Autokosmetika Meguiar's

Zde pište vaše doporučení a zkušenosti ohledně různých služeb pro BMW E30
Odpovědět
hanz-k
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 05. 2010 12:49
Bydliště: Liberec

Autokosmetika Meguiar's

Příspěvek od hanz-k » 14. 11. 2012 07:39

Ahoj,
jako tu nabízím vůně California Scents tak bych Vám chtěl nabídnout další zajímavé produkty pocházející přímo z Ameriky od firmy Meguair's určené pro čištění a topování Vašeho vozu. Tato firma nabízí širokou škálu sortimentu např. šampóny, vosky, čističe a impregnace na interiéry, plasty, kůže , motorový prostor, kola, pneu, atd.
Chci Vám zde nabídnout zatím malý výtah zboží, který budu postupně doplňovat. Není problém zaslat poštou přímo katalog veškerého sortimentu stačí mi zaslat vaši adresu do SZ.
Nebudu Vám tady cpát jak to není úžasný atd. zkrátka co se týče mě já to mám vyzkoušené jsem s tím nad míru spokojený a již nic jiného nepoužívám a nechám na každém ať si udělá obrázek o produktech sám.
Ceník tu dodělám bude se odvíjet od jednotlivých obj. co se slevy týče. Případně před uveřejněním cen stačí napsat SZ s objednávkou a já ji vykalkuluji.

Slevy pro klubáky honda-club.cz:


Cena obj. do 1500kč - 5%
Cena obj. nad 1500kč do 2500,- - 10%
Cena obj. nad 2500kč - 15%

Jednotlivé ceny u produktů jsou BEZ clubáckých slev !

Myslím, že spojením kosmetiky a vůně C.Scents uděláte pod stromečkem radost nejednomu nadšenci.

Tak už máte vybráno? :)

"Vánoční" sety:

1) Meguiars sada autokosmetiky Gold Class Wash & Wax Kit (Cena bez slevy: 790,-)

Sada obsahuje šampón a vosk z řady Gold Class:
Obrázek

2)Meguiars New Car Kit - kompletní sada pro údržbu nového vozu (Cena bez slevy: 1290,-)


Sada obsahuje:
Mytí - šampon Meguiar's® Ultimate Wash & Wax 475 ml. , mycí rukavice z mikrovlána a bavlněný ručník na sušení Water Magnet

Vosk - Meguiar's® Ultimate Liquid Wax 177ml. , pěnový aplikátor, Supreme Shine leštící mikrovlákno

Pneumatiky - pro dlouhotrvající ochranu a lesk. Endurance® Tire Gel 177ml & aplikátor

Obrázek

3)Meguiars Paint Restoration Kit - kompletní sada pro obnovení starého laku (Cena bez slevy: 1290,-)


Kit obsahuje:
Mytí (šampon): Meguiars Gold Class Wash - 473 ml

Čištění (Clay): Meguiars Smooth Surface Clay bar (1 bar, 25 grams) + Meguiars Quik Detailer - 250 ml

Odstranění defektů a lehkých škrábanců (leštění): Meguiars Ultimate Compound - 300 ml), aplikátor Meguiars Soft Foam Applicator Pad, Mikrovláknová utěrka Meguiars Supreme Shine (X2010)

Zakonzervování (vosk): Meguiars Gold Class Carnauba Plus - 175 ml, aplikátor Meguiars Soft Foam applicator pad, Mikrovláknová utěrka Meguiars Supreme Shine (X2010)

Obrázek

4) Meguiars sada autokosmetiky NXT Wash & Wax Kit (Cena bez slevy: 1490,-)

Toto je ideální sada pro začátky s autokosmetikou Meguiars. Sada obsahuje šampón i vosk z řady Next Generation, mikrovláknovou mycí rukavici, Supreme Shine mikrovláknovou utěrku a pěnový aplikátor pro aplikaci vosku.

Meguiars autošampón NXT Generation Car Wash - 532ml
Meguiars NXT Generation Tech Wax 2.0 - 532 ml
Meguiars mycí rukavice z mikrovláken 20cm x 28cm x 4cm
Meguiars Supreme Shine mikrovláknová utěrka 40cm x 60cm

Obrázek


MYTÍ - ŠAMPÓNY

5)Gold class car wash

( 473ml - 262,-)
(1892ml - 690,-)
(3726ml - 1175,-)

Šampon s kondicionérem vhodný pro všechny typy laků. Luxusní pěna s bohatým kondicionérem vyživuje lak a leští povrch, po kterém snadno stéká voda a výrazně se tím zkrátí doba schnutí. Nepoškozuje ochrannou voskovou vrstvu jako běžné mycí prostředky.

Obrázek

6)ULTIMATE WASH & WAX (nejvyšší verze)
(1420ml - 498,-)

Ultimate Wash & Wax je ideální způsob, jak umýt, vyleštit váš vůz a zároveň zvýšit ochranu laku mezi pravidelným voskováním. Meguiar's prémiový Carnauba vosk a syntetické polymery zvyšují ochranu a lesk zatímco vy myjete. Ultimate Wash & Wax je kompatibilní se všemi Meguiar's šampony a vosky.


Obrázek








Když by někdo chtěl něco co tu ještě není v nabídce stačí napsat SZ a domluvíme se.[/color]
Obrázek - Distribuce vůní California Scents

Odpovědět