Pomoc, asi podraz

Cokoliv o čem se dá psát v souvislosti s BMW.
Alpina.B6
Příspěvky: 107
Registrován: 10. 11. 2005 11:01

Pomoc, asi podraz

Příspěvek od Alpina.B6 » 28. 02. 2006 21:54

Neznate nekdo pana.................Jiřího Horáka, ktery rušil svou zbírku BMW bylo to někde u Brna, kolem Kyjova asi, měl to na takove usedlosti,měl fotky na webu, měl tam modrou e23, 2x e34 červenou a černou, zavodni e21 zelenou, stribrnou e21 se samosvorem,zelenou e9, cervenou 2002 a jeste neco, takovy postarsi pan, privezl mi to Zelenou Fronterou na Valu, nemuzu na neho najit kontakt,

protoze se mi zmenila situace chtel jsem prodat ten samosvor a ono je to jinak, kupec si mysli ze to nei samosvor, a ja ten pocit zacinam mit take.

Kdo by poradil zda to je samosvor popripade me velmi zajimaji vase nazor a zkusenosti s tímto clovekem. Moc Vam dekuji, pravda vitezi.

Uživatelský avatar
Jan Kučera
Příspěvky: 1694
Registrován: 03. 01. 2006 15:49
Bydliště: Klanowitz

Re: Pomoc, asi podraz

Příspěvek od Jan Kučera » 01. 03. 2006 07:22

Alpina.B6 píše:Neznate nekdo pana.................Jiřího Horáka, ktery rušil svou zbírku BMW bylo to někde u Brna, kolem Kyjova asi, měl to na takove usedlosti,měl fotky na webu, měl tam modrou e23, 2x e34 červenou a černou, zavodni e21 zelenou, stribrnou e21 se samosvorem,zelenou e9, cervenou 2002 a jeste neco, takovy postarsi pan, privezl mi to Zelenou Fronterou na Valu, nemuzu na neho najit kontakt,

protoze se mi zmenila situace chtel jsem prodat ten samosvor a ono je to jinak, kupec si mysli ze to nei samosvor, a ja ten pocit zacinam mit take.

Kdo by poradil zda to je samosvor popripade me velmi zajimaji vase nazor a zkusenosti s tímto clovekem. Moc Vam dekuji, pravda vitezi.


Mno, neco bych měl , mužeme o tom popolemizovat až přijedu........
Pláťákoslužby 608528957

524TdA RULEZZ

WRX Sti

..........................asi sem se posral,ale chci TURBO ... a klid

Obrázek

Uživatelský avatar
Jan Kučera
Příspěvky: 1694
Registrován: 03. 01. 2006 15:49
Bydliště: Klanowitz

Příspěvek od Jan Kučera » 01. 03. 2006 07:37

...ale ze jsem neskutečně hodnej a doufám že mně bude odpuštěno něco hříchů tak zkus www.sweb.cz/necracar ,ten telefon co tam je uvedenej vubec nefunguje, takže jsem detektivně vypátral další a ten je 608336362. S timhle pánem jsem si ohledně ty zavodni e21 dlouho dopisoval, což z jeho strany nevim proč ustalo, dále chci od něj koupit tu 2002 ti ale je fakt nějakej divnej, takže to asi přehodnotim. Jinak co se diferaku týče, né všechny byly lamelový jak je někde tady vyobrazeno,
některý /zvlášť na tyhle starý krámy ...promiň../ vypadaj vevnitř uplně normálně diferákově akorát že fakt poloosy jdou rukou otočit jen stejným směrem a když máš zvedlý jedno kolo tak k utočení musíš bejt Železný Zekon.
Pláťákoslužby 608528957

524TdA RULEZZ

WRX Sti

..........................asi sem se posral,ale chci TURBO ... a klid

Obrázek

Alpina.B6
Příspěvky: 107
Registrován: 10. 11. 2005 11:01

Příspěvek od Alpina.B6 » 01. 03. 2006 11:31

dekuju moc, tak tam zkusim zavolat, asi sem zeleznej zekon, protoze kdyz snim tocim tak to jde v pohode, tak bud sem takovy silak ci tak neco. Ale asi silham protoze kdyz tocim jednim do predu tak druhe se mi toci do zadu. Takze me ojebal, ze????

Uživatelský avatar
Jan Kučera
Příspěvky: 1694
Registrován: 03. 01. 2006 15:49
Bydliště: Klanowitz

Příspěvek od Jan Kučera » 01. 03. 2006 11:49

Alpina.B6 píše:dekuju moc, tak tam zkusim zavolat, asi sem zeleznej zekon, protoze kdyz snim tocim tak to jde v pohode, tak bud sem takovy silak ci tak neco. Ale asi silham protoze kdyz tocim jednim do predu tak druhe se mi toci do zadu. Takze me ojebal, ze????
Tak tak.
Pláťákoslužby 608528957

524TdA RULEZZ

WRX Sti

..........................asi sem se posral,ale chci TURBO ... a klid

Obrázek

Alpina.B6
Příspěvky: 107
Registrován: 10. 11. 2005 11:01

Příspěvek od Alpina.B6 » 01. 03. 2006 11:58

hmm, tak to mam dneska fakt suer den.
ZKUSIM MU ZAVOLAT A CO TAK NA NEHO PODAT TRESTNI OZNAMENI???
Myslis si ze mam sanci ze se jedna o podvod????
Napis dik, moc....

Mazety
Příspěvky: 1548
Registrován: 14. 10. 2004 08:38
Bydliště: Praha 10, Lysá n/L, HB

Příspěvek od Mazety » 01. 03. 2006 12:03

Alpina.B6 píše:hmm, tak to mam dneska fakt suer den.
ZKUSIM MU ZAVOLAT A CO TAK NA NEHO PODAT TRESTNI OZNAMENI???
Myslis si ze mam sanci ze se jedna o podvod????
Napis dik, moc....
to asi neklapne, máš ve smlouvě napsáno zda se jedná o samosvor?
na policii se nesepisujou případy jedna bába povídala....

to už záleží jen na vzájemný domluvě
EX e28 525e
EX 2x e30 318i M40
EX e28 528i
EX e30 320i

Felda
VW Golf VII 4Motion f tédéí Hajlajn
Galaxy s platákem:)
odtah od 7kč/km731810210

Alpina.B6
Příspěvky: 107
Registrován: 10. 11. 2005 11:01

Příspěvek od Alpina.B6 » 01. 03. 2006 12:08

A myslis si ze mailova komunikace muze byt jako diukaz pouzita, pokud by se nasel svedek ktery snim take neco mel docineni a potvrdil by ze ten mail opravdu patri tomuto cloveku. Muze byt manzelka svedkem??? Pri vsech jednanich byla pritomna????

ales.
Příspěvky: 652
Registrován: 04. 09. 2004 17:21
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od ales. » 01. 03. 2006 12:27

Alpina.B6 píše:A myslis si ze mailova komunikace muze byt jako diukaz pouzita, pokud by se nasel svedek ktery snim take neco mel docineni a potvrdil by ze ten mail opravdu patri tomuto cloveku. Muze byt manzelka svedkem??? Pri vsech jednanich byla pritomna????
pres policii se nato vykašli tohle všechno muže popřít...pokud nemáš podepsanou kupní smlouvu kde je napsaný samosvor, tak seš v haji a i kdyby si měl, tak by začal tvrdit, že tam byl...a dokaž, že tam fakt nebyl...na tohle se vykašli a snaž se to radši vyřešit přímo s ním...po dobrým po zlým, ale poldy do toho neplet jen by si měl otravování a starosti navíc.

Uživatelský avatar
Jan Kučera
Příspěvky: 1694
Registrován: 03. 01. 2006 15:49
Bydliště: Klanowitz

Příspěvek od Jan Kučera » 01. 03. 2006 12:36

Alpina.B6 píše:A myslis si ze mailova komunikace muze byt jako diukaz pouzita, pokud by se nasel svedek ktery snim take neco mel docineni a potvrdil by ze ten mail opravdu patri tomuto cloveku. Muze byt manzelka svedkem??? Pri vsech jednanich byla pritomna????
mno, pokavad máš smlouvu kde je napsáno že tam byl samosvor a fakt to tak bylo tak bych za pánem normálně zajel, kdyby nic, tak opět zajel s pánem v obleku, který se mu i s vizitkou představil jako tvůj právník.Třeba jen jako.Má to neuveřitelný účinek.Jednou mi to vyšlo /právník - kámoš v kvádru a vizitka MSword+tvrdý papír/

Jinak se tě policie vysměje jak dikobrazu, páč tabulková hodnota těch věcí je 0,000nic a vůbec to řešit nebudou.Takže pokud bys náhodou něco vysoudil že ti má frajer něco zaplatit tak ok, rozsudek bude, pravomocnej třeba taky a pán řekne "... jenže já nemam love" a ty se můžeš akorát posrat. Takže doporučuju lehké bubububu v mezích zákona i lehce za, když se Ti vysměje, spojit se s lehce hustym typem, nejaka ta levá na něj, v případě že furt nic, kamukeres nějaká koupě, a budto mu rozsekat držku a nebo nějakýho veteránka, protože tohle se nedělá.


Já s nim plánuju taky nějakou akci s tou 2002 tii, tak by jsme to mohli spojit.Byla by třeba legrace, napiš jestli jsi se mu dovolal a co on na to.
Pláťákoslužby 608528957

524TdA RULEZZ

WRX Sti

..........................asi sem se posral,ale chci TURBO ... a klid

Obrázek

Alpina.B6
Příspěvky: 107
Registrován: 10. 11. 2005 11:01

Příspěvek od Alpina.B6 » 01. 03. 2006 12:46

ted sem mu volal ze se prej na neho dival nekdo k do jezdi z 2002, prej to chtel do ni a ze je to na 100 samosvor. Tvrdi mi ze je to samosvor, a samosvor a samosvor, ze to poznam az v zaberu, a potem zas ze je to treba jen 25% Samosvor a ze se to tak nepozna a konec diskuze byl ten ze je to na samosvor a ze tomu nberozumim. Tak kdo poradi dal???
Potrebuju jistotu ze to ci neni samosvor, ten kdo to stanovi na 100%, tak dam i odmenu, protoze jinak sem projebal 13000kc a zdechlaky podporovat nebudu.

Zvednu obe kola jednim tocim do predu a druhy se mi toci do zadu.
Kdyz zvednu jen jedno, muzu snim tocit aj za ventylek.

Nemuze tam byt v prdeli ta spera, nebo neco jineho co by vyrazovalo tu speru???? Potrebuji jistotu........

Prosím, prosím, smutne koukam, kdo mkji pomůže?????

Uživatelský avatar
Jan Kučera
Příspěvky: 1694
Registrován: 03. 01. 2006 15:49
Bydliště: Klanowitz

Příspěvek od Jan Kučera » 01. 03. 2006 12:58

Alpina.B6 píše:ted sem mu volal ze se prej na neho dival nekdo k do jezdi z 2002, prej to chtel do ni a ze je to na 100 samosvor. Tvrdi mi ze je to samosvor, a samosvor a samosvor, ze to poznam az v zaberu, a potem zas ze je to treba jen 25% Samosvor a ze se to tak nepozna a konec diskuze byl ten ze je to na samosvor a ze tomu nberozumim. Tak kdo poradi dal???
Potrebuju jistotu ze to ci neni samosvor, ten kdo to stanovi na 100%, tak dam i odmenu, protoze jinak sem projebal 13000kc a zdechlaky podporovat nebudu.

Zvednu obe kola jednim tocim do predu a druhy se mi toci do zadu.
Kdyz zvednu jen jedno, muzu snim tocit aj za ventylek.

Nemuze tam byt v prdeli ta spera, nebo neco jineho co by vyrazovalo tu speru???? Potrebuji jistotu........



Jakou chces jistotu? Normalne s tebou vymrdal, to je seriovej diff jak vysitej a kdyz by to byl samosvor kterej je v prdeli a nesamosvoruje tak je to stejny jako kdyby ti prodal serii.Normalne mu ho hod na hlavu, nebo ho pred nim rozeber a rekni mu o prachy.A to durazne, hned pravnici, policie, to na aspon par tehle zmrdu plati.To ze ho nekdo kdo jezdi 2002 chtěl, znamena nic,asi to ze ja Ti budu tvrdit že sem viděl na fichtlu motor z 635 csi.No aco tak ho někdo chtěl.Ale když jsme u toho, to jak poznat špéru jsi měl řešit trochu dřív. Ale tvrdě do něj.Měnit čísla,vypínat identifikaci.......atd.


Prosím, prosím, smutne koukam, kdo mkji pomůže?????
Pláťákoslužby 608528957

524TdA RULEZZ

WRX Sti

..........................asi sem se posral,ale chci TURBO ... a klid

Obrázek

Alpina.B6
Příspěvky: 107
Registrován: 10. 11. 2005 11:01

Příspěvek od Alpina.B6 » 01. 03. 2006 13:06

takze si vezmu viagru at sem tvrdsi......bylo to vsechno hrrr, auto ve snehu, mnoho zajemcu, nebyl cas, ja mu veril, nenapadlo by me ze to tak proseru, kdyz ma nekdo tolik hezkych bmw a rozumi jim tak to neni nejaky vychcanec ale asi sem se zpletl. Jeste si to potvrdim u nekoho kdo dela renovace bmw a pak asi pujdu brousit sekyru......
Fakt to je vrchol ja bych neprodal vypinac ktery by blb za 50 a tvrdil ze hje bomba aten zmr me ojebe o 13000, tvari se jako ze sem usetril snad dalsich 200000, zacinam fakt zurit.
Takze pokud se mi toci ty kola proti sobe, a kdyz mam jedno sednuty a jde lehce, tak nafasuju pruhovanej a ty dva roky si odsedim a vycistim svet od takovych kurev.............................

Alpina.B6
Příspěvky: 107
Registrován: 10. 11. 2005 11:01

Příspěvek od Alpina.B6 » 01. 03. 2006 13:32

Tak sem volal do autecu do prahy technikum, a prej je mozne ze by to melo fungovat az pri vetsím zaberu, neco ve smyslu jako ze ted se tocej proti sobe ale kdybych tomu pridal na povrch plna jedna tak to sepne a budou se obe kola tocit tak jak maji v zaberu. Tak ted uz fakt vim hovno, ale streda dneska je ze????

Kdo poradi, mel podobny problem, pooooommmmoooocccc!!!!!

HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP

ales.
Příspěvky: 652
Registrován: 04. 09. 2004 17:21
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od ales. » 01. 03. 2006 15:18

tak to prubni nebo to nejezdí? sedni do toho zahřej to dej jedna plnej a pokud na silnici bude jedna čára místo dvou, tak máš jasno...každopádně to co popisuješ je divný, ale je možný že dřív se to fakt dělalo jinak.

Uživatelský avatar
Jan Kučera
Příspěvky: 1694
Registrován: 03. 01. 2006 15:49
Bydliště: Klanowitz

Příspěvek od Jan Kučera » 01. 03. 2006 15:19

Alpina.B6 píše:Tak sem volal do autecu do prahy technikum, a prej je mozne ze by to melo fungovat az pri vetsím zaberu, neco ve smyslu jako ze ted se tocej proti sobe ale kdybych tomu pridal na povrch plna jedna tak to sepne a budou se obe kola tocit tak jak maji v zaberu. Tak ted uz fakt vim hovno, ale streda dneska je ze????

Kdo poradi, mel podobny problem, pooooommmmoooocccc!!!!!

HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP
a este neco, ty si myslis ze panove v Autecu videli nekdy samosvor diff z E21? To co popisujes je system s ruznejma elektro a hydraulo kokotinama na X5
Pláťákoslužby 608528957

524TdA RULEZZ

WRX Sti

..........................asi sem se posral,ale chci TURBO ... a klid

Obrázek

Alpina.B6
Příspěvky: 107
Registrován: 10. 11. 2005 11:01

Příspěvek od Alpina.B6 » 01. 03. 2006 15:22

no je to nve stavu kdy motor drzi na dvou sroubech, neni tam uz elektrika, je to nachystany do srotu.
Ted sem zaslech napad sundat vicko a pokud tam jsou dva velky planetaky tak je to samosvor pokud ne tak je to v prdeli.
Dekuji Ivošovi.

Uživatelský avatar
DC
Příspěvky: 9362
Registrován: 26. 08. 2003 06:10
Bydliště: Řáholec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DC » 01. 03. 2006 15:54

podle toho co popisuješ to není lamelový samosvor, vzhledem k tomu ze viskozni špéra se na E21 nedělala, tak bych řekl že je to normoš difer - některé nešpéry dou taky dost dobře dveřma, ale je to spíš vyjímka

všechno co potřebuješ je tady ->
viewtopic.php?t=13347
včetně obrázku lamelový špéry
Obrázek
Docent Chocholoušek BMW světa...
pořádám BIG BMW Classic a sbírám starý klumpry

Alpina.B6
Příspěvky: 107
Registrován: 10. 11. 2005 11:01

Příspěvek od Alpina.B6 » 02. 03. 2006 09:33

JEN TAKOVA MALA PRESTRELKA NA E21

Vážení,nechodím normálně na Vaše stránky,nebýt toho,že mi oznámil perak mania.cz- že prodávám auta- která nejsou- tím- co mají být- že o mě píše AlpinaB6- ani se to nedovím.Mania mi píše,že prý BMW 2002 ti- není to co uvádím a E-21-závodní,která jezdila
republiku do 3.místa- není to co píšu, tak Vás lituju, nakupujte u Pastuchy
!
RE:Že by podraz (Alpina.b6) 2006-03-02

je li brno od frydku 370 kilometru, tak praha asi tak 1200km, celni prohlaseni je hezke, ale co ta slibovana kupni smlouva. No vidis ja profituju a ty ne kolik si uctujes za kilometr??? Ja vezl veci do liberce za 300. Sice bez voziku ale jaksi je to hodne malo za to ze??? Ja parazituju??? Tys taky prodaval sve auta, ja si to z osobnich duvodu nemuzu dovolit??? Front spoiler alpina, uz jsi videl alpinu??? to je klasicky spoiler org.bmw podle par listu od nesche, provaleny uprostred. Nebo myslis ty krive tahla na tom 5-ti kvaltu??? Navic zakladam se o dalsího člověka ktery narazil na problemy z vasi 2002tii, ktera neodpovidala tabulkam sic to byla prej tii, nebudu vsak jmenovat, volant alpina byl pouze 4ramenny, trojramenny byl jen 323i,nutne priznat ze mam ten samy v top stavu zadne potrhane kusy ten tvuj nema ani znak a dam ho za 300kc.Kte prevodovce tyz za ni chtel 2000 za 4kvalt a pote jsi couvl a dal mi ji za darmo, kolik ma hodnotu??? A PROC TU RESITE TU E21 PRECE SI RIKAL ZE KUPUJU DIFIK A TEN OBAL (JAKO TA E21 TOTAL ZHNITA NEPOJIZDNA) JE GRATIS.
RE:RE:Že by podraz (Alpina.b6) 2006-03-02

aUTO KOUPIL JEN ZA CENU PREVODOVKY??? TO AUTA STALO Z CESTOU TEMER 13000KC, ZA NEPOJIZDNY MOTOR,5-TI KVALT S KRIVYM TAHLEM, PREJ SAMOSVOR, BEZ PAPIRU, NEPOJIZDNE, NA SJETYCH DUMACH, KOMPLET REZAVE, NEMATO PRAHY, SPODEK KUFRU, BOURANE DVERE, UHNITOU ZADNI KAPOTU, PRIREZLOU PREDNI ZNICENY SIBR, PUCHYRE I NA STROPE, V PODLAZE DIRA 10 NA 10CM AJ ZA 13000KC.
Že by podraz (Horák Jiří) 2006-03-01

Tak teď už toho mám právě dost! Je to asi 4 měsíce, co mě bombardoval pan Pastucha,alias Alpina B6,Karel Hynek Máchá, a já nevím kdo ještě.Volal mi s telefonů 731408802,739035574,731038844 jako výkupce všech zajímavých BMW -E-21,které rozprodává na kšeft. Celkem 3 x mě hnal 100 km jízdy,nechal čekat 4 hod.-nežli podle slibu přijel- E-21/ alpina- tak bylo auto dovezeno- dostal potvrzení o proclení k vozu.K autu vydyndal 4 ks kola,kožený volant Alpina-kříž,náhradní převodovku na 6-ti válec,brzdiče navíc- a v kompletní auto s 5-ti kvaltem a samosvorem. Toto koupil za cenu- jen převodovky(pětikvaltu)auto mělo speciální frontspoiler-ALPINA,stříbrné lemy kol(ty střelil za 2 litry)- dokud na voze úspěšně parazitoval- dobře. Pánové- za odvoz z Brna mi zaplatil jeden tisíc korun českých za 370 km jizdy do Frídku Místku- která měla stát 20 Kč/ km+ 400 kč naložení + 400 kč složení auta. Tak toto opravdu vyžaduje pomoc- ale komu?
A po 4 -ech měsících mi nasazuje toto-psí hlavu? No- to snad- ne?

RE:Že by podraz () 2006-03-02

nechci komentovat konkretne tuto situaci ale vice mene je to tady normalni.par lidi ,deti,se citi jako machri v oboru a pak takto nasazuji psi hlavy.kasli na ne.a frydek mistek?no komentZe by podraz (Alpina.b6) 2006-02-28

zdravim, neznate nekdo tu vec Jiriho Horaka co tu kdysi nabizel ty e23,e24, zavodni e21, e21se samosvorem a 2002???
Takovy postarsi pan ze zelenou Fronterou. Mate nekdo zkusenost nebo kontakt??? Prodal mi karu total zhnilou vzal jsem ji jen kvuli samosvoru a ten tam jak to tak vypada neni. Kdo pomuze???

Uživatelský avatar
psena
Příspěvky: 510
Registrován: 02. 02. 2004 16:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od psena » 02. 03. 2006 10:52

Alpina.B6 píše:Tak sem volal do autecu do prahy technikum, a prej je mozne ze by to melo fungovat az pri vetsím zaberu, neco ve smyslu jako ze ted se tocej proti sobe ale kdybych tomu pridal na povrch plna jedna tak to sepne a budou se obe kola tocit tak jak maji v zaberu. Tak ted uz fakt vim hovno, ale streda dneska je ze????

Kdo poradi, mel podobny problem, pooooommmmoooocccc!!!!!

HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP
Jo prijed, puc me to na 30 sec a reknu ti jestli to samosvor je nebo neni...
E 34 M5

Odpovědět