e46 kombi čtyřválec nafta 110kW automat (blicí smajlík)

Prodej dílů na BMW jiného typu, než je E30
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ropák
E30.cz mecenáš
Příspěvky: 1271
Registrován: 03. 05. 2007 23:14
Bydliště: Hluboká n/Vlt.
Kontaktovat uživatele:

e46 kombi čtyřválec nafta 110kW automat (blicí smajlík)

Příspěvek od Ropák » 19. 11. 2021 19:21

Kamarád tak nějak mým prostřednictvím vrakuje tenhle „poklad“, nehodí se někomu z toho něco? Za lidovku. Možno i v hromadě. Tažný lano v ceně.

M47d20 common rail s automatem. Na motoru je pravděpodobně KO vysokotlaký čerpadlo a celkově je to docela jackpot.
Jsou tam nový čínský 17“ celoročky na origo kolech styling 73 (jedno má oparkovaný ramínko) + krásná 16“ dojezdovka. Přední světla angel eyes + úplně nový (taky čínský) obě plexi. Funglnová baterka (Varta). Kapota má dva záseky zvenku, spodní hrana je bez koroze. Pátý dveře zvenku docela slušný, hrana bez koroze, madlo drží v plechu normálně, ale už začínají hnít pod rožkama okna. Elektricky sklopný zrcátka (to funguje). Tříramennej volant (ohmatanej). Dekory tmavý, nejsou ftopu. Sedačky s výhřevem, gaučáky. Vejfuk slušnej (katalyzátor tam je). Převodovka řadí pěkně. Podvozkový věci o hovně. Zánovní ramena (strach-line) a tyčky řízení měněný taky někdy po létě, už jsou úplně zrezlý :D Přední kokotouče (305 mm) též nedávno dělaný, plus v jednom zadním kole nový ložisko. Je tam hever, triangl a bible.

Vedle toho tu ještě leží vymontovaný e46 přední těhlice a použitelný čelní sklo.

Možnej prodej i jako „auta“. Má to (zatím) CZ papíry, pro případ, že by to chtěl nějakej masochista zprovoznit. Různý dekly vespod jsou vorvaný nebo chybí, všude bindrpásky, není tam sahara, brzdový trubičky na prach, bižutérie v ručce vybrakovaná, v PZ brzdiči zatrhlej odvzdušňovák, motor brutální volejnička, všechno zachcaný. Prostě taková normální mrdka po cigánech.

Cenu za kteroukoli věc nabídněte a já na to přistoupím (podle složitosti demontáže). Možná výměna za něco trochu pojízdnýho na demoderby, za nějaký jiný autodíly, drogy, naštípaný dřevo, lešení, nabízejte cokoli. Krášlí mi to tu moji k dokonalosti vypiplanou zahrádku, takže je třeba jednat rychle a bejt tu dřív, než tatra s hydraulickou rukou :D

Něco obr.ů zde:
https://vypestuj.rajce.idnes.cz/320_dA_110kW/?
Nemám třícu 8)

Odpovědět