E39 525i touring M-packet

Prodej aut zn. BMW jiného typu, než je E30
Odpovědět
Gaz
Příspěvky: 737
Registrován: 26. 02. 2007 19:18
Bydliště: Poděbrady bo Hradišťo

E39 525i touring M-packet

Příspěvek od Gaz » 15. 02. 2022 08:20

Prodám BMW e39 525i touring, r.v. 2002, vin GZ83953. Z výbavy tovární M-packet, skleněný šíbr, automatická klimatizace, výhřev sedaček, černá kůže, navi 16:9, integrované dětské sedačky. STK do ledna 2024, najeto 272 tisíc km.
Auto vlastním 4,5 roku, za tu dobu najeto cca 6 tisíc km. Připravoval jsem ho jako druhé auto pro rodinu, ale rodina se rozrostla nadměrně a musím se dívat po něčem sedmimístném.
Za dobu vlastnictví provedeny následující opravy: Nová spojková sada, repase řadících táhel, repasovaný kardan, nové podvozkové díly – prakticky komplet nový podvozek krom měchů zadní nápravy (původní fungují správně). Přetěsnění motoru – víko, vana, olejový domek, různá gufera. Nové díly brzd, kde bylo třeba. Nová část brzdového potrubí. Páté dveře bez koroze – výměna, nový lak, vyvoskování, nová lišta s otvíráním. Řidičův blatník a dveře měněné (původní majitel potkal vrata), vyvoskované, 100% bez koroze. Předělaná MK3 na MK4 plus videomodul, přidán TV přijímač s přehrávačem filmů a přidána primitivní parkovací kamera. Nové čelní okno. Nový chladič, expanzka a náplň. Nové olejové odvětrání vč. separátoru. Běžná údržba = svíčky, oleje a filtry opakovaně po 2 letech. Repasované budíky, nová lanka k otevírání kapoty, nové čidlo natočení volantu, nová baterie. Více si nevzpomínám, ale na opravách je v autě více než 200 tisíc Kč.
Z mínusů, které jsem nestihl vyřešit: Je nutné zmínit počínající korozi prahů a zadních lemů. K autu dám spolujezdcovy dveře. Auto kvůli nedostatku času poslední dobou hodně stálo, pneumatiky mají plošky. Vyměnit vratné válečky řazení na převodovce. Některé interiérové plasty nejsou doskládané (např. 5. dveře), couvací kamera není po „zásahu“ v servisu funkční, je třeba správně dopojit přidaný TV přijímač (na pojistku). Občasně se rozhoupe volnoběh. Jsou zašlé plasty předních světlometů a je třeba lépe opravit zadní kufrová světla. V interiéru jsou drobná poškození, některé roletky zadních oken jsou rozlámané. Auto není bez kosmetických vad. Chybí některé části spodního oplastování.
Cena k jednání je 120 tisíc. Je možná výměna za sedmimístný vůz/dodávku vw vč. oboustranného doplatku nebo za bmw e30 nebo e28.

Kontakt prosím do emailu bartonek.jan@gmail.com


Fotky v inzerátu:
https://auto.bazos.cz/inzerat/148465973 ... ouring.php
320i plastovej uloženej schnilej Brambor
325iC = in construction, zatím beze jména
325 iXAT
530iT

Odpovědět