortiment.
150 kubíků zboží skladem od drobností až po kompletní výfukové systémy.
Dodáváme zpravidla do 48 hodin od objednání, pokud je zboží skladem (zelená ikonka u zboží v e-shopu).

Veškeré info je na stránkách: http://www.h-p-p.cz

Při objednávkách prostřednictvím e-shopu zadávejte slevový kód "E30.cz" + připište Nick Vaši registrace a sleva 5% vám bude automaticky započítána.

V případě dotazů kontaktujte zde na fóru uživatele Vipous, případně pište na mail josef@highperformanceparts.cz či volejte +420 606 99 88 77

High Performance parts
Nad Vršovskou horou 88/4 (areál jak je cizinecká policie a registr vozidel)
101 00 Praha-Michle
pracovní doba (otevřeno):
pondělí-pátek 10-16 hod.

mapa: http://www.mapy.cz/s/5UBg
BMW 318is r.v.91

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 14. 01. 2013 16:40

Ano firma super, jenom pozor na HID sady. Od této firmy jsem jednu asi před dvěma lety kupoval, bohužel se vysraly ballasty a reklamace mi nebyla uznána z toho důvodu, že mi do nich údajně musela vletět přepěťová špička (BMW E28 524td), takže celkem negativní zkušenost... ....bohužel
No smoke, no fun...
Obrázek

Vipous
Příspěvky: 34
Registrován: 01. 11. 2007 16:38
Bydliště: Praha V

Příspěvek od Vipous » 14. 01. 2013 19:10

Misanku je mi lito Vasi zkusenosti, kazdopadne cinske HID sady nikomu nedoporucujeme, pokud si je nekdo koupi, tak je to s reklamacema slozite.. Mame externi firmu ktera pro nas zkouma poskozeni a kdyz nam reknou, ze to bylo prepetim v okruhu, tak to neni vyrobni vada..

Kazdopadne jak jsem psal HID sady od cinskych vyrobcu NEDOPORUCUJEME a je na kazdem, zda si je koupi.. V sortimentu je mame take, protoze je o ne zajem, ale specializujeme se na Racing a tuning dily a ne na svetelnou techniku..
BMW 318is r.v.91

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 15. 01. 2013 01:21

Tak to je v tom případě ale velmi zvláštní stanovisko - prodáváte něco, co NEDOPORUČUJETE kupovat?? Tuto formulaci snad nemůže žádný prodejce myslet vážně, ne? :lol: Takže ve své podstatě vědomě prodáváte šmejd a ještě to přiznáváte? :shock: Dobrý no... Čekal jsem cokoliv, ale tohle ne :lol: Takže až si u vás koupím ext. wastegate (což jsem chtěl) a ta se mi vysype, tak poté budete taktéž argumentovat tím, že daný produkt je bohužel čína, nedoporučovali by ste mi jej kupovat i když jej nabízíte ve svém sortimentu, ale radši jsem si měl připlatit za značkovou wastegate?

To snad ne :lol:
No smoke, no fun...
Obrázek

Vipous
Příspěvky: 34
Registrován: 01. 11. 2007 16:38
Bydliště: Praha V

Příspěvek od Vipous » 15. 01. 2013 08:18

Ja jsem Vam odpovedel v predchozi zprave :) srovnavat wastegate se srackovyma HID zas nemyslite vazne Vy, ne..?? :)

Kazdopadne se nechci dohadovat. To snad nemame ani jeden za potrebi :) Myslim si ze sleva kterou jsem e30 klubu nastavil by Vam mohla kompenzovat ten Vas spatny balast. ;)
BMW 318is r.v.91

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 15. 01. 2013 14:06

Já jsem ani debatu na úrovni "dohadování" nezapočal, pouze jsem napsal svou vlastní zkušenost s tím, že jsem ani po nikom nechtěl nějaké vyjádření k věci, takže pozor :wink:

Navíc nevim proč bych nemohl srovnávat wastegate s ballastama. Když si dovolíte vědomě prodávat HID sady, které stojí za hovno a vy o tom víte, tak proč by to tak nemohlo být i v případě dalšího vámi nabízeného zboží :wink:
No smoke, no fun...
Obrázek

Vipous
Příspěvky: 34
Registrován: 01. 11. 2007 16:38
Bydliště: Praha V

Příspěvek od Vipous » 15. 01. 2013 14:39

Mišanku hodte mi kdyztak do mailu Vase jmeno, ja ted prosel reklamace na HID sady za posledni tri roky a byly tri vsechny uspokojeny ve prospech zakaznika.. Takze si mozna pletete firmu HPP s firmou AWD, ktera sidli ve stejnem prostoru jako my a zabiva se jen svetly..
BMW 318is r.v.91

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 15. 01. 2013 23:39

Odeslána SZ :wink:
No smoke, no fun...
Obrázek

Odpovědět