bmw e30 323i chrom kupé

Cokoliv o čem se dá psát v souvislosti s BMW.
Odpovědět
Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Příspěvek od Venca » 24. 03. 2014 19:31

ulicek píše: ale ono to vubec nereagovalo, když to bezelo na volnobeh tak to tocilo cca 1500 otacek tak sme to otočili o par otaček, nic to neudelalo, tak se to dalo o stejne otačky zpet..
Nic divnýho - 1500 ot/min je dost vysoko nad hranicí volnoběhu a regulace průtoku přes obtokový kanálek se už neprojeví.

Dej to k někomu, kdo tomu rozumí (jestli ještě vůbec někdo, kdo zná L-Jetronic, existuje)....

.

ulicek
Příspěvky: 77
Registrován: 28. 12. 2012 19:48

Příspěvek od ulicek » 24. 03. 2014 19:43

Venca píše:
ulicek píše: ale ono to vubec nereagovalo, když to bezelo na volnobeh tak to tocilo cca 1500 otacek tak sme to otočili o par otaček, nic to neudelalo, tak se to dalo o stejne otačky zpet..
Nic divnýho - 1500 ot/min je dost vysoko nad hranicí volnoběhu a regulace průtoku přes obtokový kanálek se už neprojeví.

Dej to k někomu, kdo tomu rozumí (jestli ještě vůbec někdo, kdo zná L-Jetronic, existuje)....

.
nevim jestli tyto auta mají automatickej sitič, že si ze začatku pridaj, když sou studený, ale po projetí to spadlo cca k 1000 otačkam ale to je i tak moc...Určitě to k nekomu budu muset dat, v tomto se vubec nevyznam, ale zatim jeste nekoho shanim kdo by do tot sel, jednoho mechanika už mam,ale ten je spiše přes skoda,vw atd ale toto snad taky zvladne, řikal že se na to musi prijet podivat...

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Příspěvek od DVORIS » 24. 03. 2014 21:19

Venca píše:
ulicek píše: ale ono to vubec nereagovalo, když to bezelo na volnobeh tak to tocilo cca 1500 otacek tak sme to otočili o par otaček, nic to neudelalo, tak se to dalo o stejne otačky zpet..
Nic divnýho - 1500 ot/min je dost vysoko nad hranicí volnoběhu a regulace průtoku přes obtokový kanálek se už neprojeví.

Dej to k někomu, kdo tomu rozumí (jestli ještě vůbec někdo, kdo zná L-Jetronic, existuje)....

.
Venco,nemělo by to jít doregulovat šroubem zo je z boku v jímce ve vstřiku pro studený start?U M10 jsem si tím pomohl
Obrázek

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Příspěvek od Venca » 25. 03. 2014 14:49

DVORIS píše: Venco,nemělo by to jít doregulovat šroubem zo je z boku v jímce ve vstřiku pro studený start?U M10 jsem si tím pomohl
Tam jo, to je kanálek obtoku škrtící klapky.
Tuším, že u 323i bude mít krom toho i regulátor volnoběhu.
každopádně točit imbusem u váhy je špatně - to se musí až po nastavení základních otáček a ještě k tomu by se mělo sledovat CO před katalyzátorem.

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 17. 07. 2014 12:47

ulicek píše:
Venca píše:
ulicek píše: ale ono to vubec nereagovalo, když to bezelo na volnobeh tak to tocilo cca 1500 otacek tak sme to otočili o par otaček, nic to neudelalo, tak se to dalo o stejne otačky zpet..
Nic divnýho - 1500 ot/min je dost vysoko nad hranicí volnoběhu a regulace průtoku přes obtokový kanálek se už neprojeví.

Dej to k někomu, kdo tomu rozumí (jestli ještě vůbec někdo, kdo zná L-Jetronic, existuje)....

.
nevim jestli tyto auta mají automatickej sitič, že si ze začatku pridaj, když sou studený, ale po projetí to spadlo cca k 1000 otačkam ale to je i tak moc...
Mají. Pod sáním je šoupátko, do kterého na jedné straně vedou vodní hadice a na druhé straně hadice vzduchového vedení podtlaku. Tím jak se ohřívá voda se ono šoupátko otevírá (nebo zavírá, už nevím) a mění otevření tohoto by-passu vzduchu. L-Jetro jsem kdysi celý ten podtlak pochopil, ale už jsem to zapomněl :( Je to hrozně náchylné na falešný vzduch a je tam toho podtlaku tři prdele, ale jak na to člověk přijde, tak to už nic složitého neni a je to ve skutečnosti fakt jednoduchý systém :)
No smoke, no fun...
Obrázek

ulicek
Příspěvky: 77
Registrován: 28. 12. 2012 19:48

Příspěvek od ulicek » 04. 08. 2014 14:16

Tak to vypadá že nejspíš pujde do světa... Rozhodl sem se zvolit renovaci jineho auta...

Mirek E.
Příspěvky: 1331
Registrován: 26. 06. 2012 16:13

Příspěvek od Mirek E. » 04. 08. 2014 16:15

To nikdo chtit nebude, to stresni okno neni original.

ulicek
Příspěvky: 77
Registrován: 28. 12. 2012 19:48

Příspěvek od ulicek » 04. 08. 2014 16:59

Každá věc má svého kupce......navíc na to nespěchám :)

Mirek E.
Příspěvky: 1331
Registrován: 26. 06. 2012 16:13

Příspěvek od Mirek E. » 04. 08. 2014 18:17

Myslel jsem to ironicky samozrejme. Cekal jsem ze odepise nejaky chytrak co se tady s tebou hadal o blbym okne. :)

Uživatelský avatar
alkaba
Příspěvky: 2329
Registrován: 11. 01. 2010 00:25
Bydliště: Štramberk (Severní Morava)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alkaba » 04. 08. 2014 18:35

Pobavils s oknem, podle mě se to tu nějak přestalo řešit. Úplně mi to chybí :lol:
BMW E30 320i Turbo
BMW E46 328i Turbo tour
BMW E12 528i

Jednou tříca, pořád tříca...

Obrázek Instagram (ECU Garage CZ)
Úprava ŘJ MS41, MS42, MS43, Bosch Motronic, Ecumaster, kdfi

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Příspěvek od DVORIS » 04. 08. 2014 20:19

ulicek píše:Každá věc má svého kupce......navíc na to nespěchám :)
Visí už někde inzerát se základníma informacema?Supi už mají hlad :wink:
Obrázek

ulicek
Příspěvky: 77
Registrován: 28. 12. 2012 19:48

Příspěvek od ulicek » 06. 08. 2014 15:05

inzerát jeste nikde neni, nebyl na to zatim čas...Neni jiste že pujde na 100% na prodej, plno lidi mi psalo o hromadu dílů, ale nechce se mi to rozebírat, myslim že by to byla skoda... Zatim jen zjistuju jestli by o to mel nekdo zajem (zajem je u mě to, že by se na to prijel podivat osobně atd...) Z auta jsou vyndane sedačky, zadni tapce, pasy, koberce z kufru... Už sem se chystal na to, dat to do kupy s tim že by se zavařilo i to okno, potom by to slo na celolak, proste by se udelalo cele auto, ale nejak sem to vzdal se znackou bmw nemam zadne skusenosti, tak sem zvolil na renovaci jine auto...

díly jsou uskladneny v suchu, komplet auto je vyluxovano, vyčištěno....Neni problem poskladat to zpatky, nic na tom neni....Cenu zatim nevim, musim se poptat par lidi, kolik bych za to mohl dostat...Pár nabídek už jsem dostal...Informace k autu dodam, ale nejake už jsem psal v prvnim prispěvku...

ulicek
Příspěvky: 77
Registrován: 28. 12. 2012 19:48

Příspěvek od ulicek » 06. 08. 2014 15:06

Mirek E. píše:Myslel jsem to ironicky samozrejme. Cekal jsem ze odepise nejaky chytrak co se tady s tebou hadal o blbym okne. :)
v pohodě 8)

Mirek E.
Příspěvky: 1331
Registrován: 26. 06. 2012 16:13

Příspěvek od Mirek E. » 06. 08. 2014 16:03

Hele ja taky s tricou nemel zadne zkusenosti a rekl bych, ze se to docela povedlo. Je to jednoduche auto. Byt tebou, nezbavoval bych se toho. Jestli vam to stalo ve stodole a nikdo o to nezakopl takovych let, strcil bych to tam zpet a treba za par let nadejde jeji cas a pak budes stastny, ze ji mas...

ulicek
Příspěvky: 77
Registrován: 28. 12. 2012 19:48

Příspěvek od ulicek » 06. 08. 2014 16:40

Mirek E. píše:Hele ja taky s tricou nemel zadne zkusenosti a rekl bych, ze se to docela povedlo. Je to jednoduche auto. Byt tebou, nezbavoval bych se toho. Jestli vam to stalo ve stodole a nikdo o to nezakopl takovych let, strcil bych to tam zpet a treba za par let nadejde jeji cas a pak budes stastny, ze ji mas...
jj je mi to jasný že za par let bych toho litoval, ale kdybych si mel všechno nechávat tak bych se zachvilku nehnul z garáží:D:D ... Nechce se mi do toho, protože sehnat nekoho kdo poradne seřídí motor, atd je nemožné, alespoň co sem se ptal mechaniku, tak mě všichni odpalkovali :(... prej je to složitej motor atd... Dneska auto pripnes na pocítač a zjistíš co mu je, ale jakmile to nejde přes pocitac tak se do toho nikomu nechce. Zažil sem to na vlastní kůži u chlapka co servisuju auto, řekl že s timto typem motoru nemá skušenosti a nepujde do toho.Poradil mi nejakou firmu v německu, ale to by bylo za těžký éčka :( .. Měl sem domluvený lidi na zavaření toho okna, poshaněný díly na výměnu, ale nejak z toho sešlo... Ty si sve auto taky daval do kupy sam??

Uživatelský avatar
PÁREK
Příspěvky: 1493
Registrován: 30. 09. 2008 20:14

Příspěvek od PÁREK » 06. 08. 2014 17:02

mam pocit, ze minimalne 50% zdejsich aktivnich clenu si auto dava dohromady samo. Staci se optat, nastudovat si technickej koutek a taky to das...
Obrázek

ulicek
Příspěvky: 77
Registrován: 28. 12. 2012 19:48

Příspěvek od ulicek » 15. 08. 2014 08:36

Bohužel mi sem nejdou vložit fotky:(

Uživatelský avatar
DVORIS
Příspěvky: 6423
Registrován: 21. 12. 2005 21:01
Bydliště: Agip

Příspěvek od DVORIS » 15. 08. 2014 17:31

ulicek píše:Bohužel mi sem nejdou vložit fotky:(
kmd.dvoris@seznam.cz.
Obrázek

ulicek
Příspěvky: 77
Registrován: 28. 12. 2012 19:48

Re: bmw e30 323i kupé

Příspěvek od ulicek » 13. 02. 2015 11:58

Zdravim tak doslo k tomu nejhorsimu, auto se bude prodavat na 100% .... Jelikož nevim za jakou cenu bych ho mohl prodat (samozřejme za tu nejvyšší moznou, nebot potrebuju peníze na projekt do kterého sem se pustil místo tohoto auta) obracim se na vás s radou za jakou častku ho mohu nabízet??? Děkuji za odpovědi a nazory... Auto je na dokladech, v depozitu, ma krasnou starou znacku LNE ......... (Louny), nebojim se říci že je auto bez koroze!!!
Nynější stav vozu je bez sedaček, kompletně vyluxovano, kufr prazdný vše mam k autu (rozdeleno),vše vyndano z duvodu renovace ale nakonec sme to vzdali, lze nastartovat, na volnoběh houpou otačky, origo elektrony, krasný čistý vuz, v lete kompletně umyt, i vnitřek započalo se s renovaci tim že se vyndaly sedačky zadni tapce a komplet koberce z kufru, vse vyluxovano, umyto, uloženo... ted auto stojí v garaži prikryte plachtou a čeka na noveho majitele :D ... Nejdřive bych chtel vedet vas nazor ohledne ceny vozu a pak ho zde budu nabízet, jelikož nevim jakou ma hodnotu tak se zeptam odborniku zde...Vozidlo neni v žadnem polopřevodu, je cca 20 let psane na meho otce...Eko nejspíše neplacene, ani nevim kolik se na tento vuz platí..Dal bych aktualni fotky ale auto je v garaži zazimovane, vyndana baterka atd a nechce se mi to vystrkavat ven nebot zpet bych ho už nedal (musel bych montovat baterku) ale až bude lepší pocasí tak neni problem... osobni prohlidka možná a dle mého je to i lepší... jinak v lete se auto projelo a jede hezky až na to houpáni otaček na volnobeh :( ... prodavam z duvodu prodeje statku kde se ted auto nachází a nemam možnost kam jinam auto přemístit, jinak bych si vozidlo nechal

Uživatelský avatar
Kubajz von Odry
člen E30.cz
Příspěvky: 3689
Registrován: 25. 05. 2004 13:22
Bydliště: Odry

Re: PRODEJ!!!bmw e30 323i kupé

Příspěvek od Kubajz von Odry » 13. 02. 2015 12:50

napiš členům wett a DVORIS - myslím, že jeden z nich by o auto určitě měl zájem.
Obrázek

Odpovědět