Prodano

Prodej aut zn. BMW jiného typu, než je E30
Odpovědět
Uživatelský avatar
kouBaMW
Příspěvky: 7094
Registrován: 09. 03. 2007 22:35
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Prodano

Příspěvek od kouBaMW » 30. 05. 2018 17:26

Najeto pouhých poctivých a doložitelných cca 211tkm (na tento motor je to absolutně nic), serviska vedena od prvního km + CEBIA report. Rok výroby 2003- předfacelift, ještě klasický pohon 4x4, žádný poruchový xdrive, motor 3.0d 135kw- z výroby bez problematických výřivých klapek v sání a DPF nesmyslu, opět velká výhoda. Automat 5ti kvalt, ve 192tkm proběhl kompletní repas, faktura za 37000kč, řadí sametově a je na dalších 200tkm klid... Originál výbava SPORTPACKET, černý interiér, stropnice + hliník, kola R19 atd... Vepředu pružiny, vzadu nivo, tažné zařízení na 2300kg, kožený interiér, sedačky elektrické s pamětí a výhřevem, klima, navigace 16:9, telefon, parkovací senzory předek/ zadek, tempomat, xenony, nezávislé topení webasto atd... Od novoty všechny klíče, dokumenty, návody atd... Dnes 30.5.2018 nová technická (bez závad), emise TOP- odpovídají nájezdu km.
Celkově je X5 v nadprůměrném, servisovaném a velmi zachovalém stavu s krásným interiérem, nelze srovnávat s X5 za 130tkč atd.. ,majitel předemnou ji měl 6 let a ještě před ním pán ročník 61 ji měl 7 let, já ji mám půl roku, sháněl jsem takovou cca rok, ale chtěl sem ji v manuálu, to byl bohužel problém, sehant nějakou v obdobném stavu prostě nešlo, tak jsem se uvrtal do automatu jen kvůli stavu toho auta, stím že si zvyknu, ale nezvykl jsem si, zkusil jsem, ale mě automat prostě nevyhovuje nebaví mě, to je jediný důvod prodeje...

Možná výměna za něco jiného pokud mě zaujme, ale vše jen a pouze MANUAL !!
Oboustranný doplatek

Foto: https://koubamw.rajce.idnes.cz/BMW_X5/
Cena: 155tkč
Kontakt: 728305307, Vsetín

Odpovědět