Představení a první BMW

Cokoliv o čem se dá psát v souvislosti s BMW.
bmwe36fans
Příspěvky: 1
Registrován: 02. 05. 2014 17:02

koupě e36

Příspěvek od bmwe36fans » 02. 05. 2014 17:29

Řeknu něco do pranice jsem taky mladej (19) před pul rokem sem si koupil e36 coupe za svy 30 000,jedinej duvod proč jsem si koupil zrovna todle auto byl že se mě líbilo vždycky jsem měl rád tendle konkrétní model je to jenom 1.6 rok 96 mam ho 7měsíců najelo se mnou 12 000km a nemám stím absolutně žádný problémy jezdím za 7,koupil jsem to na límcovejch 17kách skoro nový gumy čerstvá stk za tu dobu mě servis stál odhadem maximalně 2000,vyměnil jsem olej+filtr hadici na chlazení,hadici na sání,jeto naprosto spolehlivé auto samozřejmě za tu cenu má nějaký mouchy jako že občas něco vrzne nebo povrchová rez ale nic moc na e36 ani to nejde vidět,má ale na sem tam nákej škrábenec je to opravdu nádherná barva montreal blau mettalic ten lesk je nádherný,když se naleští vypadá jak známe ty leštěnky z youtube,momentálně dodělávám m-paket z exteriéru už mě chybí jen boční lišty,vím že aby moje konkretní auto bylo technicky bez závad vyjde mě to okolo 7000 prachovky něco okolo přední zadní nápravy,tlumiče v pohodě podvozek drobný nedostatky kastle pěkná motor perfektní ještě mě to nikdy nikde nezklamalo a můžu říct že bych ani jiný auto nechtěl e36 perfektně padne do ruky jeto pro mladýho člověka podle mě pohodlný auto interier obklopí příjemně tělo.celkově díly na todle auto jsou tak na urovně oktavie něco je levnoučký něco dražší spousta dílů na vrakovišti hodně se dá sehnat levně ,mužu říct že sem měl opravdu štěstí,e34 je namě starý cigánský auto,e30 se mě až tak nelíbí vím že bych to neměl psat sem sedmička je velká a zbytečná a celkově mě rysy e36 přijdou takové ostře pěkně sladěné ze starých bmw je to podle mě nejlepší volba co do servisu co do image co do stylu co do peněz,e36 coupe v m-paketu považuju i v dnešní době za ,,cool´´ auto motor je sice slabej ale v jinejch autech na 1.6 nikdo nic neřekne ikdyž už ted mě sere že tam neni aspon 1.8is protože auto sice bude vypadat rychle ale nebude rychlý ale zase jezdím každej den,mám to jako daily car takže to 1.6stačí jeto ideál na spotřebu-já jsem naprosto spokojen neměnil bych a nechcu nic jiný nicméně e36 je starý auto a pro většinu lidí je to neseriozní nebezpečný auto pasivní bezpečnost neni nic moc v dnešní době jsou e30,e36,e32,e34,e28,e12,e21 auta pro nadšence a srdcaře já jsem věděl to čeho jdu a nelituju do budoucna určitě r6

Uživatelský avatar
Kubajz von Odry
člen E30.cz
Příspěvky: 3689
Registrován: 25. 05. 2004 13:22
Bydliště: Odry

Příspěvek od Kubajz von Odry » 02. 05. 2014 20:32

tak to byla dlouhá věta :shock:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ondráš
Příspěvky: 589
Registrován: 15. 01. 2008 20:01

Příspěvek od Ondráš » 02. 05. 2014 20:53

Ani moc nechápu co tim chtěl říct... :roll:

Mirek E.
Příspěvky: 1332
Registrován: 26. 06. 2012 16:13

Příspěvek od Mirek E. » 02. 05. 2014 23:23

No je mu 19, koupil si za svy e36 kupe s 1.6 a zatim se mu to nesere. To je v podstate shrnuti celeho toho "souveti". :)

Jinak nechapu kde berete ty ceny pojistek. Nikdy pred tim jsem na sebe auto pojisteny nemel, takze nemam zadne bonusy, jsem stale v te nejrizikovejsi vekove kategorii a i s pripojistenim celniho okna chteji 5700 na rok za 1.8.

Odpovědět