325 ti

Prodej aut zn. BMW jiného typu, než je E30
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ropák
E30.cz mecenáš
Příspěvky: 1278
Registrován: 03. 05. 2007 23:14
Bydliště: Hluboká n/Vlt.
Kontaktovat uživatele:

325 ti

Příspěvek od Ropák » 30. 05. 2022 19:43

Zdar jak sviňa.

Dovolím si zde velectěnému osazenstvu nabídnout komposta v buzipaketu (barva pistaziengrün a podobnej odstín i v interiéru, plus stříbrný dekory s takovýma vybroušenýma půlměsícema, nevím, jak se tomu nadává). Kosmetiky je tam požehnaně, ale auto není zrezlý a technicky je OK. Na poměry e46 bych řekl slušnej stav. Kolem všech čtyř bodů uchycení zadní nápravy je to krásný. Nový přední brzdiče, komplet ručka včetně lan, siláče předních ramen, expanzka, termostat a nějaký hadice, už si nepamatuju který, další drobnější servis, svíčky, ježek topení apod. Podvozek tichej a bez vůlí, série. Není to žádnej cigánwagen v terminálním stádiu.

Na autě jsou 16“ styling 88 v ne zrovna čuprdupr optickým stavu, a na nich čínský zimáky v půlce životnosti, eventuelně můžou bejt místo nich 17“ styling 73 s novýma (taky čínskýma) celoročkama. To jsou moje vlastní kola, ale nepotřebuju je, takže možno provést čenž.
Prasklej přední nárazník a plast před PP kolem, odřenej plastovej kryt prahu pod levejma dveřma, víceméně všechny plastový díly jsou nějaký dojebaný, takže leštěnka už z toho nebude. Některý lišty jsou oloupaný. Chybí plato v kufru. Přední sedačky už mají trochu rozešitý švy. Expanzka je replika, nejde hladinoměr vody. Rosí vana a diff. Je tam neorigo rádio, kdyžtak tu nějaký správný vyhrábnu. TK 9/22, můžu zařídit já, ale neměl by být problém projít.

Všetečný dotazy zodpovím po telefonu (739468478). Auto prodávám známýmu, ale udržuju ho v chodu, takže ho docela znám. Cenovka tady na klubu 80000,- Zatím celá ta krása parkuje 20 km od Budějc.

Fotek pár zděs
https://vypestuj.rajce.idnes.cz/325ti_E46_kompost/
(ke konci alba jsou všechny špatný místa, co jsem se snažil zabrat)
Další kdyžtak přidám, až vykydám tu záhumenku z interiéru.
Díky za po(zo)rno(st)
Naposledy upravil(a) Ropák dne 11. 06. 2022 08:15, celkem upraveno 1 x.
Nemám třícu 8)

Uživatelský avatar
Ropák
E30.cz mecenáš
Příspěvky: 1278
Registrován: 03. 05. 2007 23:14
Bydliště: Hluboká n/Vlt.
Kontaktovat uživatele:

Re: 325 ti

Příspěvek od Ropák » 30. 05. 2022 19:57

... opraveno
Nemám třícu 8)

Odpovědět