BMW 328iA (M3) Cabrio

Prodej aut zn. BMW jiného typu, než je E30
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 6122
Registrován: 16. 07. 2004 17:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

BMW 328iA (M3) Cabrio

Příspěvek od Tweety » 26. 02. 2013 18:08

Vzhledem k tomu že vím, jak je prodej auta běh dlouhou trať, zakládám toto téma již nyní. Na začátku sezóny bude na prodej má 328i Cabrio.

Historie :
Auto jsem koupil jako totální vrak, resp. pouze skelet s motorem. Jedná se o rok výroby 1997. Auto má najeto 140tis. km. Vozidlo stálo bez kapot, blatníků a střechy 7 let v celním skladu po proclení jako dovoz z Kalifornie USA (mohu doložit celními papíry) - výhodou je, že díky Kalifornskému podnebí je celý spodek auta naprosto netknutý. Každý si tedy dokáže udělat obrázek jak auto vypadalo. Vzhledem k tomu že mi bylo nabídnuto v podstatě za cenu motoru, kterému chyběla kompletní elektrika (i EWS), tak jsem "auto" koupil. Nejprve přišla na řadu kompletní elektroinstalace. Natahal jsem celou elektriku novou (originální), svazkoval kabely a dodával do auta výbavu která v něm původně nebyla (výhřev sedaček, audio, tempomat, BC,....). Následně se auto odvezlo do lakovny a kompletně se nalakovalo individual barvou Aegaeischblau metalic. Přes barvu se dával kvalitnější lak Bentley. Následně přišlo na řadu strojení. Co bylo ulámané, kupovalo se originál BMW (mám kamaráda u Auto Grál ÚL). Z důvodu originálních náhradních dílů jsem zakoupil 320iC dovoz z německa, které bylo po ráně na předek.

Interiér :
Polokůže, elektricky ovládané výhřívané sedačky, tempomat, dvouzónová klimatizace, velký BC, lepší audio (10x repro, origo zesilovač za sedačkami), okna a zrcátka v elektrice

Exteriér :
M-paket nárazníky, m-paket lišty a prahy, m-paket podvozek, m- zadní světla, přední světla kupovaná nová (xenony 6000K, Angel Eyes CCFL), na autě kola 18" replika DTM, k autu dám 4ks originál kanáldeklu na úplně nových zimních kolech (na autě nikdy nebyly - auto v zimě nejeté, dám je jako bonus),na autě díky zemi původu střecha v perfektním stavu (k autu dám ještě náhradní střechu v taktéž dobrém stavu + úplně novou slídu). K autu dám originální windshot a hardtop ve fialové barvě.

Doklady :
Auto jsem se oficiálně snažil tři roky přihlásit. Posílali mě od ďábla k čertu, avšak stejně se mi to nepodařilo a to z toho důvodu, neboť jsem nebyl tehdy účastníkem celního řízení a nyní tedy nemám právo na originály celních dokladů které jsou třeba k přihlášení. Věc jsem vyřešil koupí dokladů z vozidla BMW M3 3.2 Cabrio, rok výroby 99, na které vozidlo nyní stavím. Tudíž auto 328iA 97´ na dokladech M3 3.2 99´.

Nedostatky :
Autu v této době chybí chladič klimatizace. To však ještě do začátku sezony vyřešim. Dále chybí přední podběhy a origo lízátko pod M-paket nárazník + kryt motoru. To už si nový majitel bude muset dostrojit. Jinak je auto kompletně postavené od úplného základu bez jakékoliv chyby. Nyní ho nechám ještě na jaře komplet celé přeleštit, neboť je po celolaku a toto se ještě neudělalo. Kdo ten příběh zná, ví že jsem to stavěl poctivě a pro sebe. Avšak za ty tři roky se dost věcí změnilo a pro mě je to pouze několik peněz které bych rád využil jinde.

Nevadí mi v tomto téma diskuze. Pokud někdo něco bude chtít vědět, nechť mi napíše. Neprodávám zajíce v pytli, rád bych jen dostal alespoň trochu peněz z toho kvanta co jsem do toho dal. Fotky nyní jen v tomto odkazu - další učiním až sleze sníh.

Cena jasnou dohodou. Chápu že peníze co jsem do toho dal už nedostanu a říkám na rovinu že prostě chci jen alespoň rozumnou část zpět.

Stavba auta (fotky ale už dead, někteří pamatují) :
tweety-a-otevrene-nebe-t67324.html

Foto odkaz :
http://www.felix.stiborek.info/photos/tweety_bmw/

Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 6122
Registrován: 16. 07. 2004 17:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tweety » 07. 03. 2013 14:22

Pro zájemce co mi psali o aktuální fotky. Pár fotek z dnešního vzkříšení a vyjetí z garáže :

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
KuaJa
Příspěvky: 1596
Registrován: 31. 08. 2004 11:34
Bydliště: J. Čechy

Příspěvek od KuaJa » 14. 03. 2013 23:44

konečně jsi to ukázal trochu jako auto - je to moc pěkný a přátelé, jízda v cabriu se nedá porovnat s jízdou s něčím s pevnou střechou - tohle je opravdu auto hodné pozornosti.

Floutku, jakýho máš jinýho/dalšího Baworáka? - tak snadno se z klubu neodchází :-)
Hey dude, where is my car? :-)
M52B28 e39 Obrázek a spagheti storyObrázek

Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 6122
Registrován: 16. 07. 2004 17:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tweety » 15. 03. 2013 07:52

Diky :-)

Nazdar pravniku :-) Neboj se, E30 uz mi u baraku zustane navzdy :-) Ta me stale i po osmiletech strasne bavi ;-)

Uživatelský avatar
georg
Příspěvky: 1714
Registrován: 04. 07. 2003 13:02
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od georg » 18. 03. 2013 23:56

Tweety přeji brzký prodej, jelikož za cenu o které si hovořil je to zadarmo. Být to před rokem neváhám ani vteřinu! :wink:
EX- BMW E30 316I Beránek ve vlčím rouše
BMW E39 528i T
Obrázek

Quake44
Příspěvky: 79
Registrován: 30. 07. 2010 21:16
Bydliště: Pardubice

prodej

Příspěvek od Quake44 » 31. 03. 2013 17:21

Ahoj,dej mi do SZ, cenovou představu, poptám se ti popř. když by to bylo hodně zajímavý, tak bych si nechal líbit něco na léto ;)
My garage: E36 328i US Saloon & E91 320d Touring & E21 323i

Odpovědět