prodám bmw e39 540iat prodáno

Prodej aut zn. BMW jiného typu, než je E30
Odpovědět
RomanM3
Příspěvky: 16
Registrován: 19. 08. 2011 22:56

prodám bmw e39 540iat prodáno

Příspěvek od RomanM3 » 11. 02. 2017 09:23

Přesné typové označení vozidla: e39 540iat
Druh karoserie: Touring
Rok výroby: 04/1998 před fl
Objem válců:4400
Výkon:210kw
Druh paliva:benzin
Barva:světle zelená
Počet najetých kilometrů: Cca 260tis km
Stav vozidla:ojete
Platnost STK:11/2017
Cena:85000
Popis výbavy:takový standart: Kůže, výhřevy vpředu,dsc, abs, 6x airbag, šibr, el okna a zrcatka s vyhrevem, navi 4:3, automat, tempomat, intenziv, deštový senzor, atd. Z vybavy všecičko funguje včetně navigace. Cd s mapama je tam taky. Changer chybí. Příprava na telefon
Popis provedených oprav:
Podvozek: Komplet ramena v předu i vzadu. Zadní přední ramena v polyuretanu. Menena i tyč řízení. Tlumiče sachs asi pred 10t km, komplet brzdy- ted opět nové kotouče všechny 4, pístky,prachovky,čepy,pouzdra dokonce i pružiny brzdičů, brzdovka. Komplet pakny pruzinky ruční brzdy a k tomu zadní tepelné štíty. Sportovní přední pružiny. Origo dam k autu. Přední ložiska. Ložiska v horním uloženi. Uloženi zadní napravy-ty 4 velké silace nové brzdové potrubí vzadu
Motor:
Měněny chladič, hadice, vodní pumpa, expanzka. Termostat kit na snížení teploty vody.jde vrátit zpět na origo bez problémů. Přetěsněné ventilové vika - švícky jsou v suchu. Váha bosch. Přetěsněné celé sani: Tesneni pod klapkou, pod membranou, membrana vzadu,těsněni mezi sanim a hlavama. KN vzduchový filtr. Svíčky NGK, olej 10w60 shell každý rok, čidlo vačky a klily, lambdy, sportovní katy magnaflow, kladky, řemeny, baterka varta, všechny čtyři vzpěry pátých dveří a co ja vim co ještě všechno. Bylo toho spousty
Měněny olej v diferaku plus v převodovce plus filtr. V převodovce nahozeny repair kit http://www.transgo.com/products.php?prd ... ntview=Yes
převodovka řadí slušně
Nové kryty světel. Origo dam k autu kdyby si je někdo chtěl rozlestit. Nove mlhovky.vzpěry kufru všechny 4, čelní sklo po kamínku
Určitě jsem na něco zapomel - budu doplňovat
Popis nutných oprav, nebo nedostatků:levý práh vzadu by potřeboval opravit - je trochu vpadnutý opěrný bod. na spodcích dveří se začíná objevovat drobná koroze, na budíkách chybí pár pixelů už, přední nárazník je opravovaný, ale není to ono. rozpadnuté jedno těsnění dveří řidiče - do auta ale neteče, pak nějaké plasty v mot. prostoru (kryt kabinového filtru, držák volnoběžného ventilu)
Jinak kosmetika. Je to přeci jen starší kousek už.
Kontakt: 601 309 080 piste sms ozvu se zpět.
Foto:http://bloodfist.rajce.idnes.cz/540iat_prodej/
fotky jsou nyní aktuální plus jedna z léta.
Auto mám asi 4 roky. Poslední rok a něco me denně vozilo do práce. Ted už mam služební a manželce jsem koupil e60. Proto prodávám - nemam to kde parkovat.
K autu dam co jsem uvedl výše plus nějaké rameno, polyuretany do předních ramen lanovody ruční brzdy, hurdy spojku. Vse jsem mel v plánu ještě měnit preventivne ale naskytla se slušná koupe novějšího tak jsem koupil a proto ted prodávám.
K autu jsou zimní 16 kanaldekly (kolem 6mm) a 18 letni s peknym vzorkem. Zadek 275 predek 245.
Omlouvám se za pravopis - tluču to sem z mobilu
Dohoda na ceně možná - auto už překáží klidně pište nabídky sem, do SZ, raději ale do sms
Naposledy upravil(a) RomanM3 dne 20. 02. 2017 13:13, celkem upraveno 1 x.

RomanM3
Příspěvky: 16
Registrován: 19. 08. 2011 22:56

Re: prodám bmw e39 540iat

Příspěvek od RomanM3 » 12. 02. 2017 17:09

Rezervace

RomanM3
Příspěvky: 16
Registrován: 19. 08. 2011 22:56

Re: prodám bmw e39 540iat

Příspěvek od RomanM3 » 20. 02. 2017 13:13

Prodano

Odpovědět