prodám nebo vyměním e34 535i + foto

Prodej aut zn. BMW jiného typu, než je E30
Odpovědět
Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 08. 02. 2008 20:52

horis píše: půlka z těch zasírajíc blbců by se v tom neuměla ani rozjet, respektive by si takovéto auto nemohla dovolit
:lol: :lol: :lol: :lol: No to je moc :lol: :lol: Nezlob se, ale opravdu nedovedu pochopit, že takové pako jako jsi Ty má už dítě. Nepučil sis ho enom někde, třeba od starší ségry, kvůli té fotce, kterou jsi sem dával?? To snad neni možné.. :lol:

A to o těch Medvědech by sis už tako mohl odpustit, je to celkem ohraná hláška a zní docela blbě... Ostatně jako většina příspěvků od tebe tady napsaných :twisted:
No smoke, no fun...
Obrázek

Uživatelský avatar
horis
Slabší duchem
Příspěvky: 1322
Registrován: 29. 09. 2006 12:57

Příspěvek od horis » 08. 02. 2008 20:59

Míšánek píše:
horis píše: půlka z těch zasírajíc blbců by se v tom neuměla ani rozjet, respektive by si takovéto auto nemohla dovolit
:lol: :lol: :lol: :lol: No to je moc :lol: :lol: Nezlob se, ale opravdu nedovedu pochopit, že takové pako jako jsi Ty má už dítě. Nepučil sis ho enom někde, třeba od starší ségry, kvůli té fotce, kterou jsi sem dával?? To snad neni možné.. :lol:

A to o těch Medvědech by sis už tako mohl odpustit, je to celkem ohraná hláška a zní docela blbě... Ostatně jako většina příspěvků od tebe tady napsaných :twisted:
Nech si ty rady do života a starej se hlavně o sebe !!! By mě zajímalo, kolik máš dětí ty !!! Myslím svých, né kamarádů !!! Pro ně budeš jenom strejda, slovo táta nepoznáš .... Až to budu chtít aktualizovat, dám ti vědět, máminej MIŠÁNKU :lol: :lol: :lol:
e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i

Uživatelský avatar
Dan td
Site Admin
Příspěvky: 3339
Registrován: 12. 02. 2003 14:17
Bydliště: Netuníkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dan td » 08. 02. 2008 20:59

horis píše:Děkuji za aktualizaci ... :wink:

Potencioánální kupci mi píšou SZ nebo rovnou zavolají ... :wink:

P.S. - půlka z těch zasírajíc blbců by se v tom neuměla ani rozjet, respektive by si takovéto auto nemohla dovolit .... :lol: :lol: :lol: :lol:
To platí hlavně pro pražáky v těch "medvědech" .... :?

P.S.2 - chvilku tu teď nebudu, musím oškubat na ulici pár chudáku, postarejte se mi o aktualizaci, ať je to pořád nahoře ... :wink:
By mě zajímalo, jak vypadá takovej " Potencioánální " kupec :shock:

Jakože to potencionálně vyřešíte análně nebo jak ? :?:
http://www.e39.cz

Nic z toho, co píšu není pravda. Vymýšlím si, abych byl zajímavější ...

Uživatelský avatar
horis
Slabší duchem
Příspěvky: 1322
Registrován: 29. 09. 2006 12:57

Příspěvek od horis » 08. 02. 2008 21:11

Dan td píše:
horis píše:Děkuji za aktualizaci ... :wink:

Potencioánální kupci mi píšou SZ nebo rovnou zavolají ... :wink:

P.S. - půlka z těch zasírajíc blbců by se v tom neuměla ani rozjet, respektive by si takovéto auto nemohla dovolit .... :lol: :lol: :lol: :lol:
To platí hlavně pro pražáky v těch "medvědech" .... :?

P.S.2 - chvilku tu teď nebudu, musím oškubat na ulici pár chudáku, postarejte se mi o aktualizaci, ať je to pořád nahoře ... :wink:
By mě zajímalo, jak vypadá takovej " Potencioánální " kupec :shock:

Jakože to potencionálně vyřešíte análně nebo jak ? :?:
Vysvětlím ti tedy slovo "potencionální kupec" .... :wink:

Je to člověk, který má zájem o auto, zavolá, napíše, napíše SZ, prostě má zájem o auto který je na fórum nabízeno ....

Potom je zde druhá sorta lidí... Toto rozhodně nejsou "potencionálními kupci", neb tyto lidi zasírají inzerát sračkami, snaží neúčelně někoho nasrat, pošpinit prodávané auto, ... atd. Prostě prudit :lol: Tyto lidé většinou jezdí mnohem horších vozech než je nabízený vůz, případně si toto auto nemohou z nějakého důvodu dovolit ( velká spotřeba, největší pov. ručení, nedostanou Provident, Cofidis.. atd) :lol: :lol: A to je taky jeden z důvody jejich přítomnosti v tomto inzerátu :!: Tyto lidi jsou taky majitelem inzerátu opovrhovány a jejich přítomnosti si všímá asi tak jako skvrn na slunci .....


Třetí skupina lidí, jsou tzv. pohodáři. Auto koupit nechtějí, do nikoho se neserou, jsou prostě ready... Těchto je zde nejvíc ! ! ! :wink:

Doufám že jsi to pochopil, je jen na tobě kam se zařadíš....
e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i

Uživatelský avatar
Dan td
Site Admin
Příspěvky: 3339
Registrován: 12. 02. 2003 14:17
Bydliště: Netuníkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dan td » 08. 02. 2008 21:27

horis píše:
Dan td píše:
horis píše:Děkuji za aktualizaci ... :wink:

Potencioánální kupci mi píšou SZ nebo rovnou zavolají ... :wink:

P.S. - půlka z těch zasírajíc blbců by se v tom neuměla ani rozjet, respektive by si takovéto auto nemohla dovolit .... :lol: :lol: :lol: :lol:
To platí hlavně pro pražáky v těch "medvědech" .... :?

P.S.2 - chvilku tu teď nebudu, musím oškubat na ulici pár chudáku, postarejte se mi o aktualizaci, ať je to pořád nahoře ... :wink:
By mě zajímalo, jak vypadá takovej " Potencioánální " kupec :shock:

Jakože to potencionálně vyřešíte análně nebo jak ? :?:
Vysvětlím ti tedy slovo "potencionální kupec" .... :wink:

Je to člověk, který má zájem o auto, zavolá, napíše, napíše SZ, prostě má zájem o auto který je na fórum nabízeno ....

Potom je zde druhá sorta lidí... Toto rozhodně nejsou "potencionálními kupci", neb tyto lidi zasírají inzerát sračkami, snaží neúčelně někoho nasrat, pošpinit prodávané auto, ... atd. Prostě prudit :lol: Tyto lidé většinou jezdí mnohem horších vozech než je nabízený vůz, případně si toto auto nemohou z nějakého důvodu dovolit ( velká spotřeba, největší pov. ručení, nedostanou Provident, Cofidis.. atd) :lol: :lol: A to je taky jeden z důvody jejich přítomnosti v tomto inzerátu :!: Tyto lidi jsou taky majitelem inzerátu opovrhovány a jejich přítomnosti si všímá asi tak jako skvrn na slunci .....


Třetí skupina lidí, jsou tzv. pohodáři. Auto koupit nechtějí, do nikoho se neserou, jsou prostě ready... Těchto je zde nejvíc ! ! ! :wink:

Doufám že jsi to pochopil, je jen na tobě kam se zařadíš....
Co to je potencionální to samozřejmě vím, mě spíš zaujalo, že sháníš potencioanálního kupce :twisted:

Jinak z tvého výkladu a tvých reakcí v inzerátech ostatních usuzuji, že sám sebe nejspíš řadíš do druhé sorty, jak tomu říkáš :shock:
http://www.e39.cz

Nic z toho, co píšu není pravda. Vymýšlím si, abych byl zajímavější ...

Uživatelský avatar
DAN
Věčně nespokojený
Příspěvky: 3683
Registrován: 24. 07. 2003 11:35
Bydliště: Mrdákov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DAN » 08. 02. 2008 21:33

Nezasýrejte tady ten inzerát. Pro tebe "horisi" to platí trojnásop.

Jestly máš zkutečnej zájem, tak prodávající dal na sebe telefon, tak mu zavolej, nebo ho třeba jen prozvoň, ale NEZASÍREJ INZERÁT !!!

Tady je telefónní číslo na prodávajícího: 775 626 999
( viz. strana č. 1 )

Všechno ti jistě rád o autě vipovýdá. :wink:

Jo ? :roll:
BMW The Ultimate Driving Machine

Uživatelský avatar
Dan td
Site Admin
Příspěvky: 3339
Registrován: 12. 02. 2003 14:17
Bydliště: Netuníkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dan td » 08. 02. 2008 21:42

DAN píše:Nezasýrejte tady ten inzerát. Pro tebe "horisi" to platí trojnásop.

Jestly máš zkutečnej zájem, tak prodávající dal na sebe telefon, tak mu zavolej, nebo ho třeba jen prozvoň, ale NEZASÍREJ INZERÁT !!!

Tady je telefónní číslo na prodávajícího: 775 626 999
( viz. strana č. 1 )

Všechno ti jistě rád o autě vipovýdá. :wink:

Jo ? :roll:
Konečně rozumný slovo, doufám, že to někdo promaže, ať tu není bordel :roll:
http://www.e39.cz

Nic z toho, co píšu není pravda. Vymýšlím si, abych byl zajímavější ...

Uživatelský avatar
Max-Max
Moderátor e30.cz
Příspěvky: 8452
Registrován: 04. 10. 2003 02:25
Bydliště: Košice, +421948901915

Příspěvek od Max-Max » 09. 02. 2008 02:34

tfuj

debilni majitel, debilni auto
325i, 635CSiA, FJR 1300A, W638 V220

athlon_137
Příspěvky: 1885
Registrován: 15. 02. 2003 12:21

Příspěvek od athlon_137 » 09. 02. 2008 02:45

pockejte, ten debil ma potomka, jo? :shock: Tak sup sem s fotkama, malej dementek s dvouma hlavama by to tady mohl docela osvezit :wink:

Uživatelský avatar
horis
Slabší duchem
Příspěvky: 1322
Registrován: 29. 09. 2006 12:57

Příspěvek od horis » 09. 02. 2008 03:18

athlon_137 píše:pockejte, ten debil ma potomka, jo? :shock: Tak sup sem s fotkama, malej dementek s dvouma hlavama by to tady mohl docela osvezit :wink:
TAK BLBEČKU, TO SI POSRAL :twisted: :evil: :twisted: :evil: MĚ SI URÁŽEJ JAK CHCEŠ, URÁŽET MOJÍ MĚSÍČNÍ DCERU MI
N E B U D E Š :evil: :twisted: MUŽU TI NA MALOU ODPŘÍSAHNOUT, ŽE VELMI BRZY BUDU VĚDĚT KDO TY MRDEČKU SEŠ A POTOM NĚCO ZAŽIJEŠ .... :!: :!: :!: A VĚŘ, ŽE BUDEŠ TRPĚT VÍC JAK KRISTUS :!: :!: TOHLE SI VÁŽNĚ POSRAL :twisted: :evil: NĚKOMU URÁŽET MIMČO, TO JE UBOHÝ ....
:? :? :?
e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i

Uživatelský avatar
horis
Slabší duchem
Příspěvky: 1322
Registrován: 29. 09. 2006 12:57

Příspěvek od horis » 09. 02. 2008 03:20

Co třeba tady.. Tam by tě mohli znát??? :twisted: :evil: :twisted:

DISKSERVIS-Petr Pařil
Obřanská 13, Brno, 614 00,
tel.: 545214963, mobil: 602703835,
E-Mail: paril@diskservis.cz

pockejte, ten debil ma potomka, jo? Tak sup sem s fotkama, malej dementek s dvouma hlavama by to tady mohl docela osvezit

Tahle věta tě bude moc a moc mrzet, brzy pojedu do Brna ....
Nikdy jsem nikomu nevyhrožoval, tobě ale radím už se začínej otáčet ... :!: :!:

Nazvat měsíční mimčo dvouhlavym dementem, to si hrdina, to si frajer :!: :!: :!: :twisted: :evil: Tebe se musí bát min. půlka Brna :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) horis dne 09. 02. 2008 04:19, celkem upraveno 2 x.
e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i

Uživatelský avatar
břečka
Příspěvky: 1471
Registrován: 23. 09. 2003 15:43
Bydliště: B r n o

Příspěvek od břečka » 09. 02. 2008 03:25

lol jak to ten sociální chudák zkouší :lol: :lol: :lol: 535 si koupil na machrování a po pár týdnech zjistil že to neuživí :? :lol: Pašáku, následuj svýho kamaráda vladka a kup si filcku f plynu :wink:
H*O*T*E*N*T*O*T__C*R*E*W

Uživatelský avatar
horis
Slabší duchem
Příspěvky: 1322
Registrován: 29. 09. 2006 12:57

Příspěvek od horis » 09. 02. 2008 03:33

břečka píše:lol jak to ten sociální chudák zkouší :lol: :lol: :lol: 535 si koupil na machrování a po pár týdnech zjistil že to neuživí :? :lol: Pašáku, následuj svýho kamaráda vladka a kup si filcku f plynu :wink:
Hele břečkys, víš tak akorát piču, proč auto prodávám, tak se do toho neser .... :lol: :lol: Na benzín jsem si vždycky poctivě vydělal, tak se starej sám o sebe a běž se vyzvracet někam jinam ... :lol:
e30 323i :arrow: e30 320i :arrow: e34 535i :arrow: e30 320Ci :arrow: e39 528i :arrow: e30 325i

Uživatelský avatar
DoDo
Příspěvky: 1468
Registrován: 23. 09. 2006 22:13
Bydliště: Lázně s minerálkou (Poděsmrady)

Příspěvek od DoDo » 09. 02. 2008 06:00

horis píše:
břečka píše:lol jak to ten sociální chudák zkouší :lol: :lol: :lol: 535 si koupil na machrování a po pár týdnech zjistil že to neuživí :? :lol: Pašáku, následuj svýho kamaráda vladka a kup si filcku f plynu :wink:
Hele břečkys, víš tak akorát piču, proč auto prodávám, tak se do toho neser .... :lol: :lol: Na benzín jsem si vždycky poctivě vydělal, tak se starej sám o sebe a běž se vyzvracet někam jinam ... :lol:
zkus se hlavne vydelat na e30 forum...

athlon_137
Příspěvky: 1885
Registrován: 15. 02. 2003 12:21

Příspěvek od athlon_137 » 09. 02. 2008 10:32

horis píše:Co třeba tady.. Tam by tě mohli znát??? :twisted: :evil: :twisted:

DISKSERVIS-Petr Pařil
Obřanská 13, Brno, 614 00,
tel.: 545214963, mobil: 602703835,
E-Mail: paril@diskservis.cz

pockejte, ten debil ma potomka, jo? Tak sup sem s fotkama, malej dementek s dvouma hlavama by to tady mohl docela osvezit

Tahle věta tě bude moc a moc mrzet, brzy pojedu do Brna ....
Nikdy jsem nikomu nevyhrožoval, tobě ale radím už se začínej otáčet ... :!: :!:

Nazvat měsíční mimčo dvouhlavym dementem, to si hrdina, to si frajer :!: :!: :!: :twisted: :evil: Tebe se musí bát min. půlka Brna :lol: :lol: :lol:
jaks me vystopoval, Colombo? Ten servis je kamarada myho kamarada co ma kamarada. Jinak su moc rad ze ses tak vyytocil, o to me slo hlavne. Nepraskla ti zilka? A tvoje dite me fakt nezajima :wink: :lol:

Uživatelský avatar
T613
člen E30.cz
Příspěvky: 593
Registrován: 13. 03. 2006 01:07
Bydliště: Zlín

Příspěvek od T613 » 09. 02. 2008 11:18

horis píše:TAK BLBEČKU, TO SI POSRAL :twisted: :evil: :twisted: :evil: MĚ SI URÁŽEJ JAK CHCEŠ, URÁŽET MOJÍ MĚSÍČNÍ DCERU MI
N E B U D E Š :evil: :twisted: MUŽU TI NA MALOU ODPŘÍSAHNOUT, ŽE VELMI BRZY BUDU VĚDĚT KDO TY MRDEČKU SEŠ A POTOM NĚCO ZAŽIJEŠ .... :!: :!: :!: A VĚŘ, ŽE BUDEŠ TRPĚT VÍC JAK KRISTUS :!: :!: TOHLE SI VÁŽNĚ POSRAL :twisted: :evil: NĚKOMU URÁŽET MIMČO, TO JE UBOHÝ ....
:? :? :?
roste ti pritom vetsim pismu pero? .... me by zajimalo co na te kladenske policii zastavas za funkci? podle toho co tady pises to bude vratny co macka jedno tlacitko na zeleznou mriz a pujcuje navstevam klic na hajzl a pak i uklizi, protoze co cos tady napsal neni hodne nekomu komu patri placka a je na oznameni :idea:
prodavam ND z techto aut: E38 730iA M60 V8, 730iL piste SZ nebo ICQ
prodavam ND z techto aut: E32 750iL 740iL 735i 730i, piste SZ nebo ICQ

Uživatelský avatar
břečka
Příspěvky: 1471
Registrován: 23. 09. 2003 15:43
Bydliště: B r n o

Příspěvek od břečka » 09. 02. 2008 11:21

Pašák je nějakej přecitlivělej, asi dostal krámy :roll: Překrucuje si všechno na svoji stranu a pak dělá bububu...Ale myslím že v tomhle případě mu pšenka nepokvete a bude se ho bát maximálně pubibanda z kladna :D
Až budeš v Brně tak napiš lojzo, ZAPAŘÍME :twisted: :lol: (teda ty asi moc ne)
H*O*T*E*N*T*O*T__C*R*E*W

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 09. 02. 2008 11:44

horis píše:
athlon_137 píše:pockejte, ten debil ma potomka, jo? :shock: Tak sup sem s fotkama, malej dementek s dvouma hlavama by to tady mohl docela osvezit :wink:
TAK BLBEČKU, TO SI POSRAL :twisted: :evil: :twisted: :evil: MĚ SI URÁŽEJ JAK CHCEŠ, URÁŽET MOJÍ MĚSÍČNÍ DCERU MI
N E B U D E Š :evil: :twisted: MUŽU TI NA MALOU ODPŘÍSAHNOUT, ŽE VELMI BRZY BUDU VĚDĚT KDO TY MRDEČKU SEŠ A POTOM NĚCO ZAŽIJEŠ .... :!: :!: :!: A VĚŘ, ŽE BUDEŠ TRPĚT VÍC JAK KRISTUS :!: :!: TOHLE SI VÁŽNĚ POSRAL :twisted: :evil: NĚKOMU URÁŽET MIMČO, TO JE UBOHÝ ....
:? :? :?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Si vážně kretén nebo tím velkým písmem si akorát honíš ego?? :D

A nepřeháněj to tak s tim humorem :wink:
No smoke, no fun...
Obrázek

Uživatelský avatar
magiccc
Plaváček
Příspěvky: 1925
Registrován: 21. 04. 2004 10:39
Bydliště: hlavní město piva

Příspěvek od magiccc » 09. 02. 2008 12:27

horis píše: Potom je zde druhá sorta lidí... Toto rozhodně nejsou "potencionálními kupci", neb tyto lidi zasírají inzerát sračkami, snaží neúčelně někoho nasrat, pošpinit prodávané auto, ... atd. Prostě prudit :lol: Tyto lidé většinou jezdí mnohem horších vozech než je nabízený vůz, případně si toto auto nemohou z nějakého důvodu dovolit ( velká spotřeba, největší pov. ručení, nedostanou Provident, Cofidis.. atd) :lol: :lol:
Podle mě patříš do té druhé skupiny lidí ty, protože sis koupil 3,5i udělal sis potomka a teď nedostaneš provident a musíš auto prodat, protože bys to asi neutáhl (velká spotřeba, největší povinný ručení). :wink: Je vidět že ti to moc nepřemýšlí, protože s dítětem je to všechno trochu složitější.. Tím netvrdím že každý musí prodat auto, když se mu dítě narodí. Z toho je i vidět to, že se máš jako orgán opravdu dobře a hodně lidí by ti záviděla tvoji výplatu, jak tady pořát vykřikuješ...
Jestli sis nevšiml, tak ty lidi o kterých s největší pravděpodobností píšeš, tak do inzerátů na rozdíl od tebe tolik neprudí a když jo, tak je to do stejných hovad jako jsi ty (lidi co produkujou hovna a různý moudra a o auto stejně nemají zájem).... No a pak prudí maximálně do tebe a to z toho důvodu, že se chováš jako správnej policajt (idiot)
Tím se omlouvám ostatním příslušníkům, protože jsou i vyjímky... :wink:

Jo a ještě jedna věc: opravdu si myslíš že jsi největší bore-bore-bore-ček, když máš hnusně zelenýho baworáka v třiapůli? Lepší auto určitě neexistuje... A ostatní mají tím pádem horší vozy a ani by se v tom nerozjeli? :roll: Takový hovno tady plácnout... :lol:
ex BMW e39 528it 142kW
ex BMW e39 540iAt 210kW
ex BMW e38 730DA 135kW
ex BMW e39 530DA 142kW
ex BMW e30 335iC 155kW
ex BMW e39 523iT 125kW

Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 72
Registrován: 18. 06. 2007 20:02
Bydliště: Pragl

Příspěvek od Michelin » 09. 02. 2008 13:26

Jestli celej ten thread neni myslenej ve srande, jakoze mi to tak nepripada, tak opravdu nechpu vsechny ty lidi co tady prispivaji, takze vlastne i sebe...
Ale proc se tady musite takhle extremne vylivat?
ex e32 735, e39 530DAT
premyslim o e30is pro radost :)

Odpovědět