728iA E38 proadáno

Prodej aut zn. BMW jiného typu, než je E30
Odpovědět
Uživatelský avatar
Flery
Bazarník
Příspěvky: 6079
Registrován: 16. 05. 2003 23:55
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

728iA E38 proadáno

Příspěvek od Flery » 01. 10. 2010 23:03

7er ve velmi dobrém stavu!! modelová řada E38 rok výroby 6/1997 - 728iA, černá barva, ABS, ASC, PDC, GPS, TV-analog tuner s AV vstupem, elektricá zadní roleta, výhřev předních sedaček, stavitelný volant, výhřev zrcátek, zrcátka v el., 4 x el.okna , centrál na DO, 4 x klíč!!!!, el.dovírání kufru, xenony, ostřikovače světel, velký palubní PC, checkcontrol, originální BMW autotelefon GSM s funkcí Handsfree + ovládání na MF volantu, multifunkční M-kový kožený volant ovládání - rádia, telefonu, tempomat, mlhovky, deštový senzor, nové přední okno, interiér látka, 4 x airbag, Alu 16" - velmi pěkné zimní pneu, auto je ve velmi dobrém stavu, nic netluče, nemlátí, jede pěkně, spolehlivě, je bez koroze !!!!, všechno v autě funguje jak má!!! vnitřek je jako velice zachovalý !!!! inteligentní zatmavené skla - folie s atestem a kartou o atestu 8SD, na voze nejsou žádné investice !! opravdu pouze sednout a ezdit, Eko uhrazeno - plní euro 2, stk + me do 9/2011, steptronic - automat od výrobce ZF !!! řadí bezvadně, bez škubání atak, prostě dělá co má......

....ti co mě znají a mají moje EX auto ví že auta ode mně jsou OK

pro rejpaly píšu sem raději vše co to má i když hodně z toho je sériově dodáváno ale ať si nemyslíte že třeba nemá servo, všichni to nemají najetý :-)

důvod prodeje je naskytnutí velmi velmi zajmavé koupě 728i facelift v německu tak 2 mít nebudu......s autem maximální spokojenost na dálku vezme 8 ve městě mě kolem 13
k vidění a odzkoušení v Plzni pokud do týdne nikdo nepříjde půjde na bazar což bych dost nerad.....

pokud by jste někdo měl zájem volejte tel : 773 622 822

email Flery1@seznam.cz

cenovka protože pospíchám na peníze a nechci mít 3 auta před barákem je 85000,- czk a opravdu sem píšu nejnižší možnou cenu za kterou to prodam.

můžu zaslat větší foto na email

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

PRODANO
Tel : 773 622 822
____________________
E39 525D

Odpovědět