Evidence vozidla - Přestavba

Pouze pro čtení, zde sbíráme nejčastější "moudra" v souvislosti s BMW E30.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 1089
Registrován: 09. 02. 2004 11:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Evidence vozidla - Přestavba

Příspěvek od Mirek » 24. 05. 2004 22:12

k přestavbě potřebuješ:doklady se stejným obsahem motoru, v případě M 3 mi Stehlík řekl, že by měli být z čtyřválcového kupé aby se měnil jen motor.

Zajedeš pro homologaci, nevím jestli to dělají i jinde než v Praze v Autec,pak na STK kde budeš chtít přestavbovou technickou,po mě ještě chtěli zvážení auta, tak jsem zajel do uhelných skladů a nechal si potvrdit váhu uvedenou na homologačním listu, jinak auto vážilo o 115 kg miň, obsluze váhy jsem dal 50 ,- za kladné vyřízení a protože mě přesvědčovala, že nic nechce tak jsem ujel. Znovu na STK kde mi ale řekli ať si nejdřív zajedu na magistrát záhájit přestavbu, tam mi samozřejmě řekli že oni to nezahájí bez přestavbové technické, tak jsem zase jel zpátky na STK. Tam po krátkém vysvětlování, že mě nazajímá kdo má pravdu, ale že potřebuji přestat jezdit a začít dělat přestavbu mi konečně vyhověli a protokol vystavily. Znovu na magistrát, vyplnit dva formuláře a po odevzdání všech potřebných papírů jsem se dozvěděl že až to bude hotové tak mi zavolají. Za dva dny se opravdu ozvali ať si přijedu. Dostal jsem papír o povolení přestavby a seznam čtyř pověřených pracovišť co razí čísla. Jel jsem do nejbližší k mému bydlišti-Na výběžku, tam mi vyrazily číslo a musel jsem zpět na magistrát na kontrolu. Po vyplnění dalších papírů mi zapsaly změny do TP a vše bylo hotovo.
Homologace-3130,-
přestavbová technická-1450,-
ražba-500,-
správní poplatek-500,-
je možné že na jiných pracovištích po vás budou/nebudou něco chtít a taky se liší ceny za ražbu, např. na Bohdalci-300,-
Hodně trpělivosti...
z E 30 bych vyrost kdybych měl na tohle

Odpovědět