P:320i coupe chrom 85 95Kw

Prodej aut zn. BMW jiného typu, než je E30
Odpovědět
Ladron
Příspěvky: 444
Registrován: 23. 03. 2005 16:14
Bydliště: Brno

P:320i coupe chrom 85 95Kw

Příspěvek od Ladron » 10. 08. 2008 15:34

Nakonec se musím zbavit své třícy, ze které jsem chtěl udělat miláčka, ale naskytla se mi možnost jet studovat do Franice a tam třícou nepojedu a je zbytečný aby tu stála.. Navíc by chtěl finance které ted díky francii nemám...

k autu, fotky dodám později...(večer)
Auto podle mě jede slušně a jak by mělo, je hodně snížené, viz foto... jsou v něm sportovní sedačky Konig a malinký volant Techart, výfuk supersprint (dvou koncovka)

Vady autí:
Momentálně na šílených plecháčích... já na nich dojel z Teplic, ale hážou vyfukujou se a jsou na nich pneu vraník... takže vyměnit..

Chybky auta:přední levý blatník přestříkáván, je vidět jiná barva a na
pár místech to stejné (kousek čela, vzadu u kufru) no více z foto
Na jednom úchytu upaden kufr a chybí vnitřní koberec a rezerva (já ho nepoužíval, tak nevím..) volant je nakřivo, nevím proč asi tisíci hran, ale neřešil jsem to, vcelku to ergonomicky sedí)
V budících nefunguje ukazatel teploty... nalítáno podle budíku 180 000
Měnil jsem termotat, a čidlo teploty (chtěl jsem spravit ukazatel teploty, no nepomohlo to)
Auto se předtím hřálo, po výměně termostatu všechno ok, visco funknčí... ve předu vrtané kotouče, na autě sada Kamei viz foto...
Auto mě stálo 23 000+STK+Přihlášení.. protože potřebuju peníze na notebook tak bych za něj chtěl 18 000,- (STK staré 3měsíce) Zatím poprosím jen PM s nabídkami (mám k.o. telefon), na prodej poměrně spěchám mám na něj cca 20dní.

Myslim že nic netajím jako to někteří prodejci dělají i když ten inzerát možná vypadá hrozně.. :roll:

VIN:WBAAA310109486831

http://ladron.rajce.idnes.cz/new_one/

Uživatelský avatar
Daudgen
Příspěvky: 756
Registrován: 06. 08. 2008 20:35

Příspěvek od Daudgen » 11. 08. 2008 09:50

Zdravíčko měl bych o tohle auto vážný zájem. Jen mě zaráží čím by mohlo být že neukazuje teplotu vody? Jinak všechno funguje? Kde přesně bydlíte? pro auto bych si zajel tento víkend jestli by vám to nevadilo!!

AlfonsoooV6
Příspěvky: 3
Registrován: 12. 04. 2007 12:28

Zájem by byl :-)

Příspěvek od AlfonsoooV6 » 12. 08. 2008 20:35

Zdravím, zítra budu celý den v Brně, když tak někde pořeš telefon a pošli smsku na 774 598 844 a já zavolám a domluvíme se a případně na to mrknem, nebyl by problém to když tak rychle pořešit. Díky moc. AlfonsoooV6

Odpovědět