Je nás už konečně málo???

Cokoliv o čem se dá psát v souvislosti s BMW.
Uživatelský avatar
Asmodeus
Příspěvky: 3544
Registrován: 28. 01. 2004 08:19
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od Asmodeus » 26. 11. 2010 09:09

Kubajz von Odry píše: pojinta je že se mi o tom autě i po asi 6ti letech kdy už ho nemám někdy zdá. - už jsem měl dokonce snahu dopátrat se kde skončilo a odkoupit ho zpátky...
Nekupoval tu etu od tebe sosak z Kopřivnice? Jestli jo, tak by o tom autě mohl něco vědět luter, protože ten od sosaka kupuje všechny auta.... :)

Uživatelský avatar
pkot
Příspěvky: 2278
Registrován: 26. 11. 2004 00:09
Bydliště: Praha

Příspěvek od pkot » 26. 11. 2010 09:28

Je pravda, ze E30 vymira. Ale je to jednoduche za 1. Š120 taky už nevídáte tak jako před 10-15lety :-) a za 2. kolik mladých kluků si dnes koupí káru starou 20 let ? Kdyt před každým bude vypadat, jak sociál a nebudě moc honit vodu před buchtama, od každého kamaráda bude slyšet proč jezdí v takovém vraku atd... Ja osobně mám svojí třícu už 10let, první a jedinou a jiné auto ani nechci - je pravda, že aby se tříca udržela v nějákém rozumném necikánském stavu, tak to proste péči a nějáké kačky stojí, ani bych raději nechtěl vedšt kolik jsem do toho auta nasypal peněz a vlastně to na něm ani moc není vidět, není věc co bych na té káře nerozebral, nevyndal či nevyměnil, ale útěchou mi je pak samotná jízda .... je to proste jednoduché - např. cesta s otcem ke mě domů :-) před barákem máme v praglu obousměrnou ulici a v křížení z druhou jsou vždy kostky ... přejel jsem jedno parkovací místo a další už bohužel nebylo ... ja jsem se jen usmál přidal plny , najezd do křížovatky , rukáv, plnej levej pak trocha plynu a už jsem se tam točil .... nebo křižovatka od nákladového nádraží směr na jičínskou !!!! Nájezd do dvou pruhu , tak že to tam vždy natáhnu strašným štorcem atd.. takovje situací určitě známe každý z nás plno .... tak teď k jádru pudla - dělal by to někdo z Vás s oktavkou, nebo s nejakym novym sedanem ? Ja teda asi jo :twisted: ale věřím, že bych z toho měl nulovej požitek, tak že by mě to asi brzo omrzelo . Jo líbí se mi ten podvozek jak je čitelnej a celkový dojem z jízdy a vzhledu auta , jak interieru tak exterieru . Dalši auto co chci je E46 , ale nejradeji bych jezdil do smrti v E30 :-) a to jsem už seděl v jinejch excht autem ... viz kara za 30miču atd... ale ja vim že teď v mejch letech chci a stačí mi e30 a jsem rád, když vidím jet nějákou proti mě. Pravidelně potkávám ráno cca v 7:30 na Krejcárku černou třícu s nápisem VRAKOVIŠTE BMW na zadním okně. Ale minulej týden jsem viděl pecku ... kousek od Forda Valoušek , jsem videl černou E30 MT2, ale krááásnou .... šel jsem po přechodě a klučina s ní jel kolem mě , měl stažené na kus okénkou ,tak jsem na něj houknul , že má fakt krásnou třícu a uplně mi sakočila husina po tělě - fakt !!!

Uživatelský avatar
člen E30.cz
Příspěvky: 4253
Registrován: 15. 04. 2008 15:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od » 26. 11. 2010 12:32

pkot píše:Je pravda, ze E30 vymira. Ale je to jednoduche za 1. Š120 taky už nevídáte tak jako před 10-15lety :-) a za 2. kolik mladých kluků si dnes koupí káru starou 20 let ? Kdyt před každým bude vypadat, jak sociál a nebudě moc honit vodu před buchtama, od každého kamaráda bude slyšet proč jezdí v takovém vraku atd... Ja osobně mám svojí třícu už 10let, první a jedinou a jiné auto ani nechci - je pravda, že aby se tříca udržela v nějákém rozumném necikánském stavu, tak to proste péči a nějáké kačky stojí, ani bych raději nechtěl vedšt kolik jsem do toho auta nasypal peněz a vlastně to na něm ani moc není vidět, není věc co bych na té káře nerozebral, nevyndal či nevyměnil, ale útěchou mi je pak samotná jízda .... je to proste jednoduché - např. cesta s otcem ke mě domů :-) před barákem máme v praglu obousměrnou ulici a v křížení z druhou jsou vždy kostky ... přejel jsem jedno parkovací místo a další už bohužel nebylo ... ja jsem se jen usmál přidal plny , najezd do křížovatky , rukáv, plnej levej pak trocha plynu a už jsem se tam točil .... nebo křižovatka od nákladového nádraží směr na jičínskou !!!! Nájezd do dvou pruhu , tak že to tam vždy natáhnu strašným štorcem atd.. takovje situací určitě známe každý z nás plno .... tak teď k jádru pudla - dělal by to někdo z Vás s oktavkou, nebo s nejakym novym sedanem ? Ja teda asi jo :twisted: ale věřím, že bych z toho měl nulovej požitek, tak že by mě to asi brzo omrzelo . Jo líbí se mi ten podvozek jak je čitelnej a celkový dojem z jízdy a vzhledu auta , jak interieru tak exterieru . Dalši auto co chci je E46 , ale nejradeji bych jezdil do smrti v E30 :-) a to jsem už seděl v jinejch excht autem ... viz kara za 30miču atd... ale ja vim že teď v mejch letech chci a stačí mi e30 a jsem rád, když vidím jet nějákou proti mě. Pravidelně potkávám ráno cca v 7:30 na Krejcárku černou třícu s nápisem VRAKOVIŠTE BMW na zadním okně. Ale minulej týden jsem viděl pecku ... kousek od Forda Valoušek , jsem videl černou E30 MT2, ale krááásnou .... šel jsem po přechodě a klučina s ní jel kolem mě , měl stažené na kus okénkou ,tak jsem na něj houknul , že má fakt krásnou třícu a uplně mi sakočila husina po tělě - fakt !!!
Ahoj :D

Tak jestli si to dobře pamatuju..., ten ošklivej kluk v tom MT2, tak to sem byl já :D
Bydlím kousek od Valouška... je tu hodně důchodců a tak nemůžu jezdit přes den, protože jim jde můj omezovač na nervy :lol: :lol: :lol: :twisted:

Co si tam dělal u nás pěšky ? :D

Uživatelský avatar
pkot
Příspěvky: 2278
Registrován: 26. 11. 2004 00:09
Bydliště: Praha

Příspěvek od pkot » 26. 11. 2010 12:51

Pů píše: Ahoj :D

Tak jestli si to dobře pamatuju..., ten ošklivej kluk v tom MT2, tak to sem byl já :D
Bydlím kousek od Valouška... je tu hodně důchodců a tak nemůžu jezdit přes den, protože jim jde můj omezovač na nervy :lol: :lol: :lol: :twisted:

Co si tam dělal u nás pěšky ? :D
hele byl jsem se sluzebakem na destickach prave u Valouska.

Uživatelský avatar
člen E30.cz
Příspěvky: 4253
Registrován: 15. 04. 2008 15:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od » 26. 11. 2010 12:55

pkot píše:
Pů píše: Ahoj :D

Tak jestli si to dobře pamatuju..., ten ošklivej kluk v tom MT2, tak to sem byl já :D
Bydlím kousek od Valouška... je tu hodně důchodců a tak nemůžu jezdit přes den, protože jim jde můj omezovač na nervy :lol: :lol: :lol: :twisted:

Co si tam dělal u nás pěšky ? :D
hele byl jsem se sluzebakem na destickach prave u Valouska.
aha :D

Díky, že se líbila.... měl sem velkou radost :D

Uživatelský avatar
pkot
Příspěvky: 2278
Registrován: 26. 11. 2004 00:09
Bydliště: Praha

Příspěvek od pkot » 26. 11. 2010 13:03

Pů píše: aha :D

Díky, že se líbila.... měl sem velkou radost :D
ja mel taky radost , ze vidim hezkou tricu ....

Uživatelský avatar
Kubajz von Odry
člen E30.cz
Příspěvky: 3689
Registrován: 25. 05. 2004 13:22
Bydliště: Odry

Příspěvek od Kubajz von Odry » 26. 11. 2010 14:56

Asmodeus píše:
Kubajz von Odry píše: pojinta je že se mi o tom autě i po asi 6ti letech kdy už ho nemám někdy zdá. - už jsem měl dokonce snahu dopátrat se kde skončilo a odkoupit ho zpátky...
Nekupoval tu etu od tebe sosak z Kopřivnice? Jestli jo, tak by o tom autě mohl něco vědět luter, protože ten od sosaka kupuje všechny auta.... :)
no tu etu jsem prodal právě luterovi, to tuším tenkrát býval ještě v NJ - a pak už jsem ho neviděl. - sem tam se zastavím za jeho ségrou na benzinku pokecat, ale ta už neví kam to auto šlo dal...
Obrázek

Uživatelský avatar
matal
člen E30.cz
Příspěvky: 1547
Registrován: 01. 01. 2006 02:00
Bydliště: Tišnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matal » 27. 11. 2010 00:31

Problém tříci je,že je to poměrně mladé auto aještě dlouho nebude oficiálně veterán, když se hranice zvedla na 30let, ale jednou určitou hodnotu mít bude, což už dokazují prodejní ceny M3..
S potěšením shledávám kolik je tu postižených lidí podobným způsobem..
Já sice E30 nikdy neměl,ale není mi cizí..já byl vždycky na větší káry,takže moje 1. byla E12.. Nakonec jako autíčko pro radost jsem pořídil M6 E24,která mi poskytuje dostatek zábavy.. Na denní ježdění mám E39,která je o trochu bezpečnější.. :wink:
=E39 530i 2003
=E24 M635CSi 1984
Někdo potřebuje auto,Já mám Dvě BMW..
Originální BMW Doplňky- www.bmwmylife.cz

Uživatelský avatar
KuaJa
Příspěvky: 1596
Registrován: 31. 08. 2004 11:34
Bydliště: J. Čechy

Příspěvek od KuaJa » 29. 11. 2010 11:37

ještě se dá udělat veteránská testace u 25 let starýho auta
Hey dude, where is my car? :-)
M52B28 e39 Obrázek a spagheti storyObrázek

Uživatelský avatar
JIRKAe30BAUR
Příspěvky: 237
Registrován: 05. 06. 2009 10:05
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od JIRKAe30BAUR » 03. 12. 2010 19:17

ja na stesti mam bmw modelu kolem sebe stale dost :) kazdej den se na nekoukam..muj mily otec vlastni 6xE21,jednu tricu ,jednu e12 ,jednu e28 a ja tri trici,z toho mame dva baury ,jednu alpinu a kolem baraku mi jezdej kamosei s e34 ,e36 ,e38 a e39 se tu take ukaze...takze ja tu mam bmw raj :-)
BMW e30: TC BAUR 318, 325i kupe lestenka ve fazi renovace,DRIFT MACHINE 335i,chip alpina,5x120,stavitelnej podvozek,zvetsene odklony,rejdy atd atd

karol325
Příspěvky: 303
Registrován: 02. 04. 2009 15:36
Bydliště: pod Tatrami

Příspěvek od karol325 » 03. 09. 2011 06:30

Trochu to tu oprášim - pred pár dňami som podnikol cestu po Nemecku (Porúrie), spolu temer 3000 km (než som tam išiel, tešil som sa, koľko pekných tridsiatok tam uvidím), pár dní som tam pobudol, a za celý ten čas som videl mnoho pekných áut, ale len jednu-jedinú tridsiatku - tmavomodrý sedan 316. Aj keď som dával pozor, nič ani na cestách a dialniciach. A hoci bolo pekne a teplo, cabrio v E30 ani jedno. Takže aj tam sú už tieto vozy asi definitívne históriou. Pred dvoma, troma rokmi ich ešte bolo vidieť viac, ich počet radikálne zredukovalo šrotovné.
Rovnako sa úplne vytratili z nemeckých ciest aj iné kultové autá - VW Käfer, symbol nemeckej povojnovej motorizácie.
Vyzerá to teda tak, že nás naozaj je málo a bude nás ešte menej, vidieť tridsiatku v peknom pôvodnom stave je rarita už aj dnes.

Tom....
Příspěvky: 817
Registrován: 30. 07. 2007 20:36
Bydliště: Severní Morava

Příspěvek od Tom.... » 04. 09. 2011 08:48

Já byl třícou v chorvatsku a v itálii a taky jsem je počítal,najeto celkem 4500km, a viděl jsem asi šest E30 z toho jednu M3 cabrio v chorvatsku :-) .
BMW 740I
BMW 325ix touring-winter car
BMW M3 cabrio E36

Uživatelský avatar
BlueBeaR
Příspěvky: 595
Registrován: 29. 05. 2011 21:30
Bydliště: Most - Fox Hill

Příspěvek od BlueBeaR » 04. 09. 2011 08:53

pkot píše:Je pravda, ze E30 vymira. Ale je to jednoduche za 1. Š120 taky už nevídáte tak jako před 10-15lety :-) a za 2. kolik mladých kluků si dnes koupí káru starou 20 let ? Kdyt před každým bude vypadat, jak sociál a nebudě moc honit vodu před buchtama, od každého kamaráda bude slyšet proč jezdí v takovém vraku atd... Ja osobně mám svojí třícu už 10let, první a jedinou a jiné auto ani nechci - je pravda, že aby se tříca udržela v nějákém rozumném necikánském stavu, tak to proste péči a nějáké kačky stojí, ani bych raději nechtěl vedšt kolik jsem do toho auta nasypal peněz a vlastně to na něm ani moc není vidět, není věc co bych na té káře nerozebral, nevyndal či nevyměnil, ale útěchou mi je pak samotná jízda .... je to proste jednoduché - např. cesta s otcem ke mě domů :-) před barákem máme v praglu obousměrnou ulici a v křížení z druhou jsou vždy kostky ... přejel jsem jedno parkovací místo a další už bohužel nebylo ... ja jsem se jen usmál přidal plny , najezd do křížovatky , rukáv, plnej levej pak trocha plynu a už jsem se tam točil .... nebo křižovatka od nákladového nádraží směr na jičínskou !!!! Nájezd do dvou pruhu , tak že to tam vždy natáhnu strašným štorcem atd.. takovje situací určitě známe každý z nás plno .... tak teď k jádru pudla - dělal by to někdo z Vás s oktavkou, nebo s nejakym novym sedanem ? Ja teda asi jo :twisted: ale věřím, že bych z toho měl nulovej požitek, tak že by mě to asi brzo omrzelo . Jo líbí se mi ten podvozek jak je čitelnej a celkový dojem z jízdy a vzhledu auta , jak interieru tak exterieru . Dalši auto co chci je E46 , ale nejradeji bych jezdil do smrti v E30 :-) a to jsem už seděl v jinejch excht autem ... viz kara za 30miču atd... ale ja vim že teď v mejch letech chci a stačí mi e30 a jsem rád, když vidím jet nějákou proti mě. Pravidelně potkávám ráno cca v 7:30 na Krejcárku černou třícu s nápisem VRAKOVIŠTE BMW na zadním okně. Ale minulej týden jsem viděl pecku ... kousek od Forda Valoušek , jsem videl černou E30 MT2, ale krááásnou .... šel jsem po přechodě a klučina s ní jel kolem mě , měl stažené na kus okénkou ,tak jsem na něj houknul , že má fakt krásnou třícu a uplně mi sakočila husina po tělě - fakt !!!

Přesně ale takhle to musí chodit jinak by to ani nešlo třeba Š 1000 bylo taky starý auto prodavalo se za malo třeba pak přišla doba kdy němělo žadnou cenu a ted de zase nahoru ale za tu doby kolik se jich sešrotovalo proto jich je ted taky celkem málo, mě je 21 a třícu sem si pořídil, řikal sem si chci si koupit pěkný auto co se mi bude líbit a jak je starý je mi jedno,měl sem štěstí že sem narazil na docela zachovalej kousek ze zaplacenou EKo. E30 má svojí osobnost to se o felicii nebo eskortu dá řict těžko. Taky sem rozhodlej že jí nedám a časem jí pořídim 2.5 , Teď mám jen 1.6i ale jak se se včera přesvědčil když sem ji protah taky nejede špatně :D
[E30 - Touring] - BlueBeaRův Touring, [E30 - cabrio]
-> BMW E30 CZ/SK <-
Fuck the new car, Im driving oldschool !
Daily car - BMW E39 530d

Uživatelský avatar
Kubajz von Odry
člen E30.cz
Příspěvky: 3689
Registrován: 25. 05. 2004 13:22
Bydliště: Odry

Příspěvek od Kubajz von Odry » 04. 09. 2011 09:06

vrátil jsem se z itálie - byla to okružní cesta přes Monaco, Genova, Grosseto, Roma, Napoli, San Marino, Bologna, benátky... no zasebou asi 5.000 km za celou dobu jsem vyhlížel e30 a viděl jsem slovy 4kousky. - 2x cabrio, 1x kombajn a jedno cupe. - za ucházející stav bych označil jen jedno z cabrií.
Obrázek

Dzitro
Příspěvky: 885
Registrován: 17. 10. 2010 18:50
Bydliště: Kutná hora

Příspěvek od Dzitro » 04. 09. 2011 11:20

pkot píše:Je pravda, ze E30 vymira. Ale je to jednoduche za 1. Š120 taky už nevídáte tak jako před 10-15lety :-) a za 2. kolik mladých kluků si dnes koupí káru starou 20 let ? Kdyt před každým bude vypadat, jak sociál a nebudě moc honit vodu před buchtama, od každého kamaráda bude slyšet proč jezdí v takovém vraku atd... Ja osobně mám svojí třícu už 10let, první a jedinou a jiné auto ani nechci - je pravda, že aby se tříca udržela v nějákém rozumném necikánském stavu, tak to proste péči a nějáké kačky stojí, ani bych raději nechtěl vedšt kolik jsem do toho auta nasypal peněz a vlastně to na něm ani moc není vidět, není věc co bych na té káře nerozebral, nevyndal či nevyměnil, ale útěchou mi je pak samotná jízda .... je to proste jednoduché - např. cesta s otcem ke mě domů :-) před barákem máme v praglu obousměrnou ulici a v křížení z druhou jsou vždy kostky ... přejel jsem jedno parkovací místo a další už bohužel nebylo ... ja jsem se jen usmál přidal plny , najezd do křížovatky , rukáv, plnej levej pak trocha plynu a už jsem se tam točil .... nebo křižovatka od nákladového nádraží směr na jičínskou !!!! Nájezd do dvou pruhu , tak že to tam vždy natáhnu strašným štorcem atd.. takovje situací určitě známe každý z nás plno .... tak teď k jádru pudla - dělal by to někdo z Vás s oktavkou, nebo s nejakym novym sedanem ? Ja teda asi jo :twisted: ale věřím, že bych z toho měl nulovej požitek, tak že by mě to asi brzo omrzelo . Jo líbí se mi ten podvozek jak je čitelnej a celkový dojem z jízdy a vzhledu auta , jak interieru tak exterieru . Dalši auto co chci je E46 , ale nejradeji bych jezdil do smrti v E30 :-) a to jsem už seděl v jinejch excht autem ... viz kara za 30miču atd... ale ja vim že teď v mejch letech chci a stačí mi e30 a jsem rád, když vidím jet nějákou proti mě. Pravidelně potkávám ráno cca v 7:30 na Krejcárku černou třícu s nápisem VRAKOVIŠTE BMW na zadním okně. Ale minulej týden jsem viděl pecku ... kousek od Forda Valoušek , jsem videl černou E30 MT2, ale krááásnou .... šel jsem po přechodě a klučina s ní jel kolem mě , měl stažené na kus okénkou ,tak jsem na něj houknul , že má fakt krásnou třícu a uplně mi sakočila husina po tělě - fakt !!!

luxusne napsany :) ale chlape, musim Te zklamat.. mozna jsem ten jeden z hodne vyjimek, ale ja jsem blazen :P od malinka od 7 - 8mi let, jsem stoprocentne vedel ze chci bmw nevedel jsem presne co ale v tu dobu se mi nejvice libila 2002ti :p byl to krasnej kočár, teda je to i ted hrozne krasny auto to je jasny... ale postupem času sem začal koukat po nějakejch třícách, bracha je aut. zavodník, ma integralku.. Aleee, já jsem itala nechtěl, je mi jedno že to funguje taky jak má a všechno, ale já chtěl proste "čtyří kulaté světla tak trochu jinak :P" a tříííícka je to nejhezčííííííí... :) asi jsem jinej, ale jde mi presně o to že i já 18ti letej "mentálek" mám hrozně rád tyhle auta a tak jsem si ho musel pořídít a teďka si myslím že mám iSo v celkem hezkém stavu a ještěk tomu libově funkční.. I já poslouám proč sis koupil tohle, když si mel i na E46ku? A já jím říkám že i tahle "škatulka" nebo jak iSku říkají jim stejně neskutečně nakope prdel.. A je to tak.. ne jedna utuchnana fabie, nebo nejakej seat nebo neco uz dostalo naprdel :) jsem za to rád, i když si myslím ze po zimě bude muset jit na lak atp.. ale za to mi to stojí prostě.. toť vše vylil jsem si srdíčko :D
Tel. : 725952979

Uživatelský avatar
tomajsss
Příspěvky: 370
Registrován: 03. 05. 2011 17:11
Bydliště: Pilsen city

Příspěvek od tomajsss » 04. 09. 2011 13:12

Tak já mám třícu sice teprv rok,konečně sem si sehnal pěknej kousek,trocha té péče je potřeba ale o tom to přesně je,uplně vás chápu a to auto miluju víc a víc,sice mám jen 4hrnec M40 ale závodnická telecí léta mám za sebou,teď si užívám jen klidnou jízdu v krásným počasí.
Když sem do ní tehdy usednul,hned sem věděl že jí beru,co na tom že trochu papá olej...:) prostě sem ji musel mít.
Snažím se jí dát do ještě krásnějšího stavu,a doufám že bude dlouho sloužit.
Tady v Plzni potkávám docela dost tříc,málo ale krásných,jistě sem potkal i nějakýho klubáka :)
A je fakt že tyhle auta mladší generace moc nezná a starší koukaj s obdivem a to zahřeje u srdíčka....pokud nebudu muset tak ji nedám.

Uživatelský avatar
icecold
Příspěvky: 734
Registrován: 29. 12. 2009 17:11
Bydliště: Měřín

Příspěvek od icecold » 04. 09. 2011 13:46

všichni výpráví jak je v Brně dost e30 a bmw obecně. Čtvrtek a Pátek jsem strávil v brně, a výsledek takový že jsem v uličce viděl stat jen jednu ušmudlanou e30 tour... Už ani těch e36 není moc, co jsem jich potkal tak jen 3... holt jsou to už starý auta a čim dál méně lídí má chuť se o ně starat...
e36 Lego Packet

Dzitro
Příspěvky: 885
Registrován: 17. 10. 2010 18:50
Bydliště: Kutná hora

Příspěvek od Dzitro » 04. 09. 2011 14:08

tomajsss píše:Tak já mám třícu sice teprv rok,konečně sem si sehnal pěknej kousek,trocha té péče je potřeba ale o tom to přesně je,uplně vás chápu a to auto miluju víc a víc,sice mám jen 4hrnec M40 ale závodnická telecí léta mám za sebou,teď si užívám jen klidnou jízdu v krásným počasí.
Když sem do ní tehdy usednul,hned sem věděl že jí beru,co na tom že trochu papá olej...:) prostě sem ji musel mít.
Snažím se jí dát do ještě krásnějšího stavu,a doufám že bude dlouho sloužit.
Tady v Plzni potkávám docela dost tříc,málo ale krásných,jistě sem potkal i nějakýho klubáka :)
A je fakt že tyhle auta mladší generace moc nezná a starší koukaj s obdivem a to zahřeje u srdíčka....pokud nebudu muset tak ji nedám.

me bracha rika treba :D ze na tohle moc rostenek v mym veku (18 - 19) nezbalim ale nejlip na to zbalim 30ti letyho chlapa :D takze tak :)) ale i rostenky se otaceji :P
Tel. : 725952979

Uživatelský avatar
tomajsss
Příspěvky: 370
Registrován: 03. 05. 2011 17:11
Bydliště: Pilsen city

Příspěvek od tomajsss » 04. 09. 2011 14:12

Ikdyž je pravda že kdybys měl nějakýho golfa,bylo by to asi snazší :-D
no mě je už skoro třicet takže u mě bys uspěl :D :D :D :lol: :lol: :lol: ale radši to nezkoušej :lol:

Uživatelský avatar
NEMO E30
člen E30.cz
Příspěvky: 658
Registrován: 24. 05. 2009 16:16
Bydliště: Vysočina (Nové Město na Moravě)

Příspěvek od NEMO E30 » 04. 09. 2011 14:21

Na balení holek ti stačí cokoliv v tédéíčku :lol:

Když jsem poprvé sednul do třicítky, tak bylo jasno. Co si budeme povídat, provoz takovýho auta něco stojí. Kdo to auto chce, tak finance neřeší.
e30 forever - bez BMW to není život

Odpovědět