V čem je BMW lepší než ostatní auta ?

Cokoliv o čem se dá psát v souvislosti s BMW.
Zamčeno
Zomb
Příspěvky: 82
Registrován: 03. 10. 2006 12:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Zomb » 27. 02. 2007 12:40

je to o tom ze si buran a nechapes nic tot vse k tobe KuaJa = kurvaJa
takovej nick vo tom svedci dostatecne
jen skoda ze ti sem nemuzu poslad odkaz na jednu songu od H&P Burani...
skus si to najid to by vystihlo :wink:

Uživatelský avatar
olda barta
Příspěvky: 435
Registrován: 22. 09. 2004 19:11
Bydliště: Leeds, West Yorkshire, UK

Příspěvek od olda barta » 27. 02. 2007 13:12

Zomb píše:je to o tom ze si buran a nechapes nic tot vse k tobe KuaJa = kurvaJa
takovej nick vo tom svedci dostatecne
jen skoda ze ti sem nemuzu poslad odkaz na jednu songu od H&P Burani...
skus si to najid to by vystihlo :wink:
než někomu začneš nadávat do buranů, tak se v prvé řadě podívej do zrcadla, protože ten, který neumí ani pořádně česky, resp. si plete písmena "t" a "d" na konci slov tak je u mě buran sám...

BTW: má 8-mi letá dcera nemá s psaním těchto písmen na konci slov žádnej problém... :lol:

zamysli se prosím tě nad sebou, nejlépe si dej hned pár facek..uděláš opravdu dobře...

Tímto prosím adminy o smazání nebo uzamčení, protože diskuze se ubírá stejně někam jinam a uživatel ZOMB je jednoduše jen KOKOT...
e36 323i coupe............

Uživatelský avatar
Kubajz von Odry
člen E30.cz
Příspěvky: 3689
Registrován: 25. 05. 2004 13:22
Bydliště: Odry

Příspěvek od Kubajz von Odry » 27. 02. 2007 13:36

připojuji se k názoru smazat tohle téma a taky zablokovat tomu ubožákovi přístup. akorat bude stejně prudit...
Obrázek

Uživatelský avatar
ARMAN
člen E30.cz
Příspěvky: 8549
Registrován: 24. 07. 2004 14:55
Bydliště: Praha

Příspěvek od ARMAN » 27. 02. 2007 14:17

no tož tohle tema začal stejnej nebo hodně podobnej střelec :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
KuaJa
Příspěvky: 1596
Registrován: 31. 08. 2004 11:34
Bydliště: J. Čechy

Příspěvek od KuaJa » 27. 02. 2007 14:27

To Zomb: Frajere nejsi uplně blbej, když jsi poznal z čeho je ten nick :-) Jestli myslíš burana, tak bych řekl,že trávím v Pze skoro stejně času jako ty :-) nepozoruju na sobě, že bych z toho začínal mít nebezpečný komplexy a potřebu jezdit nalitej - to seš degenerovanej už sám od narození bez ohledu na místo výskytu :-)
Nevím, jak naroubouvat to, že máš nick Zomb a podle toho, co jsi tady v 10 příspěvkách vyblil, jsi fakt jeden z největších kréténů, co znám - nějak se mi to nerýmuje :idea:
Jestli myslíš, že nechápu proč nějakej skoro teenager pociťuje touhu jezdit nalitej a zhulenej jako prase a ještě o tom někde psát a tvrdit, že je fakt dobrej a ostatní to neumí - tak to fakt nechápu nic a rád u toho zůstanu.
Je škoda jedině to, že si nemůžu pustit pustit písničku od 3 sester "Lidojedi" - hlavně tu pasáž "jdi do vole prdele" a profackovat tě :lol: Štveš mě z principu, že jezdíš nalitej a pak že si tady vyskakuješ, protože jsi naprosto "anonymní" - zrovna ty jsi typickej příser, který by tohle člověku nikdy neřekl do očí.

Já bych tu diskuzi taky smazal :-) ale musím přiznat, že mě to baví. Jen mě mrzí, že se fakt někde nescházíme všichni. Rád bych Zombíka viděl na vlastní oči :-)
Hey dude, where is my car? :-)
M52B28 e39 Obrázek a spagheti storyObrázek

Zamčeno