V čem je BMW lepší než ostatní auta ?

Cokoliv o čem se dá psát v souvislosti s BMW.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Koloděj
Příspěvky: 517
Registrován: 17. 01. 2007 18:34
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koloděj » 24. 02. 2007 13:55

Já mám svý první BMW teprve od ledna,je to E30 325i sedan,původně jsem ho koupil pro mojí parterku aby se naučila jezdit.Jenže ted mám auto neustále rozebrané v garáži a stále něco opravuju a ladím.Můj táta mi říká jestli nejsem magor,protože své druhé auto mám na ulici a starýho bavoráka,kterého jsem koupil za 15tisíc mám v garáži.Tak jsem mu řekl,že to jsou žádaný auta a nechci aby ho někdo ukrad.S autem jsem najel teprve 1500km,párkrát sním jela přítelkyně,ale budu jí muset koupit jiné auto,aby mi Bavoráčka nezničila.Jak říkáte vy,je to srdeční záležitost.

Uživatelský avatar
ARMAN
člen E30.cz
Příspěvky: 8549
Registrován: 24. 07. 2004 14:55
Bydliště: Praha

Re: checht

Příspěvek od ARMAN » 24. 02. 2007 14:48

Zomb píše:...skoro sem to este ani neskrabnul krom toho osudnyho rana co sem si odrel elektron o patnik asi v kylu dyz sem predjizdel total vozralej mercedes co zrovna predjizdel autobus na 150metrech v protismeru... :twisted:


...jestli by mi i ta nejlepsi stetka co si dovedete predstavit rekla bud ja nebo to auto tak bych nevahal.... :wink:
no kuwa... hned citim hrdost za naši značku a že mam bawo :shock: :lol: jseš fakt borec :roll:
Obrázek

Bawor
Příspěvky: 670
Registrován: 08. 06. 2005 21:37
Bydliště: Brno

Re: checht

Příspěvek od Bawor » 24. 02. 2007 17:41

ARMAN píše:
Zomb píše:...skoro sem to este ani neskrabnul krom toho osudnyho rana co sem si odrel elektron o patnik asi v kylu dyz sem predjizdel total vozralej mercedes co zrovna predjizdel autobus na 150metrech v protismeru... :twisted:


...jestli by mi i ta nejlepsi stetka co si dovedete predstavit rekla bud ja nebo to auto tak bych nevahal.... :wink:
no kuwa... hned citim hrdost za naši značku a že mam bawo :shock: :lol: jseš fakt borec :roll:
To je teda reprezentace a pak, že sou policajti na báwa vysazený. Víc takovejch jantarů a radši se dám ke škodovkářům :lol:

Zomb
Příspěvky: 82
Registrován: 03. 10. 2006 12:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Zomb » 25. 02. 2007 20:24

kdo nejezdi vozralej a jezdi jenom podle predpisu nevi vo cem mluvim.... to je teprve zazitek z jizdy. :twisted:
ne ze bych to provozoval casto ale nebojim se toho a dyz mi vemou papiry tak aspon usetrim, ale urcite to nezbouram nejsem zadnej jantar jak tady pises ty BAWORE si radsi fakt kup tu skodovku a jezdi podle predpisu to stejne vic nejede :wink:
JA svoje KONE spat nikdy nenecham ani jednoho :)

Bawor
Příspěvky: 670
Registrován: 08. 06. 2005 21:37
Bydliště: Brno

Příspěvek od Bawor » 25. 02. 2007 21:36

Zomb píše:kdo nejezdi vozralej a jezdi jenom podle predpisu nevi vo cem mluvim.... to je teprve zazitek z jizdy. :twisted:
ne ze bych to provozoval casto ale nebojim se toho a dyz mi vemou papiry tak aspon usetrim, ale urcite to nezbouram nejsem zadnej jantar jak tady pises ty BAWORE si radsi fakt kup tu skodovku a jezdi podle predpisu to stejne vic nejede :wink:
JA svoje KONE spat nikdy nenecham ani jednoho :)
říkej si co chceš, že tomu člověk občas trochu šlápne to je normální, ale musí být trochu soudnej a musí vědět kde sou meze. A jezdit ožralej může jenom úplnej debil říkel si co chceš, ale takovej debil zabil mýho kámoša co jel na mašině. takhle si můžeš jezdit NFS na komplu, ale do normálního provozu to nepatří pokud se chceš zabit tak se zabij, ale jenom doufám, že nevemeš někoho sebou.

Uživatelský avatar
Torham
Příspěvky: 418
Registrován: 08. 05. 2006 19:50
Bydliště: Beroun

Příspěvek od Torham » 25. 02. 2007 23:04

Zomb píše:kdo nejezdi vozralej nevi vo cem mluvim.... to je teprve zazitek z jizdy. :twisted:
Ses fakt dobrej :roll: .... k tomu snad ani neni co rict ....

Uživatelský avatar
paveld
Příspěvky: 2726
Registrován: 23. 09. 2005 18:12
Bydliště: Mníšek pod Brdy (Kytín)

Příspěvek od paveld » 25. 02. 2007 23:13

Zomb: nemas nahodou cerveny coupecko s otlucenymi spoilery?
BMW 323i E36

Uživatelský avatar
***Apollo***
Příspěvky: 316
Registrován: 20. 01. 2006 07:47
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od ***Apollo*** » 26. 02. 2007 00:07

To: Bawor :

presne tak ale nejhorsi je ze se tem ozralum za volantem nikdy nic nestane a sporadana rodinka v protijedoucim zlutakovi to ma za sebou.
Jinak co se tyce prvniho dotazu. Zjisti si to sam kdyz to nedokazes pochopit od deseti lidi a furt se hadas.
Škoda Favorit 136L ==>> BMW E30 318i Touring M40 r.v. 94

***Apollo*** CAR

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 26. 02. 2007 00:37

To Zomb: Nezlob se na mně, ale nejsi tak náhodou trochu kokot?!?!
Idiote... :roll: :evil:
No smoke, no fun...
Obrázek

Zomb
Příspěvky: 82
Registrován: 03. 10. 2006 12:07
Bydliště: Praha

Pirati silnic Rulez

Příspěvek od Zomb » 26. 02. 2007 00:48

heheh pirati silnic rulezzzz.....
nechcete nahodou kapesnik_? :D :D :D
ja jezdim tak abych se pobavil a ne zabil a mi fakt pripada ze nevite co to je mit adrenalin z jizdy na max. :wink:
dejte bacha az zapomenete dat prednost z prava abych to tam nehulil to bych to mozna zboural :cry: kuli debilovi

Zomb
Příspěvky: 82
Registrován: 03. 10. 2006 12:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Zomb » 26. 02. 2007 00:55

ale jako taky bych byl nasranej dyby mi umrel kamos kuli vozralovi a nekdo by delal pohodu jaka je to zabava jezdit ozralej. :idea:
polepsim se uz budu jezdit jenom zhulenej :lol:
preju vam hodne adrenalinu se znackou bmw(rozdava ho na seslapnuti) :wink: mej te se peace a neberte vsechno tak vazne jak to vipada :idea:

Uživatelský avatar
KuaJa
Příspěvky: 1596
Registrován: 31. 08. 2004 11:34
Bydliště: J. Čechy

Příspěvek od KuaJa » 26. 02. 2007 12:08

podle vyjadřování bych Zomba tipnul nejspíš na obyvatele malé vesnice nebo velkého pražského sídliště, kde není blízko hospoda, takže tam všichni jezdí zlitý už několik generací do vedlejší vesnice/čtvrti a myslí si, že je to tak normální. Dál bych tipnul, že bude na střední škole, kterou asi nedodělá nebo už z ní vyletěl. Předpokládám, že rodiče se rozvedli, ještě než začal chodit do školy.
Dál bych ho tipnul, že někdy hrál fotbal - na hodně nízký úrovni a možná ho hraje i teď - předhání se s ostatníma superborcema.
Hodně chlastá a je na to fakt pyšněj, že dá klidně šest piv za večer-pak už zvrací nebo usíná. Tipnul bych, že bude tak 180 cm vysokej a vážit tak 67-72 kg. Hulí proto, že hulí ostatní a protože tím utíká před nudou a vlastní neschopností.
Když sedí v autě, tak má pocit síly, který ve svým těle nikdy nezažije. Po rovině to vytáhne klidně i na 140 kmh (říká, že do "dvou kil zbejvalo jen málo" a jinak do zatáček za ním brzdí i pekařská Avie, protože jezdit neumí a je totální nekňuba. Mimo obec ho člověk pomalu vytroubí, protože zatáčky projíží 50 kmh na IV. rychlostní stupěň, ale v obcích jezdí minimálně 90kmh.
Jezdí nalitej jak prase a potřeboval by okamžitě sebrat papíry a rozbít držku, když to není schopnej udělat jeho otec.
Na foru bych dal takovymu zasr*nýmu zmr*ovi ban a ještě ho zkusil najít a nabarvit mu auto na růžovo.

OT: Vlada 320 je pro me obcas prudic, ale tohle je opravdu naprostej vyblitek velryby a jebák na čele bizona a hlavně fakt nebezpečnej magor, kterej by měl bejt nesvéprávnej, když nechápe o co jde.
Hey dude, where is my car? :-)
M52B28 e39 Obrázek a spagheti storyObrázek

Uživatelský avatar
Míšánek
Příspěvky: 3495
Registrován: 12. 09. 2005 13:33
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Míšánek » 26. 02. 2007 12:25

KuaJa píše:podle vyjadřování bych Zomba tipnul nejspíš na obyvatele malé vesnice nebo velkého pražského sídliště, kde není blízko hospoda, takže tam všichni jezdí zlitý už několik generací do vedlejší vesnice/čtvrti a myslí si, že je to tak normální. Dál bych tipnul, že bude na střední škole, kterou asi nedodělá nebo už z ní vyletěl. Předpokládám, že rodiče se rozvedli, ještě než začal chodit do školy.
Dál bych ho tipnul, že někdy hrál fotbal - na hodně nízký úrovni a možná ho hraje i teď - předhání se s ostatníma superborcema.
Hodně chlastá a je na to fakt pyšněj, že dá klidně šest piv za večer-pak už zvrací nebo usíná. Tipnul bych, že bude tak 180 cm vysokej a vážit tak 67-72 kg. Hulí proto, že hulí ostatní a protože tím utíká před nudou a vlastní neschopností.
Když sedí v autě, tak má pocit síly, který ve svým těle nikdy nezažije. Po rovině to vytáhne klidně i na 140 kmh (říká, že do "dvou kil zbejvalo jen málo" a jinak do zatáček za ním brzdí i pekařská Avie, protože jezdit neumí a je totální nekňuba. Mimo obec ho člověk pomalu vytroubí, protože zatáčky projíží 50 kmh na IV. rychlostní stupěň, ale v obcích jezdí minimálně 90kmh.
Jezdí nalitej jak prase a potřeboval by okamžitě sebrat papíry a rozbít držku, když to není schopnej udělat jeho otec.
Na foru bych dal takovymu zasr*nýmu zmr*ovi ban a ještě ho zkusil najít a nabarvit mu auto na růžovo.

OT: Vlada 320 je pro me obcas prudic, ale tohle je opravdu naprostej vyblitek velryby a jebák na čele bizona a hlavně fakt nebezpečnej magor, kterej by měl bejt nesvéprávnej, když nechápe o co jde.
Pěkně napsáno. :wink:
No smoke, no fun...
Obrázek

Uživatelský avatar
ARMAN
člen E30.cz
Příspěvky: 8549
Registrován: 24. 07. 2004 14:55
Bydliště: Praha

Příspěvek od ARMAN » 26. 02. 2007 13:10

buď si děla prdel nebo je fakt debil(viz podrobny popis Kuajy) :shock:

kolik ti je chlapče? :lol:

blbe, těch par vteřin ktere nestihneš ubrzdit/zatočit/zpomalit atd jelikož jsi ožraly/zhuleny muže znamenat rozdil mezi životem a smrti at tve nebo někoho jineho(což je mnohem horši jak pro tebe tak pro toho zabityho) vim o čem mluvim, 2 vteřiny navic a byl bych mrtvola nebo krypl do konce života. Byl jsem střizlivy.
Obrázek

Uživatelský avatar
Tomy 1
Příspěvky: 101
Registrován: 18. 08. 2006 23:21
Bydliště: Kladno - Buštěhrad - PRAHA

Příspěvek od Tomy 1 » 26. 02. 2007 13:28

Míšánek píše:
KuaJa píše:podle vyjadřování bych Zomba tipnul nejspíš na obyvatele malé vesnice nebo velkého pražského sídliště, kde není blízko hospoda, takže tam všichni jezdí zlitý už několik generací do vedlejší vesnice/čtvrti a myslí si, že je to tak normální. Dál bych tipnul, že bude na střední škole, kterou asi nedodělá nebo už z ní vyletěl. Předpokládám, že rodiče se rozvedli, ještě než začal chodit do školy.
Dál bych ho tipnul, že někdy hrál fotbal - na hodně nízký úrovni a možná ho hraje i teď - předhání se s ostatníma superborcema.
Hodně chlastá a je na to fakt pyšněj, že dá klidně šest piv za večer-pak už zvrací nebo usíná. Tipnul bych, že bude tak 180 cm vysokej a vážit tak 67-72 kg. Hulí proto, že hulí ostatní a protože tím utíká před nudou a vlastní neschopností.
Když sedí v autě, tak má pocit síly, který ve svým těle nikdy nezažije. Po rovině to vytáhne klidně i na 140 kmh (říká, že do "dvou kil zbejvalo jen málo" a jinak do zatáček za ním brzdí i pekařská Avie, protože jezdit neumí a je totální nekňuba. Mimo obec ho člověk pomalu vytroubí, protože zatáčky projíží 50 kmh na IV. rychlostní stupěň, ale v obcích jezdí minimálně 90kmh.
Jezdí nalitej jak prase a potřeboval by okamžitě sebrat papíry a rozbít držku, když to není schopnej udělat jeho otec.
Na foru bych dal takovymu zasr*nýmu zmr*ovi ban a ještě ho zkusil najít a nabarvit mu auto na růžovo.

OT: Vlada 320 je pro me obcas prudic, ale tohle je opravdu naprostej vyblitek velryby a jebák na čele bizona a hlavně fakt nebezpečnej magor, kterej by měl bejt nesvéprávnej, když nechápe o co jde.
Pěkně napsáno. :wink:
Naprosto souhlasim, za volant si sedá vožralej jen ten největí debil :!: :!: :roll: A nejhorší na tom je, že to většinou odsere úplně někdo jinej...
Takovýhle "borce největší" co si myslej, že jedou nalitý a jsou to největší frajeři na světě, tak ty bych odprásknul na místě!!! :roll:
Za volant prostě chlast nepatří... :!:

Uživatelský avatar
aula
člen E30.cz
Příspěvky: 1924
Registrován: 26. 11. 2005 13:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aula » 26. 02. 2007 14:09

Řidiči v západních zemích, kde je jistá míra alkoholu za volantem povolena, je podle vás tak debil největší ? :lol:

Uživatelský avatar
Max-Max
Moderátor e30.cz
Příspěvky: 8452
Registrován: 04. 10. 2003 02:25
Bydliště: Košice, +421948901915

Příspěvek od Max-Max » 26. 02. 2007 14:13

aula píše:Řidiči v západních zemích, kde je jistá míra alkoholu za volantem povolena, je podle vás tak debil největší ? :lol:
az na to, ze nafoukat tam muzes, ale v pripade nehody se to bere jako pritezujici okolnost
325i, 635CSiA, FJR 1300A, W638 V220

Venca
Příspěvky: 3497
Registrován: 04. 04. 2004 08:09

Příspěvek od Venca » 26. 02. 2007 14:37

Zomb píše:ale jako : mej te se peace a neberte vsechno tak vazne jak to vipada :idea:
Typickej tupější českej pubert z počátku 21. století :twisted:

Uživatelský avatar
Lospiratos
Příspěvky: 957
Registrován: 12. 03. 2006 20:33
Bydliště: Praha7

Příspěvek od Lospiratos » 26. 02. 2007 16:21

To zomb : vyndej si ruku z nocniku .......
Obrázek
E31 850ci 6tikver
E36 1.8i touring ///MRD packet
Hotentot For life :)

Zomb
Příspěvky: 82
Registrován: 03. 10. 2006 12:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Zomb » 26. 02. 2007 16:52

to: KuaJa

hehe radsi si namontuj detskou sedacku pro tvi nechteny dite ktery te zmenilo v buranskyho fotra. ja tu nechci nikoho prudit psal sem tady jenom proc mam bmw je tvuj problem jak jezdis a jezdi si jak chces ja si taky budu jezdit jak chci. jinak dik za pobaveni ani trosku si se do miho popisu netrefil :P
alkohol za volant nepatri to mate pravdu ale jak sem psal kdo nejel nikdy vozralej v bmw tak nevi vo cem mluvim....
Jenom skoda ze sem tu asi jedinej pirat silnic...
tak peace nechteny fotrici a dejte bacha aby ste nevymenili bmw za plotnu :D

Zamčeno