Je nás už konečně málo???

Cokoliv o čem se dá psát v souvislosti s BMW.
Uživatelský avatar
Jirkoj
člen E30.cz
Příspěvky: 2029
Registrován: 12. 02. 2010 08:29
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: joo tříca

Příspěvek od Jirkoj » 24. 11. 2010 23:26

pragdejf píše:kdyby byl nakej kloudnej sedan s dvapůlí a měl bych ho kam dát, no jo samý kdyby. jenže poslední dobou se prodávaj budto orezly piksly, nebo 4válce, a kdyz je kara s kloudnym motorem, tak je naladěná do bezvědomí a majitel za to chce (poprávu) hroznou raketu. ale vítězem je trřícař muzzy, kerej po par anabazich doladil cervenyho toura s 2,5 (po tom, co se mu na sosně rozpad M20B20) a po instalaci svoru s tim ujel asi 300km. pak to svěřil matce a ta to zapichla do stromu. este ze se nikomu nic nestalo.
Nemám z ní doma náhodou motor? :-d
Autodiagnostika, převozy na platě, opravy - Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Nymburk a okolí - Tel.:+420 703 494 595

Cyklo servis, prodej kol, elektro kol, koloběžek atd.... www.cyklogaraz.cz

eddy
Příspěvky: 42
Registrován: 09. 10. 2007 22:38

Příspěvek od eddy » 25. 11. 2010 00:03

Tak jsem se konečně přesvědčil,že nejsem jedinej nostalgickej blb.Nechat si třícu není o ekonomičnosti,ani o praktičnosti,ale o srdci.A tak mám ohnilou,ale plně funkční třícu kupé,šestiválec,dvoulitr z roku 84 s původním motorem.Vzhledem k ekopoplatku neprodejný exponát,ačkoliv jsou tam anatomy,samosvor,bilsteiny,v motoru ostrá vačka a pod chromovým předním nárazníkem M tech 1.Stále se utěšuju,že jí dám jednou....dohromady a do laku,ale není čas ani síla.Ale stále ji mám,protože ji mám prostě rád.
E30 320 coupé,E 23 745 ,E 23 728,E 34 520 touring

Uživatelský avatar
Night.chimera
Příspěvky: 2639
Registrován: 12. 08. 2004 17:30
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Night.chimera » 25. 11. 2010 00:56

tak me se trica taky libi ale zjistuju ze jen v kupe a hlavne M3 jinak je to pro me srdcari prominou zastaralej interier je hroznej z venku nemam namitek ale ten interier je fakt des proto koukam po E39 ale M3 E30 bych si jako mazlika koupil na nedeli ale uz jsou tak drahy ze to asi nehrozi :roll:
520i E34 M50 pekne autoObrázek Obrázek
cekatel na novejsi BMW nebo mercedes benzin+lpg

Uživatelský avatar
člen E30.cz
Příspěvky: 4253
Registrován: 15. 04. 2008 15:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od » 25. 11. 2010 01:07

Night.chimera píše:tak me se trica taky libi ale zjistuju ze jen v kupe a hlavne M3 jinak je to pro me srdcari prominou zastaralej interier je hroznej z venku nemam namitek ale ten interier je fakt des proto koukam po E39 ale M3 E30 bych si jako mazlika koupil na nedeli ale uz jsou tak drahy ze to asi nehrozi :roll:
Nooo to já zase zjistil, že se mi víc líbí normální Tříca než Mko :lol:
Od mala se mi líbilo Mko...., ale postupem času se to nějak obrátilo tak, že mě víc vzrušuje "obyč" Tříca v MT1, MT2 nebo Alpina :D sem asi jinej :lol: :twisted: a teď do mě :lol:

Uživatelský avatar
Night.chimera
Příspěvky: 2639
Registrován: 12. 08. 2004 17:30
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Night.chimera » 25. 11. 2010 01:09

Pů píše:
Night.chimera píše:tak me se trica taky libi ale zjistuju ze jen v kupe a hlavne M3 jinak je to pro me srdcari prominou zastaralej interier je hroznej z venku nemam namitek ale ten interier je fakt des proto koukam po E39 ale M3 E30 bych si jako mazlika koupil na nedeli ale uz jsou tak drahy ze to asi nehrozi :roll:
Nooo to já zase zjistil, že se mi víc líbí normální Tříca než Mko :lol:
Od mala se mi líbilo Mko...., ale postupem času se to nějak obrátilo tak, že mě víc vzrušuje "obyč" Tříca v MT1, MT2 nebo Alpina :D sem asi jinej :lol: :twisted: a teď do mě :lol:
me se libi i obyc kupe to sem psal :wink:
520i E34 M50 pekne autoObrázek Obrázek
cekatel na novejsi BMW nebo mercedes benzin+lpg

Uživatelský avatar
člen E30.cz
Příspěvky: 4253
Registrován: 15. 04. 2008 15:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od » 25. 11. 2010 01:12

Night.chimera píše:
Pů píše:
Night.chimera píše:tak me se trica taky libi ale zjistuju ze jen v kupe a hlavne M3 jinak je to pro me srdcari prominou zastaralej interier je hroznej z venku nemam namitek ale ten interier je fakt des proto koukam po E39 ale M3 E30 bych si jako mazlika koupil na nedeli ale uz jsou tak drahy ze to asi nehrozi :roll:
Nooo to já zase zjistil, že se mi víc líbí normální Tříca než Mko :lol:
Od mala se mi líbilo Mko...., ale postupem času se to nějak obrátilo tak, že mě víc vzrušuje "obyč" Tříca v MT1, MT2 nebo Alpina :D sem asi jinej :lol: :twisted: a teď do mě :lol:
me se libi i obyc kupe to sem psal :wink:
Já vim já vim :D

Uživatelský avatar
Night.chimera
Příspěvky: 2639
Registrován: 12. 08. 2004 17:30
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Night.chimera » 25. 11. 2010 01:14

a myslim ze alpina vzrusuje kazdeho z nas at uz je v jakemkoli BMW
520i E34 M50 pekne autoObrázek Obrázek
cekatel na novejsi BMW nebo mercedes benzin+lpg

Uživatelský avatar
Bobo
Příspěvky: 1938
Registrován: 13. 03. 2003 22:01
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bobo » 25. 11. 2010 11:19

Tak taky trochu přidám. Už 8 let mám tu samou e30 sedan. Krátce po koupi přišla první bouračka na mokru na kruháči. Při odstrojení předku se zjistilo, že bylo auto bourané a předek není v tak dobrém stavu, jako zbytek auta. Citová investice už proběhla, proto následovala oprava. S autem jsem jezdil v každodenním provozu 3 roky. Byl jsem s ním u moře, přejeli jsme Grossglockner Hochalpenstrasse, podívali jsme se do Malé Fatry a do Vysokých Tater, do Dresdenu, jezdili jsme s naloženýma kolama po vejletech, v zimě jsme se učili jezdit bokem a jezdili jsme na lyže. Prodej neplánuju. Zbývá pár finálních oprav, které přijdou na řadu během zimy. Posledních 4 roky auto už odpočívá převážně v garáži a já jezdím v e39.

Obrázek

Obrázek
!! Koupím krémový interiér e30 4dv, nejlépe z 6V. Pouze v perfektním stavu !! sz, 774 894 601

Obrázek

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 25. 11. 2010 16:58

to Bobo: tak toto přesně chápu - já mám E28 taky značně pomuchlanou (většinou vlastní vinou :roll: ) a už mi spostu lidí řikalo, že se na to mám vysrat a radši si něco dovléct ze zahraničí, což by mě opravdu vyšlo líp, ale já jsem se nedal. Ono to prostě nejde. A je mi osobně tak nějak u prdele, že spáry u dveří nejsou tak jak by měly, zadní čelo je trochu křivé atd. Prostě to auto mám rád a nedovedu si představit, že bych ho měl mít jednou jako dárce dílů - to už by musela být vážně zásadní rána :) Což jednou stejně přijde :?

Ale taky je asi fakt, že mám to auto prokleté - sotva jsem ho dal zhruba do stavu, v jakém jsem ho dycky měl, tak to do mě nakouřila srna. Představ si, že ta děvka utěkala rychlostí cca 70 km/h a rozflákala mi celý čumák :roll:
:lol:
No smoke, no fun...
Obrázek

Uživatelský avatar
Bobo
Příspěvky: 1938
Registrován: 13. 03. 2003 22:01
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bobo » 25. 11. 2010 17:34

Míšánek: Jojo, je to tak. Správnej přístup :wink: Takové auto neberu jen jako spotřební věc. Já mám nedostatky na chladičový stěne a na začátku jednoho nosníku před podběhem... Teď to přes zimu doladím. Stopro tio nebude nikdy, ale co, je to uplně jedno přece. Auto mám rád, myslim si, že vypadá hezky.

A zvěř je svině, vo tom žádná :lol:
!! Koupím krémový interiér e30 4dv, nejlépe z 6V. Pouze v perfektním stavu !! sz, 774 894 601

Obrázek

Oldman
člen E30.cz
Příspěvky: 757
Registrován: 28. 07. 2006 15:01
Bydliště: Ostrava,rozkoukávám se, Žilina 608 741 574

Příspěvek od Oldman » 25. 11. 2010 17:37

Míšánek píše:to Bobo: tak toto přesně chápu - já mám E28 taky značně pomuchlanou (většinou vlastní vinou :roll: ) a už mi spostu lidí řikalo, že se na to mám vysrat a radši si něco dovléct ze zahraničí, což by mě opravdu vyšlo líp, ale já jsem se nedal. Ono to prostě nejde. A je mi osobně tak nějak u prdele, že spáry u dveří nejsou tak jak by měly, zadní čelo je trochu křivé atd. Prostě to auto mám rád a nedovedu si představit, že bych ho měl mít jednou jako dárce dílů - to už by musela být vážně zásadní rána :) Což jednou stejně přijde :?

Ale taky je asi fakt, že mám to auto prokleté - sotva jsem ho dal zhruba do stavu, v jakém jsem ho dycky měl, tak to do mě nakouřila srna. Představ si, že ta děvka utěkala rychlostí cca 70 km/h a rozflákala mi celý čumák :roll:
:lol:
Hlavne že sa autu nič nestalo :D :D :D
ex E 30 318i,E 30 320i ex,E 30 316i A Blue Angel ex, E 30 325 Silver Lady, chromáčik,ex E36 325i kupé,now e36 kupé 2.5 White homeless

Uživatelský avatar
Asmodeus
Příspěvky: 3544
Registrován: 28. 01. 2004 08:19
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek od Asmodeus » 25. 11. 2010 17:50

Míšánek píše:... radši si něco dovléct ze zahraničí, což by mě opravdu vyšlo líp, ale já jsem se nedal.
:D

Na bagru se dělá těžká vata, takže si nelámeme hlavu s tím, že proděláváme.... :twisted:

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 25. 11. 2010 18:12

Oldman píše:
Míšánek píše:to Bobo: tak toto přesně chápu - já mám E28 taky značně pomuchlanou (většinou vlastní vinou :roll: ) a už mi spostu lidí řikalo, že se na to mám vysrat a radši si něco dovléct ze zahraničí, což by mě opravdu vyšlo líp, ale já jsem se nedal. Ono to prostě nejde. A je mi osobně tak nějak u prdele, že spáry u dveří nejsou tak jak by měly, zadní čelo je trochu křivé atd. Prostě to auto mám rád a nedovedu si představit, že bych ho měl mít jednou jako dárce dílů - to už by musela být vážně zásadní rána :) Což jednou stejně přijde :?

Ale taky je asi fakt, že mám to auto prokleté - sotva jsem ho dal zhruba do stavu, v jakém jsem ho dycky měl, tak to do mě nakouřila srna. Představ si, že ta děvka utěkala rychlostí cca 70 km/h a rozflákala mi celý čumák :roll:
:lol:
Hlavne že sa autu nič nestalo :D :D :D
No právěže stalo :lol: ale na to už si pomalu zvykám :D
Asmodeus píše:
Míšánek píše:... radši si něco dovléct ze zahraničí, což by mě opravdu vyšlo líp, ale já jsem se nedal.
:D

Na bagru se dělá těžká vata, takže si nelámeme hlavu s tím, že proděláváme.... :twisted:
No jo, jasně. A pak ses probudil, co? :twisted:
:D
No smoke, no fun...
Obrázek

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 25. 11. 2010 18:18

Bobo píše: Auto mám rád, myslim si, že vypadá hezky.

A zvěř je svině, vo tom žádná :lol:
jo já to mám taky tak - žralok teď vypadá zhruba takto :twisted: :lol:

Obrázek

no radost pohledět
:D
No smoke, no fun...
Obrázek

Uživatelský avatar
Teddy
člen E30.cz
Příspěvky: 1895
Registrován: 16. 12. 2007 19:11
Bydliště: N.Bydzov

Příspěvek od Teddy » 25. 11. 2010 18:33

No teď je to teprv pořádnej žralok :twisted:

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 25. 11. 2010 18:47

Přesně tak! ještě dát místo chladiče nějaký šnek a je z toho dokonalá sněhová fréza :twisted: :D
No smoke, no fun...
Obrázek

Uživatelský avatar
Bobo
Příspěvky: 1938
Registrován: 13. 03. 2003 22:01
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bobo » 26. 11. 2010 00:40

hlasuju pro dát místo ledvinek srnčí hlavu :wink:
!! Koupím krémový interiér e30 4dv, nejlépe z 6V. Pouze v perfektním stavu !! sz, 774 894 601

Obrázek

Uživatelský avatar
Jardžíno
Příspěvky: 731
Registrován: 25. 10. 2007 19:54
Bydliště: Havířov

Příspěvek od Jardžíno » 26. 11. 2010 01:03

já jen za sebe musím říct že jsem nikdy neveřil na existenci citového vztahu mezi majitelem a autem. nicméně. už 3 roky mám třícu . z toho sem sní jezdil par měsíců. a teď už jenom celková renovace. a i když sem dost vysoký a sotva pod volant strčím nohy. a na parkovišti mám problém s velkými dveřmi.. tak mám pocit že to auto mě pohltilo, stálo mě tolik usilí peněz nadávek trápení. že už ho nemíním nikomu prodat a prostě mi zustane. nevyměnil bych ji. :wink:
Bmw e30 318i coupé :-) m10
Teď e30 325i coupé 24V

Uživatelský avatar
Jirkoj
člen E30.cz
Příspěvky: 2029
Registrován: 12. 02. 2010 08:29
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirkoj » 26. 11. 2010 01:31

Dneska jsem se řítil kolonou po Kolíně a naproti E30 chrom, chtěl jsem pozdravit a zablikat a uvnitř seděl ještě asi původní majitel, stařík ve zmijovce. Měl v něm styl. Nakonec jsem nepozdravil, netvářil se že chodí na fórum. :oops:
Autodiagnostika, převozy na platě, opravy - Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Nymburk a okolí - Tel.:+420 703 494 595

Cyklo servis, prodej kol, elektro kol, koloběžek atd.... www.cyklogaraz.cz

Uživatelský avatar
Kubajz von Odry
člen E30.cz
Příspěvky: 3689
Registrován: 25. 05. 2004 13:22
Bydliště: Odry

Příspěvek od Kubajz von Odry » 26. 11. 2010 08:45

chba chba - příště zdravit! -i stařík by mohl pochopit že proti němu jede nadšenec ve stejném autě a ta radost že ho pozdraví kolega mu třeba ještě o par dnu prodlouží život :wink:

já měl e28 asi 2 roky.. auto bylo karosářsky v 90% stavu delphi metalic, shadowline, ale automat co který někdy řadil jak chtěl, a předělávka na LPG které taky nefungovalo... - auto jsem koupil za cca 40 litrů, vrazil do něho dalších 65 a nakonec, když jsem pořád jen opravoval a skoro nejezdil jsme ho prodal asi za 11... - byl jsem už na prašky z toho že to nemůžu pořád zprovoznit tak, abych tomu autu věřil že mě odveze kam potřebuju... - podotykam že jsem v te době neměl ještě tolik znamých lidí kolem sebe jakodnes kteří by mi snad pomohli. auto tedy když to shrnu bylo na pohled hodně hezké, ale technicky v bídném stavu (motor eta žral asi 13 litru benzinu na 100kilaku) ale bylo to auto ve kterém jsem sbalil svou první holku, a se kterým jsem zažil hodně příběhů.

pojinta je že se mi o tom autě i po asi 6ti letech kdy už ho nemám někdy zdá. - už jsem měl dokonce snahu dopátrat se kde skončilo a odkoupit ho zpátky...

teď mám e30 cabrio a jsem sice spokojený a vím, že bych se jí už nerad zbavoval
Obrázek

Odpovědět