P: BMW E39 525i v super stavu a výbavě

Prodej aut zn. BMW jiného typu, než je E30
Odpovědět
rakeesh
Příspěvky: 70
Registrován: 16. 06. 2008 22:58
Bydliště: Praha

P: BMW E39 525i v super stavu a výbavě

Příspěvek od rakeesh » 10. 01. 2017 21:47

Prodám svojí krásnou BMW E39 525i po faceliftu s manuální převodovkou. Auto je v supr stavu, mám ho tři roky a udělalo se na něm spoustu práce. Pochází z Německa, ale už skoro 10 let jezdí v ČR, kde jsem teprve druhý majitel.

Je pěkně vybavené, má orig. černou stropnici a skleněný šíbr (vyměnil jsem loni a mohu přidat i původní), M volant, krásné Sportsitze v černé kůži atd. Moc hezký lak, ale bohužel s oděrkama od kamínků hlavně na předním nárazníku a kapotě. Na podvozku nic nemlátí, motor drží otáčky, trochu žere olej jako každá M54. Najeto 341000km a nikdo mi to nevěří, protože vypadá fakt dobře ;) Nějaká práce na autě je, ale je to spíš kosmetika.

Přesné typové označení vozidla: BMW E39 525i M54
Druh karoserie: sedan
Rok výroby: 9/2002
Objem válců: 2494 ccm
Výkon: 141kw
Druh paliva: BA 95
Barva: černá metalíza
Počet najetých kilometrů: 341 000km
Stav vozidla: velmi dobrý
VIN: GN78631
Cena: 110000,- Kč, pri rychlém a slušném jednání jsem ochoten slevit až na 100000,- Kč
Fotky: https://auto.bazos.cz/inzerat/68862647/ ... op-atd.php

Výbava: 4x El. okna, skleněné el. střešní okno, el. zrcátka, anatomické vyhřívané sportsitze sedačky v černé kůži + zadní sklopné, PDC vepředu i vzadu, protiskluz DSC, černý strop, M tříramenný multifunkční volant, dvouzónová klimatizace, palubní počítač, orig. rádio s kazetou a CD měničem + USB, manuální převodovka, skivak, 6x airbag, integrovaný orig. telefon + handsfree, orig. Hella světla s čirými blinkry, orig. angel eyes a zadní LED světla atd. Vše originál, žádný bastl ani tuning.

Popis provedených oprav: za ty tři roky a skoro 60000km co auto mám se vyřešilo vše co bylo potřeba, pravidelně měnen olej, vyměněn alternátor, termostat, viscospojka, klima větrák, ramena, čepy i tyčky stabilizátoru. Všechny opravy si píšu i s datumy, mohu poslat. Proinsvestováno spoustu peněz a vše šlape jak má. Úplně nová baterie Varta.

Popis nutných oprav: kosmetické vady (oděrky od kamínků, chycené dveře u řidiče a trochu ťuknutý pravý práh), nefunkční výhřev sedaček (sedačky i jednotka ok, tak snad jen kabeláž?), jinak dle mého vše ok.

K autu jsou origo letní kola styling 48 s dobrými letními pneu a zimní alu kola 16" se super pneu. Přidám i pár dílů. Auto je k vidění v Praze.

michal@polagraph.cz
777 717 569

Odpovědět