prodám nebo vyměním e34 535i + foto

Prodej aut zn. BMW jiného typu, než je E30
Odpovědět
Uživatelský avatar
magiccc
Plaváček
Příspěvky: 1925
Registrován: 21. 04. 2004 10:39
Bydliště: hlavní město piva

Příspěvek od magiccc » 10. 02. 2008 11:41

beann píše:panove by se taky mohli uz konecne naucit ze inzerat je inzerat a pokec je pokec. :?
Myslím že všichni se to tímhle snaží naučit horise. :wink:
ex BMW e39 528it 142kW
ex BMW e39 540iAt 210kW
ex BMW e38 730DA 135kW
ex BMW e39 530DA 142kW
ex BMW e30 335iC 155kW
ex BMW e39 523iT 125kW

Uživatelský avatar
Balda
Příspěvky: 797
Registrován: 11. 03. 2004 11:24

Příspěvek od Balda » 10. 02. 2008 11:48

všichni jste tu ubozí. Horisi nezapoměň, že se všem daří, co chtěj. Radši na to nereaguj a dej si inzerát do ANNONCE. Jinak gratuluju k přírůstku, taky jsem už táta. A pamatuj, že člověk, který je v pohodě a netrpí nějakým deficitem, třeba i finančním, tak by tady nezveřejňoval svý výlevy. Myslím, že tento server asi nebudu navštěvovat. Rozrůstá se tu pěkná svoloč a né příznivci E30-tek. :evil:
Měli by se nad tím všichni moderátoři zamyslet!

Uživatelský avatar
DAN
Věčně nespokojený
Příspěvky: 3683
Registrován: 24. 07. 2003 11:35
Bydliště: Mrdákov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DAN » 10. 02. 2008 11:57

horis píše:
Dan td píše:Měl bych tady řešení pro horise - klikni si na http://www.annonce.cz a všem inzerentům pochval auto, popřej brzkej prodej, případně se jich zeptej, proč je to tak drahý, kdyby ses nudil, napiš si o fotky. Ty své ego zasírače inzerátů na pár let uspokojíš a tady bude klid - to je fér, ne ? :twisted:

Už to chápeš, o čem je inzerce ? Asi ne, no jo, já si to myslel ... :roll:
Vždyť jsi si odpověděl sám, tak co se ptáš ??? :roll: :roll: Odpověď si znal ještě dřív, než jsi šáhnul na enter .. :wink: Ať napíšu cokoliv, stejně si vyberete jen to co se VÁM hodí ...

Proto na to nereaguji ... :D
Prostě a jednoduše - psát k inzerátům různá přání - brzkýho prodeje, zdravejch dětí, štěstí do novýho roku na celej život může snad jen blázen. Člověk s chorobnou touhou furt něco psát.
Tak tady má horis něco ze svý medicínky.

Je teda fakt, že něco bylo docela dost přes čáru a já už na to seru :oops: . Na to nemám žaluda, už se mi to nezdá vůbec vtipný.
BMW The Ultimate Driving Machine

Uživatelský avatar
horis
Slabší duchem
Příspěvky: 1322
Registrován: 29. 09. 2006 12:57

Příspěvek od horis » 10. 02. 2008 13:36

Veselac píše:...tak si to tak tady pročítám a dokonce mě to donutilo k registraci. Nevím proč si tady dokazujete jak moc jste, shovaní za počítačem, geniální a drsní. Taky nevím jestli by tohle mělo patřit do inzerátů, to vážně nevím ale zkuste se nad tím zamyslet. Nebudu vás tady soudit, protože sa neznáme a jen málokdy to člověk pozná ihned. Co ale vím určitě, je že Athlon je docela slušněj chudák :D, protože vozit se po něčím děcku dokáže buď jen zakomplexovanej puberťák nebo pedofil a podle tvého přísvěvku (je zajímavé že si se toho děcka tak chytil) budeš oboje :lol: Jinak nečekám na vaše reakce, v podstatě mě ani nezajímají, ale promažte to tady ať si každej kdo má rád auta a nakoukne sem, stejně jako sem to bohužel udělal já, neříká že za volantem BMW musí nutně sedět vůl.

Ps: dej si radši inzerát na Bmw klub, tam je volů jen pár :wink:
Tam už mám inzerát, tam se lidi do nikoho neserou, jsou tam prostě jen fandové značky, ne prudiči ..... Ještě se mi tam nestalo, že by mi tam někdo urážel rodinu, dceru, povolání, auto... jsou tam prostě fajn lidi ...

P.S. - už slyším, táhni tam, ty zmrde ... :evil: :twisted:
e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i

Uživatelský avatar
horis
Slabší duchem
Příspěvky: 1322
Registrován: 29. 09. 2006 12:57

Příspěvek od horis » 10. 02. 2008 13:39

Balda píše:všichni jste tu ubozí. Horisi nezapoměň, že se všem daří, co chtěj. Radši na to nereaguj a dej si inzerát do ANNONCE. Jinak gratuluju k přírůstku, taky jsem už táta. A pamatuj, že člověk, který je v pohodě a netrpí nějakým deficitem, třeba i finančním, tak by tady nezveřejňoval svý výlevy. Myslím, že tento server asi nebudu navštěvovat. Rozrůstá se tu pěkná svoloč a né příznivci E30-tek. :evil:
Měli by se nad tím všichni moderátoři zamyslet!
Moderátoři zamyslet ?? Nezblázni .... :lol: :lol: Jeden moderátor to tu skoro vede, krásně jim jde příkladem .... Ale běda jak ty napíšeš něco malinko OT, ihned si smazán.... Ale nadávat dětem do dvouhlavym dementum, to se tu trpí... Tedy jak u koho .. :? Jinak díky za podporu, je vidět, že jsou tu ještě i fandové značky a ne jen parta zmr.ů... :wink:
e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i

Lukas-e21
Příspěvky: 4744
Registrován: 12. 02. 2003 21:31
Bydliště: Prague

Příspěvek od Lukas-e21 » 10. 02. 2008 14:10

Horisi, tohle nikjdo asi moc nepromaže, pochop už jednou konečně úsloví mlčeti zlato.

Neser se do každýho, bud v klidu, nesemen do kazdýho inzerátu, nereaguj arogantne, a ono se to casem sklidní.

Že se do mě navážíš, že bych nemel na tu tvoji slavnou 535 - měl, ale nechci, neb e34-ku nepotřebuju.

Že se s tvou slavnou 535 ani nerozjedu? no bojim se že jo, a to vcelku bez problémů a násilí.

Tak doufam, že sem tě nezklamal.
MB S212 E350 BlueTec 4-matic
Děfka pro fsechno f autobazaru

Uživatelský avatar
břečka
Příspěvky: 1471
Registrován: 23. 09. 2003 15:43
Bydliště: B r n o

Příspěvek od břečka » 10. 02. 2008 14:47

Vám všem mravokárcům nepřijde divný že se tohle děje jen v Horisově inzerátu? :wink: Myslím že to je jen reakce na jeho chování všude možně a snad se z toho měl poučit...No někde je chyba :D Jinak Athlon to možná trošku přestřelil ale je to jen tím, že má trošku jinej smysl pro humor než někteří z vás :lol: Jestli si to Horisi bereš osobně tak je to jen tvůj problém :wink: ale myšlený to tak určitě nebylo...
Jinak s 535kou se už několik let docela v pohodě rozjíždím takže nevím jakej s tím máš problém ty 8)
H*O*T*E*N*T*O*T__C*R*E*W

Uživatelský avatar
DAN
Věčně nespokojený
Příspěvky: 3683
Registrován: 24. 07. 2003 11:35
Bydliště: Mrdákov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DAN » 10. 02. 2008 14:51

horis píše:... Jinak díky za podporu, je vidět, že jsou tu ještě i fandové značky a ne jen parta zmr.ů... :wink:
Dyk von furt uráží. :roll:
BMW The Ultimate Driving Machine

D..A..V..E
Příspěvky: 38
Registrován: 08. 10. 2007 00:46
Bydliště: ul

Příspěvek od D..A..V..E » 10. 02. 2008 15:47

no panove to cumim :D

kdyz koukam na to co kdo pise a vidim idiota kterymu padaji z huby jen samy hovna a ma
na konte 2000 prispevku tak si potom rikam

co vlastnmje dela ADMIN ?

vsak neexistuje tu jako na mnoho forech pernament ban ?

jestli takovy kkt ktery si tu vylejva sve prapodivne myslenky co ma v hlave
ci to ze ho doma tatinek sexualne zneuzival hale tohle ti nepomuze jdi do nemocnice se lecit frajere vsichni u pc mate velkou hubu kecu
a hovno za ni kdyz mas dostat prez drzku tak si schovanej doma u mamci :)
a to jeste si tu ctes inzeraty jinych lidi a potom cizi reci pouzivas za svoje si kabr opravdu :D

kouknete na topic idioti
PRODAM AUTO
ne pokecam o autu a rodine prodavajciho to jestli chcete ja vam takovy topic zalozim xD

preju prodavajcimu hodne stesti barva je hrozna ale jinak vypada docela k svetu :)
a nenervuj se stima volama ber to tak ty kluci se jako sasci narodily a vzdy budou jen za sasky proto umeji jen psat a do oci jen cumet

Uživatelský avatar
honzeeek
Příspěvky: 505
Registrován: 18. 11. 2005 00:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od honzeeek » 10. 02. 2008 16:48

Pánové Michaelin, Veselac, Johny, beann, Balda, D..A..V..E... Prvně si zjistěte co je správňák horis zač a pak vynášejte soudy o těch, co zde přispívají. Zdřejmě jste nick horis začli vnímat až v tomto inzeratu, takže Vaše reakce chápu, nicméně věřte že si to zaslouží. Obrázek

Uživatelský avatar
T613
člen E30.cz
Příspěvky: 593
Registrován: 13. 03. 2006 01:07
Bydliště: Zlín

Příspěvek od T613 » 10. 02. 2008 16:55

tohle fakt neni mozne, horisi ty jsi nemocny clovek co trpi sebeuctivanim, sebeurazenim a sebelitovanim :lol:

na bmwklubu jsi se uz X krat taky projevil a muzes si byt jisty ze te tam znaji ... ono pulka bmwklubu je i tady takze si udela kazdy obrazek sam co jsi za "cloveka"

to ze ti pise dj vevis nebo dj honza a podporuji te ti fakt VERIM :lol:

o tom ze se mi seres do inzeratu ani nemluvim, me je to volne ... ale ty to tady nejak nezvladas :lol:
prodavam ND z techto aut: E38 730iA M60 V8, 730iL piste SZ nebo ICQ
prodavam ND z techto aut: E32 750iL 740iL 735i 730i, piste SZ nebo ICQ

bleabr
Příspěvky: 1
Registrován: 09. 02. 2008 10:58

Příspěvek od bleabr » 10. 02. 2008 16:58

D..A..V..E píše:no panove to cumim :D

kdyz koukam na to co kdo pise a vidim idiota kterymu padaji z huby jen samy hovna a ma
na konte 2000 prispevku tak si potom rikam

co vlastnmje dela ADMIN ?

vsak neexistuje tu jako na mnoho forech pernament ban ?

jestli takovy kkt ktery si tu vylejva sve prapodivne myslenky co ma v hlave
ci to ze ho doma tatinek sexualne zneuzival hale tohle ti nepomuze jdi do nemocnice se lecit frajere vsichni u pc mate velkou hubu kecu
a hovno za ni kdyz mas dostat prez drzku tak si schovanej doma u mamci :)
a to jeste si tu ctes inzeraty jinych lidi a potom cizi reci pouzivas za svoje si kabr opravdu :D

kouknete na topic idioti
PRODAM AUTO
ne pokecam o autu a rodine prodavajciho to jestli chcete ja vam takovy topic zalozim xD

preju prodavajcimu hodne stesti barva je hrozna ale jinak vypada docela k svetu :)
a nenervuj se stima volama ber to tak ty kluci se jako sasci narodily a vzdy budou jen za sasky proto umeji jen psat a do oci jen cumet
tebe fotr mrda do prdele? A co my s tim tady mame delat? Si tam dej spunt, treba :roll:

Uživatelský avatar
marty87
Příspěvky: 1295
Registrován: 23. 04. 2006 17:48

Příspěvek od marty87 » 10. 02. 2008 17:15

Horisi máš super auto, přeju rychlý prodej. Jen škoda tý hnusný barvy, je k zblití :wink:
Clio RS 2009 - malá raketa odešla. Ropa TDCi power přišla

mattli
Příspěvky: 741
Registrován: 15. 11. 2006 13:55
Bydliště: praha 4 Modřany

?

Příspěvek od mattli » 10. 02. 2008 18:23

:shock: jak to tady čtu je mi z toho nějak smutno.Myslim,že hlavně ten chudák co se naváží do toho miminka je hodně ubohý a i když ani jeho a ani Horise neznám,tak bych ti přál aby jsi Horise potkal osobně a zkusil mu to říci do očí,myslim,že by jsi šel domů s pendrekem zaraženým hluboko do análního otvoru.
Cheš-li míti bavoráka zanech kurev hoň si ptáka

Uživatelský avatar
beann
Příspěvky: 255
Registrován: 16. 09. 2005 16:33
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od beann » 10. 02. 2008 18:24

honzeeek píše:Pánové Michaelin, Veselac, Johny, beann, Balda, D..A..V..E... Prvně si zjistěte co je správňák horis zač a pak vynášejte soudy o těch, co zde přispívají. Zdřejmě jste nick horis začli vnímat až v tomto inzeratu, takže Vaše reakce chápu, nicméně věřte že si to zaslouží. Obrázek
ja sem horisovi nic neudelal moje narazka byla na obe strany aby si nepletli pokec s inzaratama vsichni aby lidi ktery s tim nemaji nic spolecnyho si mohli precist inzerat na auto a nemuseli koukat na neco co sem vubec nepatri! :?

Uživatelský avatar
tomik
Příspěvky: 2313
Registrován: 04. 04. 2004 10:14
Bydliště: Dvůr Králové n.Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomik » 10. 02. 2008 18:32

DAN píše:Nezasírejte mu to tady vy hovada.

Jinak ti přeju dobrej prodej, ať se prodá.

Věřím, že se brzy prodá.

Ty jo, to je pecka. Ta musí jezdit. Tak hodně štěstí. :wink: :arrow: :wink:


emil na mě: prdelmrdel@bavíčkozkudypták.ck

Mít ty prachy, tak neváhám. Fakt, kdo zaváhá je blbec. Neváhejte. :wink:

No to je uplně zadarmo - znova jsem se podival.

Tak kolik to teda stojí???
Nemám kredit,tak mu nemůžu zavolat.
dovoz automobilů,vrakoviště,specializace E30 IS,M3 E30,Alpina.Neregistrován http://tomikauta.webnode.cz

D..A..V..E
Příspěvky: 38
Registrován: 08. 10. 2007 00:46
Bydliště: ul

Příspěvek od D..A..V..E » 10. 02. 2008 20:02

bleabr píše:
D..A..V..E píše:no panove to cumim :D

kdyz koukam na to co kdo pise a vidim idiota kterymu padaji z huby jen samy hovna a ma
na konte 2000 prispevku tak si potom rikam

co vlastnmje dela ADMIN ?

vsak neexistuje tu jako na mnoho forech pernament ban ?

jestli takovy kkt ktery si tu vylejva sve prapodivne myslenky co ma v hlave
ci to ze ho doma tatinek sexualne zneuzival hale tohle ti nepomuze jdi do nemocnice se lecit frajere vsichni u pc mate velkou hubu kecu
a hovno za ni kdyz mas dostat prez drzku tak si schovanej doma u mamci :)
a to jeste si tu ctes inzeraty jinych lidi a potom cizi reci pouzivas za svoje si kabr opravdu :D

kouknete na topic idioti
PRODAM AUTO
ne pokecam o autu a rodine prodavajciho to jestli chcete ja vam takovy topic zalozim xD

preju prodavajcimu hodne stesti barva je hrozna ale jinak vypada docela k svetu :)
a nenervuj se stima volama ber to tak ty kluci se jako sasci narodily a vzdy budou jen za sasky proto umeji jen psat a do oci jen cumet
tebe fotr mrda do prdele? A co my s tim tady mame delat? Si tam dej spunt, treba :roll:[/quotepanacek se nenaucil ve skole cist xD

D..A..V..E
Příspěvky: 38
Registrován: 08. 10. 2007 00:46
Bydliště: ul

Příspěvek od D..A..V..E » 10. 02. 2008 20:04

beann píše:
honzeeek píše:Pánové Michaelin, Veselac, Johny, beann, Balda, D..A..V..E... Prvně si zjistěte co je správňák horis zač a pak vynášejte soudy o těch, co zde přispívají. Zdřejmě jste nick horis začli vnímat až v tomto inzeratu, takže Vaše reakce chápu, nicméně věřte že si to zaslouží. Obrázek
ja sem horisovi nic neudelal moje narazka byla na obe strany aby si nepletli pokec s inzaratama vsichni aby lidi ktery s tim nemaji nic spolecnyho si mohli precist inzerat na auto a nemuseli koukat na neco co sem vubec nepatri! :?
a vite co me je to jedno :D kdyz si to zaslouzi tak at je po vasom :D

e30 power
Příspěvky: 211
Registrován: 12. 08. 2007 16:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od e30 power » 10. 02. 2008 22:58

horis píše:
Cvrcek Martin píše:...víš Horisi, když to auto ještě stálo v Brně v bazaru, byl jsem se na něj mrknout, dokonce jeho velice ošklivá barva poutala pozornost i uživatele serveru TipCars, "hnusná ale třiapůle" ...od pohledu a po dalším zkoumání jsem musel konstatovat, že je to "navoněná bída", do které každej větší fanda musí finančně zahučet....a teď se po nedávné koupi zase prodává...ono
to nejspíš nebude s tvým superplatem,superinteligencí a supervýdrží tak aktuální není-liž pravda :wink: ...
... víš, Cvrčku Martine, já ti děkuji za tvojí mylnou recenzi na moje auto... :lol: Nedáván jí ale žádnou váhu, nezakládá se na pravdě :? Jen se divím, že tě ještě neoslovili AA Auto Praha, mohl bys tam dělat znalce ojetých vozů se znakem BMW :lol: Věřím, že by se jim obrat zvednul min. o 300 % :? Nicméně ti (VÁM) děkuji za aktualizaci ..


Hele a není takhle náhodou když už se cyhtráku bavíš o autech.. AAA Auto praha..??

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 10. 02. 2008 23:51

Strčte si ty moralistické kecy doprdele :twisted:
No smoke, no fun...
Obrázek

Odpovědět